Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Hydroizolacje - sklep internetowy

hydroizolacje.shop

Koszyce Małe Kobylin

📞 🌐 📧

9 marca 2023 17:29
👁 48

Firma hydroizolacje.shop Kobylin

hydroizolacje.shop

Hydroizolacje - sklep internetowy

KONTAKT

hydroizolacje.shop

Hydroizolacje - sklep internetowy

Źródlana 60A
33-111 Koszyce Małe, Kobylin, wielkopolskie

NIP: 8733043110

MAPA
O NAS

W naszym sklepie zarówno amatorzy jak i fachowcy znajdą materiały do wykonania wszelkich prac izolacyjnych, konstrukcyjnych, renowacyjnych jak i wykończeniowych.
Sklep internetowy hydroizolacje.shop, w którym kupisz materiały do hydroizolacji budynków, produkty do naprawy i ochrony betonu oraz specjalistyczną chemię budowlaną.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
hydroizolacje.shop Kobylin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

RotmanGroup Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sklep z hydroizolacjami

Ksawerów 3, Warszawa (mazowieckie)

Firma RotmanGroup jest oficjalnym dystrybutorem płynnych hydroizolacji na dachy, tarasy, fundamenty, oraz do wnętrz. Na Polski rynek wprowadziliśmy najwyższej jakości, bardzo łatwe w aplikacji, skuteczne hydroizolacje jednoskładnikowe. Od 8 lat poprzez nowoczesne rozwiązania w zakresie płynnych hydroizolacji na bazie bitumu, poliuretanów oraz hybryd akrylowych czy siloksanowych zmieniamy obraz rynku zabezpieczeń przeciw wodnych. Nasza firma zajmuje się również wykonawstwem membran hydroizolacyjn ...... więcej »

Dodano 11 lutego 2022 15:16

👁 80

KOESTER Polska

Systemy hydroizolacji dla profesjonalistów

ul. Powstańców, Kraków (małopolskie)

KOESTER Polska działa na polskim rynku od 2005 roku, jako firma córka niemieckiego producenta chemii budowlanej KOESTER BAUCHEMIE AG. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu hydroizolacji oraz renowacji budowli. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz szkolenia firm wykonawczych, a także materiały informacyjne dla projektantów oraz inwestorów.... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2012 12:13

👁 1933 (0,46 dziennie)

KĘDZIORA HYDROIZOLACJE POLSKA KN&D Sp. z o. o.

Powstańców 14/2, Chorzów (śląskie)

KĘDZIORA HYDROIZOLACJE POLSKA to firma zajmująca się kompleksowym
wykonawstwem hydroizolacji budynków o różnym przeznaczeniu. W zakres naszych
działań wchodzi też wzmacnianie żelbetów oraz nakładanie płynnych membran dachowych. Sprawdź naszą pełną ofertę i opinie dotychczasowych zadowolonych klientów.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2019 11:59

👁 253 (0,16 dziennie)

Prinz Polska Osuszanie murów

ul. Tulipanowa 4, Poznań (wielkopolskie)

Firma Prinz Polska specjalizuje się w profesjonalnych osuszaniu budynków. Opracowaliśmy technologię, polegającą na podcinaniu oraz tworzeniu nowej hydroizolacji, która zapewnia 100% gwarancję na to, że wilgoć nie powróci. Wprowadzamy nową warstwę izolacji, jaka trwale powstrzymuje podciąganie kapilarne. Na nasze technologie odbiorcy dostają 30-letnią gwarancję. Z nami osuszanie ścian w budynkach przebiega szybko oraz co najważniejsze skutecznie. Zapraszamy do kontaktu – oferujemy darmowe oględzi ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 19:44

👁 78

Canada Rubber Polska Sp. z o. o.  

