Dodaj firmę Zaloguj się

 

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

Kraków

📞 🌐 📧

23 maja 2023 02:16
👁 70

Firma Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura Kraków

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

Józefitów 9/4
30-039 Kraków, małopolskie

NIP: 9442072343

MAPA
O NAS

Adwokat Kraków Karolina Stachura to prawniczka, która specjalizuje się w prawie rodzinny, prawie spadkowym, prawie cywilnym, prawie medycznym oraz prawie karnym. Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawna w zakresie rozwodów, alimentów czy podziału majątku. Jeżeli więc poszukujesz zaufanej kancelarii prawnej, koniecznie sprawdź ofertę ofertę firmy!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kancelaria Adwokacka Aleksander Czapski

Starzyńskiego, Słupsk (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Czapskiego zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług wszystkie osoby zaciekawione otrzymaniem pomocy prawnej na najwyższym pułapie. Gwarancję satysfakcji egzystować może stosowne wykształcenie prawnicze adwokata Andrzeja Czapskiego, który zdobywał wiedzę oraz praktykę na renomowanych uczelniach w kraju i za granicą. W połączeniu z nastawieniem na partnerską kooperację i indywidualnym podejściem do każdego klienta otrzymują Państwo niezwykle atrakcyjną ...... więcej »

Dodano 22 lutego 2013 08:06

👁 2392 (0,58 dziennie)

KACZOR, KLIMCZYK, PUCHER, WYPIÓR ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria prawnicza

ul. Józefa Dietla 50/12, Tarnowiec, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna KKPW w Krakowie posiada wieloletnie doświadczenie, naszym Klientom oferujemy pełną pomoc prawną na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze Klientów biznesowych jak i współpracujemy z osobami indywidualnymi. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz specjalizacji dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem, który odpowiednie na szczegółowe pytania związane z nasza ofertą.... więcej »

Dodano 12 marca 2021 12:32

👁 210 (0,18 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Kruczek

Skawińska 13/50, Kraków (małopolskie)

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, skorzystaj z usług kancelarii. Adwokaci kancelarii pomagają osobom fizycznym oraz firmom na każdym etapie postępowania. Specjalnością adwokatów jest prawo cywilne i gospodarcze. Adwokaci specjalizują się również w sprawach dotyczących kredytów walutowych oraz prowadzonych przeciwko instytucjom różnego rodzaju (banki, urzędy, organy publiczne itp). Adwokaci kancelarii pomagają obecnym a także byłym wspólnikom oraz członkom zarządu w ochronie praw. Zapewniają rz ...... więcej »

Dodano 1 września 2021 08:42

👁 86

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Poznańska 38/5, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej porady z zakresu prawa cywilnego, w szczególności - prawa rodzinnego. W zakres usług wchodzi rozwód, świadczenia alimentacyjne, separacje, podział majątku, unieważnienie małżeństwa. Zapraszamy również do skorzystania z porad online.... więcej »

Dodano 24 maja 2018 08:09

👁 326 (0,15 dziennie)

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Małgorzata Wielgus

ul. Chopina 12/2, Lublin (lubelskie)

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Wielgus obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i administracyjnego. Profesjonalna i kompleksowa pomoc prawna.... więcej »

Dodano 26 lipca 2018 10:37

👁 586 (0,27 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Adamska

Portowa 18, Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Adamska mieści się w Kołobrzegu, a jej oddział w Szczecinie. Proponuje obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i gospodarczego, karnego lub prawa usług elektronicznych. Zajmuje się sprawami takimi jak rozwody, separacje, alimenty, podział majątku, a ponadto ustalenie kontaktów z dzieckiem. Prowadzi spory sądowe, opiniuje i formułuje umowy, prowadzi negocjacje i reprezentuje klientów przed odpowiednimi organami. Współpracuje z klientami prywatnymi, ...... więcej »

Dodano 9 listopada 2021 17:37

👁 193 (0,2 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Frączyk

Kancelaria Radcy Prawnego

Rynek Dębnicki 6/1, Kraków (małopolskie)

Nasza kancelaria radcy prawnego zajmuje się obsługą prawną wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców i osób fizycznych. Podczas świadczenia usług dla naszych klientów koncentrujemy się w 100% na danej sprawie. Rozpatrujemy jej możliwe rozwiązania, biorąc pod uwagę obowiązujące normy prawne. Staramy się, aby wybór każdej strategii był dobrze przemyślany i rozwiązany w najbardziej korzystny sposób dla Naszego klienta.... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2020 08:12

👁 241 (0,16 dziennie)

BOGDAN GBUR DORADZTWO RZECZOZNAWSWTO

BIURO RZECZOZNAWCZE BOGDAN GBUR

GEN.W.SIKORSKIEGO 30, Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

BIURO RZECZOZNAWCZE BOGDAN GBUR W KĘTRZYNIE... więcej »

Dodano 9 grudnia 2015 08:39

👁 1391 (0,45 dziennie)

Kruk Tomasz.Kancelaria Radcy Prawnego

Zwycięstwa 140/231, Koszalin (zachodniopomorskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Koszalinie.

Misją Kancelarii jest zapewnienie Klientom wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej w szerokim zakresie wielu dziedzin prawa. Świadczenie usług prawnych najwyższej jakości w trosce o najlepiej pojęte dobro Klientów.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2015 12:59

👁 1601 (0,52 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Hojda

Podwale 1/28, Wrocław (dolnośląskie)

Chcesz uzyskać profesjonalnej porady prawnej? Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Karola Hojda jest właśnie dla Ciebie. Kancelaria świadczy usługi prawne polegające w szczególności na świadczeniu porad prawnych oraz reprezentowaniu przed sądami powszechnymi, urzędami oraz innymi instytucjami. Koncentrujemy się na ochronie oskarżonych np. w procesach dot. wypadków drogowych, jazdy w stanie nietrzeźwości bądź sprawach narkotykowych. Zajmujemy się też prawem cywilnym (spadki, umowy o dzieło, zlecenia) ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2023 02:32

👁 25