Dodaj firmę Zaloguj się

 

Icontainers.pl - Producent Systemów Kontenerowych

Icontainers - Producent Systemów Kontenerowych

Kraśnik

📞 🌐 📧

10 maja 2022 11:29
👁 198 (0,27 dziennie)

Firma Icontainers - Producent Systemów Kontenerowych Kraśnik

Icontainers - Producent Systemów Kontenerowych

Icontainers.pl - Producent Systemów Kontenerowych

KONTAKT

Icontainers - Producent Systemów Kontenerowych

Icontainers.pl - Producent Systemów Kontenerowych

Fabryczna 6
23-210 Kraśnik, lubelskie

NIP: 7151941164

MAPA
O NAS

ICONTAINERS to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości kontenerów o różnorodnym zastosowaniu. W swojej ofercie posiadamy kontenery budowlane, kontenery biurowe, kontenery socjalne, kontenery magazynowe, kontenery sanitarne, kontenery handlowe, kontenery mieszkalne, kontenery modułowe oraz kontenery indywidualne dostosowane do zamówienia Klienta. Oferowane przez nas kontenery mogą być wykonane w dowolnym zestawieniu.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Icontainers - Producent Systemów Kontenerowych Kraśnik
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

MWM Brzesko Sp. z o.o.

Wytwórnia maszyn

Szczepanowska 21, Brzesko (małopolskie)

Małopolska Wytwórnia Maszyn Brzesko Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, dziedzicząc wieloletnią tradycję oraz doświadczenie Zakładów Naprawczych Taboru Samochodowego i Sprzętu, firmy prężnie działającej na rynku polskim od 1975 roku.

Ciągły wzrost liczby zadowolonych Klientów, strategiczna rozbudowa parku maszyn jak również nawiązanie współpracy techniczno-naukowej z uczelniami krakowskimi to kolejne, bardzo ważne etapy w historii Spółki.... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2018 14:29
Aktualizacja 4 kwietnia 2018 09:04

👁 759 (0,34 dziennie)

BplusL Polska Sp. z o.o.

Spacerowa 3, Kornice, Racibórz (śląskie)

Potrzebujesz kontenera biurowego dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą BplusL. Jest to firma dostarczająca kontenery na terenie całej Polski. Firma oferuje kontenery m.in dla branży przemysłowej i budowlanej a wśród nich są kontenery: biurowe, sanitarne, magazynowe, modułowe, na eventy, kontenery szatnie. Kontenery projektowane są według indywidualnych potrzeb i „szyte na miarę” klienta. Doradcy firmy pomagają w wyborze odpowiednich rozwiązań i produktów i co ważne kontenery powstają w tempie ...... więcej »

Dodano 5 października 2023 09:16

👁 42

GRUZLI Wojciech Giemzowski

Kertyńskiego 4/3, Legnica (dolnośląskie)

Nasza firma GRUZLI Wojciech Giemzowski oferuje pomoc przy wywożeniu gruzu i odpadów. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, dlatego postawimy naszym klientom dokładnie takiej wielkości kontener, jaki jest potrzebny. Na obecną chwilę dysponujemy kontenerami, które mają pojemność od dwóch do dwudziestu metrów sześciennych. Nie wiecie, jaki wybrać kontener? Skontaktujcie się z nami, a na pewno Wam doradzimy.... więcej »

Dodano 7 lipca 2021 13:23

👁 100 (0,1 dziennie)

Wywóz gruzu Gdynia – WGG

Mściwoja 4, Gdynia (pomorskie)

WGG to godna zaufania firma specjalizująca się w wywozie gruzu z Gdyni, oferująca szeroki wybór kontenerów na odpady budowlane. Dzięki naszej elastycznej ofercie, możemy dostosować się do wszelkich potrzeb naszych klientów - od małych prac remontowych po duże projekty wyburzeniowe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Nasza siła tkwi w zrozumieniu i dostosowaniu oferty do specyficznych wymagań każdego klienta. Dodatkowo, nasze doświadczenie umożliwia nam obsługę wiel ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2023 13:53

👁 29

Cubox

Producent Kontenerów

ul. Bukowska, Dąbrowa, Poznań (wielkopolskie)

Jesteśmy uzbrojeni w ogrom wiedzy i doświadczenie w produkcji kontenerów . Cubox może zapewnić realizacje pod klucz każdego rodzaju projektu kontenerowego zarówno mobilnego punktu handlowego oraz projektu promocyjno-marketingowego. Możemy także współpracować z Państwa zespołem i wspierać proces koncepcyjny tworząc wspólnie unikalne pomysły sprzedażowe, promocyjne i marketingowe. Cubox może Państwu zapewnić usługi transportowe i logistyczne a na miejscu instalacje i nadzór techniczny, a takż ...... więcej »

Dodano 15 lipca 2015 11:23

👁 1541 (0,48 dziennie)

Skip-recykling

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci

Gdyńska 54; 61-016 Poznań, Poznań (wielkopolskie)

Korzystając z oferty firmy zyskujesz gwarancje taniej, prostej i szybkiej usługi, która pomoże pozbyć się zalegającego gruzu, odpadów, śmieci i ziemi. Firma Skip Recykling oferuje swoje usługi na terenie Poznania i pobliskich gmin.

W ofercie firmy znajdują się:

- specjalistyczne kontenery na gruz
- kontenery na śmieci
- kontenery na odpady wszelkiego rodzaju.
Proponujemy skorzystać z naszej oferty, w której znajduje się:

- fachowy wywóz gruzu
- wywóz śmieci
- wywóz ziemi
- wywóz odpadów... więcej »

Dodano 11 maja 2018 08:44

👁 693 (0,31 dziennie)

Panda Wywózki Mateusz Jasion

Panda Wywózki

Królewiecka, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy firmą, która zajmuje się odbiorem odpadów od osób prywatnych, firm budowlanych i całych spółdzielni mieszkaniowych na terenie Wrocławia i okolic. Wywozimy odpady wywrotkami o pojemności 9m3.... więcej »

Dodano 5 czerwca 2015 15:24

👁 1806 (0,55 dziennie)

Kontener biurowy

Kontener biurowy z płyty warstwowej

Centralna 265, Orzesze (śląskie)

Oferujemy wykonanie konstrukcji z płyty warstwowej.... więcej »

Dodano 1 września 2017 08:30

👁 789 (0,32 dziennie)

LWP Logistics

Specjalistyczne wózki transportowe od LWP Logistics

ul. Grażyńskiego 108, Bielsko-Biała (śląskie)

LWP Logistics to miejsce, w którym klienci mogą znaleźć szeroki wybór wózków przeznaczonych do transportu i magazynowania różnego rodzaju towarów. Oferujemy również szeroką gamę produktów takich jak np. kosze, nadstawki paletowe, regały siatkowe i wiele innych. Zobacz nasza ofertę!... więcej »

Dodano 9 grudnia 2022 11:02

👁 76

Stokado Self Storage

Opolska, Wrocław (dolnośląskie)

Usługa self storage jest w naszym kraju relatywnie pionierską formą przechowywania. Pojawiła się u nas dwa lata temu. Bez wątpienia to właśnie wrocławska firma Stokado, rozpoczęła proces stawiania tzw. magazynów samoobsługowych. Dzięki odpowiedniej wiedzy, technologii, perfekcyjnej obsłudze oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować Państwu to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Jeśli dotychczas nie wiecie, co zrobić ze zbyt dużą ilością przedmiotów (zwłaszcza tych sezonowych), dokumentów, mebl ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2015 16:19

👁 1469 (0,43 dziennie)