Vetulaniego 1a/108  , Kraków (małopolskie)

Zabezpieczenie przeciwwodne oraz przeciwwilgociowe fundamentów sprawi, że nasz dom będzie nam służył przez wiele lat. My jesteśmy od tego, aby przedstawić Ci najlepsze rozwiązania hydroizolacyjne. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach hydroizolacyjnych i izolacjach natryskowych tarasów, budynków i balkonów. Oferujemy produkty o najwyższych standardach jakościowych i technicznych. Potrzebujesz naprawić przeciekający dach? Zgłoś się do nas i skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy 100% zabez ...... więcej »

Dodano 23 stycznia 2019 10:44

👁 540 (0,29 dziennie)

PIAN-PUR

Główna 72, Krzyżanowice, Trzebnica (dolnośląskie)

Prezentujemy Państwu propozycję przedsiębiorstwa PIAN-PUR z siedzibą w Krzyżanowicach w województwie dolnośląskim. Od ponad 20 lat funkcjonujemy w branży budowlanej, a naszą specjalnością jest ocieplanie obiektów pianką poliuretanową. Używane przez nas rozwiązania pozwalają istotnie zredukować koszty ogrzewania, a oprócz tego pozwalają dotrzeć w trudno dostępne miejsca, są łatwe w montażu, a ich położenie zajmuje mniej czasu niż innymi metodami. Firma dysponuje innowacyjnymi maszynami i zatrudni ...... więcej »

Dodano 30 września 2021 11:33

👁 187 (0,21 dziennie)

Hydro Art

Hydroizolacje dachów, prakingów i balkonów

Karsińska 7, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Hydro Art to firma świadcząca kompleksowe usługi zabezpieczenia powierzchni przed wodą, wilgocią i parą wodną. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku budowlanym pozwoliło na wypracowanie innowacyjnych rozwiązań systemu hydroizolacji. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu wykonywane przez nas hydroizolacje to gwarancja bezpieczeństwa budynku na wiele lat.... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2019 07:42

👁 284 (0,16 dziennie)

KMIEĆ Centrum Uszczelnień

Świętego Rocha 107, Częstochowa (śląskie)

Jako Kmieć Centrum Uszczelnień świadczymy profesjonalne usługi związane z hydroizolacją dachów płaskich, balkonów, tarasów, ścian fundamentowych i innych elementów konstrukcyjnych budynku. Od 2014 roku dbamy o zadowolenie wymagających klientów z Częstochowy i okolic.
... więcej »

Dodano 23 listopada 2023 11:35

👁 14

ChemiaBudowlana.eu

ul. Żwirki i Wigury 19a, Pabianice (łódzkie)

Poszukując doskonałej alternatywy dla termozgrzewalnych mas bitumicznych, z pewnością warto zwrócić uwagę na membrany płynne. Zapewniają one jednolitą i gładką powierzchnię, sprawiając jednocześnie że proces hydroizolacji staje się prosty i przyjemny. Produkty z tej kategorii dostarczane przez ChemiaBudowlana.eu pochodzą od cenionego w branży producenta Isomat. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści możesz osiągnąć wykorzystując nasze membrany i przekonaj się, że nie ma lepszego sposobu na zabezpieczan ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 16:20

👁 173 (0,21 dziennie)

ZBR AndBud Usługi Budowlane

Firma budowlana

Jaracza 15, Łódź (łódzkie)

Niełatwo dziś o ekipę remontowo budowlaną z prawdziwego zdarzenia. Wiemy jak niezwykle trudno zleceniodawcom wyselekcjonować najwłaściwszą możliwą ekipę remontowo-budowlaną, która będzie potrafiła zrobić remont bez opóźnień, według kosztorysu. Nic w tym dziwnego, jeśli wszyscy najlepsi pracownicy uciekli do Anglii.
Firma And-Bud ma na to system i najlepszych profesjonalistów zachowała u siebie. Żaden osobnik, który się ceni nie będzie pracował za małe pieniądze. Więc my naszy... więcej »

Dodano 23 stycznia 2019 08:59

👁 848 (0,46 dziennie)