Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

24 maja 2023 19:22
👁 15

Health Zone Fizjoterapia

KONTAKT

Health Zone Fizjoterapia

Kobierzyńska 198A
30-382 Kraków, małopolskie

NIP: 6793242243

MAPA
O NAS

Pomagamy pacjentom w powrocie do aktywnego stylu życia po kontuzjach i zabiegach chirurgicznych. Oferujemy indywidualne programy rehabilitacyjne dopasowane do każdego pacjenta. Specjalizujemy się w fizjoterapii pooperacyjnej, sportowej i treningu funkcjonalnym. Profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna w przyjaznej i motywującej atmosferze. Rozpocznij aktywny powrót do zdrowia razem z nami!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Health Zone Fizjoterapia Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

BabyFizjo Monika Młoda

Starołęcka 115, Poznań (wielkopolskie)

Gabinet BabyFizjo z siedzibą w Poznaniu jest prowadzony przez terapeutę specjalizującego się w napięciu mięśniowym dzieci. Zajęcia są dopasowywane do wieku dziecka oraz rodzaju schorzenia. Wśród stosowanych metod można wymienić takie jak NDT Bobath, masaż Shantala, integracja sensoryczna, kinesiotaping oraz metoda FITS czy PNF. W gabinecie w Poznaniu przeprowadzane jest również leczenie wad postawy u dzieci, w tym głównie skoliozy. Ponadto rodzice mogą skorzystać z terapii niwelowania kolki u ni ...... więcej »

Dodano 15 lipca 2021 15:07

👁 133 (0,19 dziennie)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MIĘDZYSZKOLNY ZAKŁAD REHABILITACJI I KOREKCJI WAD POSTAWY OŚRODEK NAUKOWO-BADAWCZY JACEK STASIAK

HERBRAND centrum medyczne

Tadeusza Kościuszki 28, Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

NZOZ Międzyszkolny Zakład Rehabilitacji i Korekcji Wad Postawy to nowoczesne centrum medyczne, które zapewnia opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie w kilkunastu specjalizacjach.... więcej »

Dodano 7 marca 2021 13:34

👁 231 (0,28 dziennie)

INTER-MED s.c. Ewa Rogóż Janusz Rogóż

Centrum medyczne

Grabowa, 32, Katowice (śląskie)

Nowoczesne centrum medyczne zlokalizowane na terenie Katowic.... więcej »

Dodano 22 lutego 2017 09:41

👁 1142 (0,5 dziennie)

Eco Clinic gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny

Sienkiewicza 27, Katowice (śląskie)

W naszym gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej mogą Państwo liczyć na bardzo szeroki zakres usług. Wykonujemy wiele zabiegów z wspomnianych dziedzin, a także zajmujemy się zabiegami na rzęsy, paznokcie, depilacją laserową, fizjoterapią, czy podologią. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie dbając o wygodę i profesjonalne zabiegi dla naszych klientek oraz klientów. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty na naszej stronie i postawienia na piękno oraz poprawę swojego zdrowia w naszym gab ...... więcej »

Dodano 20 marca 2018 16:28

👁 448 (0,24 dziennie)

Fizjosfera Justyna Dewódzka

Centrum Rehabilitacji

Wąska 7, Tychy (śląskie)

Fizjosfera to centrum rehabilitacyjne mieszczące się w Tychach, działamy na rynku od 2012r. Nasz zespół specjalistów fizjoterapeutów zajmuję się zabiegami rehabilitacyjnymi i fizykoterapeutycznymi. Do dyspozycji pacjentów mamy cztery gabinety zabiegowe: do kinezyterapii, treningu motorycznego, terapii manualnej i fizykoterapii - z nowoczesnym sprzętem. Oprócz leczenia wad postawy dzieci i dorosłych, pomagamy także kobietom w ciąży w dojściu do satysfakcjonującej sprawności po porodzie. Zajmujemy ...... więcej »

Dodano 8 września 2021 11:17

👁 146 (0,23 dziennie)

Oliwkowy Sad

Gabinet masażu

Michała Wołodyjowskiego 17, Poznań (wielkopolskie)

Studio Masażu, Kosmetyki i Rehabilitacji Oliwkowy Sad oferuje klientom wspaniałe masaże i zabiegi, które poprawią nastrój, pomogą pozbyć się bólu lub wymodelują sylwetkę. W ofercie znajdują się masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi fizjoterapeutyczne, kosmetyczne oraz SPA. Doświadczony personel, kameralna atmosfera, nowoczesny sprzęt i otwartość na potrzeby klienta - to oferuje Oliwkowy Sad.... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2019 10:01

👁 658 (0,43 dziennie)

Evital Rehabilitacja

Rudnickiego 3a lok 16 H, Warszawa (mazowieckie)

Evital Rehabilitacja to placówka rehabilitacyjna o szerokim spektrum działania, skupiająca wyspecjalizowanych terapeutów, którzy korzystają z innowacyjnych metod pracy.
W gabinecie Evital prowadzone są zajęcia fizjoterapeutyczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, masaże, terapia na obrzęki, fizjoterapia onkologiczna i estetyczna. Dodatkowo w placówce można skorzystać z porady wykwalifikowanego dietetyka klinicznego, dobrać odpowiednie wkładki ortopedyczne oraz medyczną odzież kompresyjną firm ...... więcej »

Dodano 13 stycznia 2020 14:33

👁 188 (0,15 dziennie)

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anny Wysockiej

Laurowa 39, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej w Warszawie oferuje rehabilitacje pediatryczną zajmując się usprawnieniem pacjentów z zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego oraz z wadami postawy.
Zapraszamy na naszą stronę w celu otrzymania szczegółowych informacji.... więcej »

Dodano 20 lutego 2017 09:40

👁 988 (0,43 dziennie)

Odnova rehabilitacja

Rehabilitacja Bydgoszcz

Stawowa 20/9, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Gabinet Odnova świadczy usługi profesjonalnej rehabilitacji w Bydgoszczy. Zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmuje się diagnozą oraz terapią praktycznie każdego schorzenia. Usługi fizjoterapii, które oferuje Odnova, skierowane są do pacjentów potrzebujących terapii pourazowej, pooperacyjnej, a także związanej z bólami kręgosłupa oraz kończyn. Zapewnia całościową opiekę przynoszącą oczekiwane efekty. Efektywność terapii oraz zadowolenie pacjentów to gwarancja najwyższej jakości usług świadcz ...... więcej »

Dodano 11 maja 2021 11:01

👁 255 (0,34 dziennie)

Sklep Mega Medic - Technoana

Mega Medic - Asortyment Medyczny

Kraśnik Górny 22, Bolesławiec (dolnośląskie)

W 2011 r. udało się nam uruchomić nasz pierwszy internetowy sklep z zaopatrzeniem medycznym. Dzięki wytężonej pracy całego zespołu Mega Medic, w zaledwie kilka lat działalności osiągnęliśmy pozycję krajowego lidera rynku. Oferujemy produkty medyczne zarówno dla seniorów jak i osób młodszych m. in. odzież medyczną, termometry bezdotykowe, a także profesjonalny sprzęt do rehabilitacji: łóżka, wózki, balkoniki. Posiadane w ofercie specjalistyczne artykuły, sprzedajemy dużo taniej, niż inne internet ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2018 14:58

👁 786 (0,48 dziennie)