Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Mikulski.krakow.pl

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Kraków

📞 🌐 📧

25 listopada 2020 13:19
👁 13961 (18,99 dziennie)

Firma MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K. Kraków

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

KONTAKT

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

ul. Kielecka 19
31-523 Kraków, małopolskie

NIP: 6751309971

MAPA
O NAS

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spr

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz mecenas bądź radca prawny będzie w stanie udzielić Wam profesjonalnej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K. Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

ABERLINUS Łukaszewicz i Partnerzy Kancelaria Adwokacka

Henryka Sienkiewicza 29/1, Łódź (łódzkie)

ABERLINUS Łukaszewicz i Partnerzy to Kancelaria Adwokacka posiadająca siedziby w Łodzi, Grodzisku Mazowieckim oraz Berlinie. Zakres usług obejmuje kompleksową pomoc prawną na obszarze Polski, Niemiec oraz Austrii, adresowaną do osób fizycznych i przedsiębiorstw, w kwestiach związanych z prawem karnym, cywilnym, odszkodowaniami, rozwodami, windykacją, wypadkami czy przestępstwami karno-skarbowymi. Zespół ABERLINUS Łukaszewicz i Partnerzy to wykwalifikowani specjaliści, posiadający wszechstronną w ...... więcej »

Dodano 12 maja 2021 01:57

👁 85

Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski

Rynek Kleparski 5, Kraków (małopolskie)

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski oferuje profesjonalne doradztwo prawne.... więcej »

Dodano 14 lutego 2017 11:41

👁 817 (0,39 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Kinga Uryga

Mogilska 15b/5, Kraków (małopolskie)

Jestem radcą prawnym z dużym doświadczeniem i prowadzę swoją kancelarię adwokacką. Dzięki praktykom odbytym w wielu miejscach zdobyłam doświadczenie. Wykonuje zadania i podejmuje sprawy z zakresu prawa: cywilnego, administracyjnego, pracy, korporacyjnego i rodzinnego. Szczególne doświadczenie posiadam przy prowadzeniu spraw rozwodowych i separacyjnych, przy podziale majątku i alimentów. Zapraszam zainteresowanych na moją stronę: http://www.kuryga.pl/... więcej »

Dodano 16 stycznia 2018 07:49

👁 655 (0,37 dziennie)

Remigiusz Kalbarczyk Wycena działki

Biuro Wycen Majątkowych Remigiusz Kalbarczyk

Józefa 17, Kraków (małopolskie)

Prowadzimy firmę Remigiusz Kalbarczyk Wycena mieszkania. Naszą główną specjalnością jest obliczanie wartości nieruchomości. Zlecenia przeprowadzamy na potrzeby osób fizycznych, prawnych, instytucji państwowych i samorządowych. Posiadamy dogłębne przygotowanie w obszarze wyceny nieruchomości poparte długoletnią praktyką w branży. Nasze kwalifikacje potwierdzają uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, ponadto figurujemy na liście Związku Banków Polskich ...... więcej »

Dodano 30 września 2016 12:53

👁 787 (0,35 dziennie)

ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA KANCELARIA ADWOKACKA

Litewska 15/4, Kraków (małopolskie)

Rozwodzisz się i potrzebujesz pomocy prawnej w kwestii o opiekę nad dzieckiem? Skorzystaj z usług kancelarii. Pani adwokat specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz w odszkodowaniach. Stąd też przeprowadziła już nie jedną rozprawę dotyczącą rozwodu, podziału majątku itp. Kancelaria oferuje obsługę prawną dla osób fizycznych a także dla podmiotów gospodarczych i nie prowadzących działalności gospodarczej. W zakresie wykonywanych czynności m.in: stała obsługa działalności gospodarczej, ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2021 10:02

👁 84

Krakowska Kancelaria

Krakowska Kancelaria

Władysława Bandurskiego 22/2, Kraków (małopolskie)

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm i klientów indywidualnych w Krakowie oraz na terenie całej Małopolski. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki, współpracujemy również z wieloma ekspertami oraz mediatorami. Specjalizujemy się w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym w sprawach odszkodowawczych, spadkowych, oraz rodzinnych.... więcej »

Dodano 8 lipca 2019 08:39

👁 112 (0,09 dziennie)

Adwokat Dariusz Sięka

Kancelaria Adwokacka Dariusz SIęka

Rynek Dębnicki 6/1, Kraków (małopolskie)

Kancelaria Adwokacka działa w całym obszarze prawa - prawo pracy, prawo karne, prawo cywilne, rozwody, prawo handlowe.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2019 11:42

👁 357 (0,25 dziennie)

Kancelaria Adwokacka C§W

ul. Józefa Dietla 7/2, Kraków (małopolskie)

C§W to kancelaria adwokacka z Krakowa prowadzona przez doświadczonych adwokatów: Marcina Czekaja i Paulinę Wilk. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką wszystkie osoby, które potrzebują profesjonalnej porady prawnej w Krakowie. Jeżeli masz problem natury prawnej i chcesz skorzystać z usług wykwalifikowanego i doświadczonego adwokata w Krakowie, to zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią adwokacką C§W Adwokaci.... więcej »

Dodano 29 marca 2016 19:28

👁 1987 (0,82 dziennie)

Wycena Działki, Mieszkań

Kalbarczyk Rzeczoznawcy

Józefa 17, Kraków (małopolskie)

Zdarzają się czasem sytuacje, kiedy stoimy przed wyborem: skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego czy spróbować samodzielnie wycenić nieruchomość. Nasza decyzja jest wówczas zależna od kilku kwestii. Kiedy sprzedajemy mieszkanie, często wyceniamy je na podstawie naszego przeczucia oraz tego, jakie mniej więcej są ceny tego typu nieruchomości w konkretnej okolicy.

Brak praktyki w ogłaszaniu nieruchomości może powodować zaniżeniem jego wartości i wprowadzeniem ewentualnego kontrah... więcej »

Dodano 5 października 2017 11:16

👁 944 (0,5 dziennie)

Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka

Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka

Profesora Władysława Szafera 9/46, Kraków (małopolskie)

Mieszcząca się w Krakowie kancelaria adwokacka jest miejscem, w jakim można liczyć na pomoc w zakresie rozwodów, spraw o alimenty, podział majątku. Zapewnia ona szeroko rozumianą pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Klienci otrzymują w niej okazję do doboru najkorzystniejszych rozwiązań. Kancelaria ta prowadzi negocjacje, sprawy o rozwód bez orzekania o winie, rozwód z wyłącznej winy jednego małżonka.... więcej »

Dodano 29 września 2018 06:20

👁 491 (0,32 dziennie)