Dodaj firmę Zaloguj się

 

Tmbhp.pl - sklep z odzieżą roboczą

Tmbhp.pl

Kraków

📞 🌐 📧

28 września 2020 09:01
👁 163 (0,12 dziennie)

Firma Tmbhp.pl Kraków

Tmbhp.pl

Tmbhp.pl - sklep z odzieżą roboczą

KONTAKT

Tmbhp.pl

Tmbhp.pl - sklep z odzieżą roboczą

Alberta Schweitzera 13
30-695 Kraków, małopolskie

NIP: 6751035634

tel: 123624636

www: tmbhp.pl/

e-mail: sem.tmb@onet.pl

MAPA
O NAS

TM Progress jest sklepem oferującym sprzedaż wysyłkową swoich produktów. W miejscu tym każdy znajdzie odpowiednie akcesoria ochrony osobistej, które pozwolą mu czuć się bezpiecznie na terenie budowy, fabryki, magazynu, tartaku czy w wielu innych miejscach, gdzie pracuje się fizycznie. Dostępne są tutaj buty, odzież, akcesoria do ochrony słuchu, wzroku, rąk, twarzy i głowy. Sprawdź!

TM PROGRESS Małgorzata Czechowska
ul. Alberta Schweitzera 13
30-695 Kraków
tel: +48123624636
NIP: 6751035634
Regon: 121494215
http://tmbhp.pl/

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Tmbhp.pl Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Firma LUKSELL

Firma LUKSELL producent i dystrybutor apteczek i sprzętu medycznego/ratunkowego

Bratkowice, Łowicz (łódzkie)

irma LUKSELL powstała w 2011 roku i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją apteczek pierwszej pomocy wg norm DIN 13164 i DIN 13157 od podstawowych zestawów dla ochrony indywidualnej, po rozbudowane zestawy przeznaczone dla dużych zakładów pracy. Korzystając z doświadczeń i wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów nieustannie rozszerzamy naszą ofertę uwzględniając aktualne trendy w branży oferując między innymi: akcesoria motoryzacyjne - ratownicze oraz akcesoria medyczne - ratownicze. Nas ...... więcej »

Dodano 28 lipca 2015 19:36

👁 1679 (0,52 dziennie)

szczakuś kamil stępień

hurtownia elektryczna online

sosnowa 3/5, cała Polska, Jaworzno (śląskie)

Sklep elektryczny Sztrum udostępnia wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia instalacji obejmującej każde pomieszczenie w budynku o dowolnej wielkości. Dlatego znajdziecie u nas przewody elektryczne, bezpieczniki, a także liczniki, złączniki, transformatory, zasilacze i nie tylko! Udostępniamy kompletny osprzęt, obejmujący zarówno niewielkie komponenty, jak i te większe, których obecność jest niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa użytkowników oraz ochrony wszystkich wykorzystywanyc... więcej »

Dodano 6 grudnia 2019 07:49

👁 549 (0,33 dziennie)

JDS Consulting Sp. z.o.o.

Gorzelnicza, Warszawa (mazowieckie)

Niniejsza witryna charakteryzuje bogatą propozycję warszawskiej firmy JDS Consulting, której celem są świadczenia doradcze oraz szkoleniowe z zakresu bezpieczeństwa. Właścicielom zakładów pracy, przedsiębiorstw handlowych gwarantuje mnóstwo pomysłów dotyczących ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz tajemnicy przedsiębiorstwa. Firma trudni się przeprowadzaniem audytów ochrony danych osobowych, jak również wspieraniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji.... więcej »

Dodano 20 listopada 2012 13:30

👁 2163 (0,51 dziennie)

Agencja Ochrony 'SAPER' Artur Perz

Agencja Ochrony Saper Ochrona w Katowicach

ul. Przyrzecze 10 B, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma zajmuje się między innymi ochroną transportu, osób jak i mienia.

Działamy na terenie całego kraju w: Bydgoszczy, Warszawie, Katowicach oraz Łodzi. Oferujemy takie usługi jak: ochrona obiektów kolei, magazynowych, handlowych, biurowych i mieszkaniowych.

