Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Biuro Architektoniczne

KB Projekt

Kraków

📞 🌐 📧

17 kwietnia 2019 10:39
👁 446 (0,31 dziennie)

Firma KB Projekt Kraków

KB Projekt

Biuro Architektoniczne

KONTAKT

KB Projekt

Biuro Architektoniczne

ul. Cystersów 7B
31-553 Kraków, małopolskie
MAPA
O NAS

Poszukują państwo sprawdzonego biura architektonicznego, które zajmie się przygotowaniem projektu państwa nieruchomości? Polecamy współpracę z Biurem Architektonicznym Kbprojekt.pl.

W opracowanie państwa projektu zaangażowany będzie zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy na Kbprojekt.pl.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
KB Projekt Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

BONDOM.NET - Biuro Obsługi Nieruchomości

Robotnicza, Brzeg (opolskie)

Oferujemy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie wyceny, projektowania, kupna, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami. Ponadto, na specjalne zamówienie sporządzamy Certyfikaty Energetyczne oraz analizy Due diligence prawny i techniczny. Mamy 15-letnie doświadczenie w branży, przez co wiemy jak w spełnić Państwa oczekiwania.
Chcemy stać się Państwa partnerem pomagającym w osiągnięciu najlepszego rozwiązania, które w pełni zaspokoi Państwa potrzeby. Wiemy też, jak spełniać marzenia o nowym do ...... więcej »

Dodano 11 marca 2013 22:03

👁 2317 (0,63 dziennie)

ThinkIt Consulting Sp. z o.o.

Syta 68A, Warszawa (mazowieckie)

ThinkIt Consulting to doświadczona firma zajmująca się doradztwem techniczno-biznesowym. Specjalizuje się w branży cyfrowej oraz projektach IT/ICT. Dostarcza swoim kontrahentom usługi z zakresu Smart City oraz Inteligentnych systemów Transportowych. W skład ITS wchodzą takie nowoczesne rozwiązania jak centra zarządzania ruchem, zintegrowane systemy zarządzania ruchem, systemy sterowania ruchem i zarządzania transportem publicznym oraz systemy monitoringu wizyjnego CCTV i ARTR. To też nowoczesne ...... więcej »

Dodano 31 października 2021 15:34

👁 108 (0,21 dziennie)

Luxon Design

Urocza 2, Lublin (lubelskie)

Pomysłów na urządzenie mieszkania jest zapewne tyle, ile osób zabierających się za urządzanie. Niestety nie wszystkie nasze wizje powinny się urzeczywistnić. Czasami tak bardzo coś nam się spodoba, że tracimy zdrowy rozsądek i nie zauważamy, że dany wystrój nie ma zastosowania w naszej przestrzeni. Aby nie popełnić drogiej gafy, warto skorzystać z profesjonalnych usług, jakimi jest projektowanie wnętrz w Lublinie. Projektant fachowym okiem oceni, czy nasz pomysł ma szansę na realizacje czy lepie ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2016 11:08

👁 3109 (1,36 dziennie)

EM PE STUDIO DESIGN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

EM PE STUDIO DESIGN

ul. Okopowa 59, Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru, wie doskonale co ci warto przekazać, gdy chodzi o poszerzanie, zdobywanie albo rozwijanie twoich umiejętności w aspekcie projektowania ubrań czy samej kostiumografii. Oczywiście spotkasz u nas ludzi, jacy nie tylko przekazują w odpowiedni sposób wiedzę, ale chcą też ciebie nauczyć wszystkiego co konieczne, przydatne oraz pomocne w tym zakresie. Warto więc się dowiedzieć czym jest nasza Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowan ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2020 12:47

👁 69

Bukujemy - rezerwacja apartamentów wakacyjnych

Biuro rezerwacji

Marszałkowska, Warszawa (mazowieckie)

