Dodaj firmę Zaloguj się

 

Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl

Kraków

📞 🌐 📧

10 grudnia 2015 15:36
👁 861 (0,28 dziennie)

Firma Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl Kraków

Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl

Biuro tłumaczeń

KONTAKT

Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl

Biuro tłumaczeń

Łobzowska 48/8
30-038 Kraków, małopolskie
MAPA
O NAS

Nasze tłumaczenia biznesowe zapewnia zespół wykwalifikowanych, certyfikowanych i wyszkolonych tłumaczy-profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum Edukacyjne "SUCCESS" Mgr Zuzanna Pasierbek

Floriańska 15/12, Rybnik (śląskie)

Centrum Edukacyjne Success w Rybniku specjalizuje się w kursach językowych dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, obejmujących języki angielski, niemiecki, francuski, włoski czy japoński. Firma przygotowuje uczniów do egzaminów takich jak FCE, CAE, Proficiency, IELTS oraz Pearson English International Certificate, prowadząc zajęcia stacjonarnie i online. Oferuje również tłumaczenia dokumentów i tekstów z różnych dziedzin. Współpraca z British Council oraz Pearson English zapewnia w ...... więcej »

Dodano 20 marca 2024 13:00

👁 28

Rita Kubylis Consulting

Dywizjonu 303 129/12, Warszawa (mazowieckie)

Firma Rita Kubylis Consulting z Warszawy zajmuje się doradztwem podatkowym dla obcokrajowców i firm działających w Norwegii. To również profesjonalna szkoła języka norweskiego i biuro tłumaczeń. Prowadzone są szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, jak również tłumaczenia zwykłe, tekstów prawnych, budowlanych, książek, broszur, artykułów, dokumentów ekonomicznych lub innych dokumentów branżowych. Firma prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów z doskonałą znajomością języka oraz prze ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2021 06:57

👁 243 (0,23 dziennie)

Translation Street

Rydlówka 20, Kraków (małopolskie)

Biuro tłumaczeń w Krakowie, które nie tylko terminowo wykona zlecenie, ale również wykona je świetnie? Biuro tłumaczeń, które podejmuje się zleceń nie tylko z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego. W naszej ofercie można znaleźć również takie języki jak duński, flamandzki, łotewski, łaciński, grecki, kazachski, słowacki, litewski, macedoński czy chiński. W przypadku języków niepiśmiennych zaproponujemy tłumaczenie ustne! Działamy też w obrębie wielu, również spe ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2018 10:19

👁 382 (0,17 dziennie)

MS Tłumaczenia

Tłumacz języka rosyjskiego

Legionów, Sosnowiec (śląskie)

Profesjonalne tłumaczenia z oraz na język rosyjski. Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne.... więcej »

Dodano 19 lipca 2013 13:27

👁 1265 (0,32 dziennie)

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Stalowa Wola

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Sandomierz

Jana Słomki 3, Sandomierz (świętokrzyskie)

Osiąga tłumaczenia dla głośnych biur tłumaczeń a delikwentów subiektywnych. Włada certyfikat CAE. DORTEXT dostarcza posłudze tłumaczeniowe w obrębie wyjaśnień uwierzytelnionych natomiast skostniałych, pisemnych tudzież ustnych natomiast służby nieoświatowego na wszelkim pułapie przyspieszenia. Absolwentka lingwistyce germańskiej UniwerkuTłumacz przysięgły języka niemieckiego Sandomierz tudzież Podyplomowych Studiów Translatorycznych na Uniwerku Rzeszowskim. Wspiera przygotować się aż do turniejó ...... więcej »

Dodano 26 lutego 2019 08:21

👁 459 (0,24 dziennie)

Publidot

Biuro tłumaczeń

Jana Piotra Norblina 27, Katowice (śląskie)

Biuro tłumaczeń Publidot czeka z niecierpliwością na nowe wyzwania. Natychmiast zakończ poszukiwania najlepszego biura tłumaczeń, ponieważ właśnie do niego dotarłeś. Naszą największą pasją są tłumaczenia pisemne, dlatego też bez względu na ich tematykę osiągamy najlepszy możliwy przekład. Nasze siły skoncentrowaliśmy najmocniej na dwóch językach, a jest to język niemiecki oraz język angielski.... więcej »

Dodano 18 czerwca 2016 22:21

👁 1089 (0,37 dziennie)

Zamawiam CV

Ul. Pułaskiego 7/1, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Firma Zamawiam CV oferuje usługi stworzenia profesjonalnego CV i listów motywacyjnych oraz tłumaczenie dokumentów rekrutacyjnych na język angielski, niemiecki, holenderski czy norweski. Nasz zespół tworzą osoby z ogromnym doświadczeniem oraz pasją do swojej pracy. Jednym słowem świadczymy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie. Wbrew pozorom dobre CV to klucz do znalezienia wymarzonej pracy. Wyróżnia nas prosty i przejrzysty model współpracy - wypełnij krótki formularz kontaktowy, po ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 15:27

👁 100 (0,15 dziennie)

Biuro Tłumaczeń Kraków

Tłumaczenia przysięgłe Kraków

Łobzowska, Kraków (małopolskie)

Profesjonalne tłumaczenia pisemne (przysięgłe i ustne) na terenie Krakowa. Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową oferując profesjonalne przekłady na ponad 40 języków. Tłumaczenia wykonują zawodowi tłumacze.... więcej »

Dodano 12 grudnia 2014 09:19

👁 1355 (0,39 dziennie)

Tlumacz-in.pl

Biuro tłumaczeń

Marszałkowska 2, Warszawa (mazowieckie)

Agencja tłumaczeń z siedzibą w centrum Warszawy wykona dla Państwa tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe), jak również specjalistyczne, prawnicze, medyczne, ekonomiczne i techniczne bez wychodzenia z domu w każdej kombinacji językowej. Gotowe tłumaczenia zostaną wysłane do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub DHL do każdego miasta w Polsce lub granicą. W odpowiedzi na Państwa maila w możliwie najkrótszym terminie podamy bezpłatną wycenę oraz szacunkowy czas realizacji, a po Państwa str ...... więcej »

Dodano 27 września 2023 06:41

👁 48

Kancelaria Środa

Tłumaczenia

Łąki Radzymińskie, Radzymin (mazowieckie)

Kancelaria Środa prowadzi wiele badań rynku, między innymi prowadzonych w dziale reklamy, ale również skoncentrowanych na opinii publicznej oraz na satysfakcji klientów. W kraju firma istnieje ponad 20 lat, obsługując marki z branży takich jak na przykład telekomunikacja, paliwa a także finanse. Specjalizacją kancelarii są tłumaczenia przysięgłe z angielskiego, a najważniejszym obszarem funkcjonowania firmy jest aglomeracja warszawska.... więcej »

Dodano 1 stycznia 2013 14:03

👁 2260 (0,54 dziennie)