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą. Więcej dokładniejszych informacji odnajdą Państwo na naszej stronie www, serdecznie zapraszamy!... więcej »

Dodano 18 stycznia 2018 09:16

👁 869 (0,37 dziennie)

Magnum

Agencja Ochrony

ul. Dąbrowskiego 225/243, Łódź (łódzkie)

Magnum to koncesjonowana agencja ochrony, która zapewnia pełną ochronę zarówno osobom, jak i mieniu. Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem oferuje rozmaite usługi, zaczynając od ochrony fizycznej, konwojowaniu wartości pieniężnych, poprzez monitoring i ochronę elektroniczną, a kończąc na doradztwie i obsłudze firm, które zgłaszają się w celu otrzymania pomocy z zakresu bezpieczeństwa. Agencja ochrony Magnum posiada status SUFO i zapewnia pełnię bezpieczeństwa tam, gdzie się pojawia.... więcej »

Dodano 12 października 2020 08:09

👁 130 (0,1 dziennie)

ASCOPOL Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego, Wrocław (dolnośląskie)

Agencja ochrony ASCO działa w sektorze ochrony osób i mienia od 1989 roku. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu. Obsługuje zleceniodawców z całego kraju, zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne.... więcej »

Dodano 5 listopada 2012 07:56

👁 2770 (0,65 dziennie)

BHP-FORNIRE s.c.

Zagrodowa 67, Oświęcim (małopolskie)

W ofercie firmy opisanej na stronie internetowej kursbhp.com znajdują się rozmaite usługi związane z przeprowadzaniem szkoleń BHP. Są one przeznaczone dla przedstawicieli rozmaitych zawodów. Lekcje odbywają się za pośrednictwem sprawdzonej platformy e-learningowej. W ten sposób pracodawca może zaoszczędzić pieniądze, a jego pracownicy mają możliwość rozpoczęcia nauki w dogodnym dla nich momencie. Wszystkie szkolenia są przygotowywane przez profesjonalistów, a uczniowie mają stały dostęp do mater ...... więcej »

Dodano 1 września 2021 07:06

👁 204 (0,2 dziennie)

Protektom - agencja ochrony

agencja ochrony

Szczęść Boże 62/01, Ruda Śląska (śląskie)

Protektom to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie stałej oraz doraźnej ochrony osób i mienia, zarówno w obiektach stacjonarnych, jak i na różnego rodzaju imprezach masowych. Chronimy nietykalność osobistą, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, a osobom niepowołanym uniemożliwiamy wtargnięcie na teren monitorowanego przez nas obiektu. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz doskonałym zapleczem technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować zakres ochrony do specyfi ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2023 07:50

👁 52

A&M Export-Import Agnieszka Klasura i Spółka. Spółka Jawna

Gorzew 19, Pabianice (łódzkie)

A&M Export-Import Agnieszka Klasura Spółka Jawna to firma spod Pabianic, która wytwarza odzież roboczą oraz ochronną, obuwie BHP, kaski, rękawice, okulary i inne elementy wyposażenia pracowników fizycznych. Przedsiębiorstwo zaprasza do swojego internetowego sklepu AGAMO, w którym proponowane są własne wyroby oraz sprzęt przemysłowy pochodzący od innych producentów (noże, piły, tarcze, ostrzałki itp.).... więcej »

Dodano 29 września 2020 11:27

👁 192 (0,14 dziennie)

ASCO Cyber Security Sp.z o.o.

Krupnicza 13, Wrocław (dolnośląskie)

Internet niesie ze sobą dzisiaj wiele różnych zagrożeń. Chcesz skutecznie chronić swoje dane w internecie? Skorzystaj z usług Asco Cyber Security. Jest to firma, która zajmuje się szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem. Firma oferuje bogaty wachlarz usług a jest to: ochrona stron internetowych, ochrona urządzeń, wsparcie użytkowników, ochrona poczty e-mail, pakiety zabezpieczeń, ochrona sieci. Asco Cyber Security zapewnia rozwiązania dla małych i dużych firm. Warto też wspomnieć, że pakiety zab ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2023 06:41

👁 52