U nas zarezerwujesz apartament wakacyjny, willę lub hotel w interesujących destynacjach na całym świecie. Specjalizujemy się szczególnie w krajach basenu Morza Śródziemnego. Oferujemy również inne usługi podróżnicze.... więcej »

Dodano 26 października 2021 14:37
Aktualizacja 26 października 2021 14:43

👁 86

Angel Care

Centrum Seniora

Dyrekcyjna 5-7, Wrocław (dolnośląskie)

Angel Care jest ośrodkiem opieki nad seniorami oraz dla osób cierpiących na zaburzenia związane z wiekiem. Oferujemy komfortowe mieszkania i całodobowa opiekę medyczną. Do naszych usług należą pakiety rehabilitacyjne, dbamy o zapewnienie wysokiej jakości życia naszych Pensjonariuszy także w kontekście psychicznym. Dlatego prowadzimy Centrum Seniora, gdzie nasi Pensjonariusze mogą realizować swoje pasje, a także integrować się nawzajem na imprezach okolicznościowych i tematycznych.... więcej »

Dodano 7 września 2017 14:06

👁 774 (0,38 dziennie)

ABIKAM

Puławska, 38, Baniocha, Góra Kalwaria (mazowieckie)

Abikam to firma rodzinna działająca od 1990 roku. Realizujemy zlecenia w ramach kamieniarstwa budowlanego. Wykonujemy najróżniejsze elementy architektury zewnętrznej i wewnętrznej. Przy współpracy z klientem jesteśmy nastawieni na szczegółowe poznanie koncepcji i stylistyki, a następnie bardzo precyzyjne wykonanie zleconych prac. Kamieniarstwo budowlane stwarza ogromne możliwości wykonania oryginalnych elementów wykończeniowych do domu i biura, nadając całemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Ma ...... więcej »

Dodano 23 lutego 2021 10:54

👁 230 (0,3 dziennie)

Usługi projektowe Rychcik

Architekt, Projekty domów, Projekty Gospodarcze, Projekty Inwestycyjne, Nadzór budowlany, Kosztorysy, Projekty budynków inwetarskich

Borowe 1 E, Mława (mazowieckie)

Zakres naszych usług:

Zajmujemy się projektowaniem wszystkich obiektów tj.:
- budynki mieszkalne jednorodzinne, rozbudowy, nadbudowy
- budynki mieszkalne wielorodzinne
- budynki inwentarskie
- budynki gospodarcze
- budynki magazynowe
- budynki usługowe
- budynki produkcyjne
- hale, wiaty
- budynki użyteczności publicznej

Polecamy się również jeżeli są Państwu potrzebne:

-kosztorysy urposzczone oraz szczegółowe (kredyty, dotacje, dofinansowania)
- projekty branżowe (sanitarn... więcej »

Dodano 21 stycznia 2021 17:00

👁 200 (0,25 dziennie)

Zielona Szkicownia Anna Adamajtis

ul. Długoszyńska, Jaworzno (śląskie)

Jawgarden to firma trudniąca się projektowaniem ogrodów. Realizujemy swoje, jak i Państwa koncepcje. Nasza oferta obejmuje ogrody przydomowe, obszary wokół firm, parki, nawierzchnie brukowe. Specjalizujemy się również w niwelacji terenu, wycinaniu drzew, użyźnianiu gleby, zakładaniu sadu, montażu instalacji automatycznego nawadniania oraz innych usługach pielęgnacyjnych. Działamy na terenie Jaworzna, Katowic, Mysłowic oraz Sosnowca.... więcej »

Dodano 31 października 2012 13:28

👁 2058 (0,54 dziennie)

AC ARCHITEKTURA pracownia projektowa

Hlonda, Mysłowice (śląskie)

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym sukcesem, dlatego dostosowujemy się do każdego klienta indywidualnie poprzez odpowiednie dobranie oferty. Staramy się sprostać wymaganiom oferując projekty dla każdego oraz na każda kieszeń.... więcej »

Dodano 15 września 2011 21:50

👁 3323 (0,79 dziennie)