Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

Kraków

📞 🌐 📧

23 maja 2023 04:16
👁 14

Firma Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura Kraków

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

Józefitów 9/4
30-039 Kraków, małopolskie

NIP: 9442072343

MAPA
O NAS

Adwokat Kraków Karolina Stachura to prawniczka, która specjalizuje się w prawie rodzinny, prawie spadkowym, prawie cywilnym, prawie medycznym oraz prawie karnym. Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawna w zakresie rozwodów, alimentów czy podziału majątku. Jeżeli więc poszukujesz zaufanej kancelarii prawnej, koniecznie sprawdź ofertę ofertę firmy!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

KACZOR, KLIMCZYK, PUCHER, WYPIÓR ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria prawnicza

ul. Józefa Dietla 50/12, Tarnowiec, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna KKPW w Krakowie posiada wieloletnie doświadczenie, naszym Klientom oferujemy pełną pomoc prawną na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze Klientów biznesowych jak i współpracujemy z osobami indywidualnymi. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz specjalizacji dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem, który odpowiednie na szczegółowe pytania związane z nasza ofertą.... więcej »

Dodano 12 marca 2021 13:32

👁 162 (0,2 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk

ul. Zwycięstwa 140 lok. 231, Koszalin (zachodniopomorskie)

Serdecznie witam wszystkie wszystkie odwiedzające osoby na stronie mojej kancelarii prawnej. W oparciu o ogromne doświadczenie, skutecznie oferuję swoją pomoc i zyskałem sobie pełne zaufanie bardzo dużej grupy klientów na lokalnym rynku. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej witryny internetowej oraz do dokładnego przyjrzenia się szczegółom, jeśli chodzi o wsparcie, które proponuję. Ze swojej strony zapewniam, że decyzja o współpracy okaże się naprawdę bardzo korzystna. W razie pytań, zachęc ...... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2017 16:03

👁 838 (0,37 dziennie)

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

ul. Kielecka 19, Kraków (małopolskie)

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spr... więcej »

Dodano 25 listopada 2020 13:19

👁 14495 (15,69 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Politowski

Jaśkowa Dolina, Gdańsk (pomorskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radosława Politowskiego świadczy kompleksowe usługi prawne. Zakres pomocy prawnej obejmuje zwłaszcza obsługę prawną przedsiębiorstw, reprezentacje przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, sporządzanie opinii prawnych w sprawach cywilnych i gospodarczych, a także opiniowanie umów i regulaminów. Szczegółowy opis usług na kancelaria-politowski.pl... więcej »

Dodano 8 października 2013 12:00

👁 2958 (0,84 dziennie)

Consulti - Kancelaria Radcy Prawnego Adam Wojnarowski

Nad Stawem 10/2, Gdańsk (pomorskie)

Obecne prawo bywa niesłychanie karkołomne już nie tylko dla prostych obywateli pozbawionych prawniczego wykształcenia. Na wizji oraz w środkach masowego przekazu w wielu przypadkach wypowiadają się na tematy prawnicze ludzie z wyjątkowym wykształceniem i doświadczeniem z rozpraw sądowych - aczkolwiek ich pogląd na tę samą sprawę jest zgoła inny a prawo tłumaczenia tych samych zapisów w absolutnie inny sposób pojawia się w złym prawie dość w szeregu przypadków, wobec tego sprawdź Consulti - Kance ...... więcej »

Dodano 14 sierpnia 2020 12:35

👁 112 (0,11 dziennie)

spytajprawnika.pl

cały kraj, Warszawa (mazowieckie)

Porady prawne przez internet.

Świadczymy usługi doradcze w wielu dziedzinach prawa m.in.:

prawo i postępowanie cywilne /odszkodowania, umowy, spadki, testament, podział majątku/;... więcej »

Dodano 20 lipca 2011 12:55

👁 2583 (0,6 dziennie)

S.SEIDEL-NOWAK I.PNIOK S.C. KANCELARIA NOTARIALNA

Skłodowskiej-Curie, Katowice (śląskie)

Nazywamy się S. Seidel-Nowak, I. Pniok s.c. i jesteśmy kancelarią notarialną o ugruntowanej pozycji na krajowym rynku usług prawniczych. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach, lecz swych stałych klientów mamy też poza granicami województwa śląskiego. Dzieje się tak dlatego, iż wszystkie proponowane usługi wykonujemy bardzo kompetentnie i cierpliwie. Naszą podstawową zaletą jest wiarygodność - cecha najistotniejsza dla każdego notariusza. Trudnimy się ...... więcej »

Dodano 1 marca 2013 16:11

👁 2188 (0,58 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego - Piotr Kłodziński

ul. Wronia 45/175, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego - Piotr Kłodziński to miejsce, w którym pomocy może szukać każda firma, a także osoba indywidualna borykająca się z problemami prawnymi. Obszar działalności to: obsługa prawna firm, umowy najmu, negocjacje biznesowe, prawo farmaceutyczne, prawo pracy, prawo rodzinne oraz sprawy cywilne. Możesz mi zaufać - dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczę usług na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, to nie zwlekaj dłużej. Skontaktuj się ze mną, a ja zajmę s ...... więcej »

Dodano 16 lipca 2022 23:15

👁 106 (0,33 dziennie)

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Kancelaria adwokacka adwokat Anna Wypych - Knieć adwokat Jarosław Knieć

Staszica, Lublin (lubelskie)

Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2012 17:25

👁 2972 (0,78 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Przybył

Kosynierów Gdyńskich 27, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Przybyła mieści się w Grudziądzu. Zajmuje się obsługą osób fizycznych oraz prawnych z województwa kujawsko-pomorskiego i całej Polski. Placówka specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym, cywilnym czy rodzinnym i podziale majątku. Pomaga przy sporządzaniu dokumentów, wydaje opinie prawne, reprezentuje klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi, jak również udziela porad i zajmuje się sprawami majątkowymi. Przedsiębiorstwom oferuje wsparcie w dzie ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 10:24

👁 145 (0,22 dziennie)