Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

19 maja 2023 07:53
👁 24

Trigona Sp. z o.o.

KONTAKT
MAPA
O NAS

Systemy liczenia czasu pracy Trigona.

Liczymy czas pracy. Liczymy go wspólnie z ponad dwoma tysiącami naszych klientów: z dwoma tysiącami mniejszych i większych firm, którym dostarczyliśmy system rejestracji czasu pracy. Liczymy czas pracy od ponad 15 lat - taką historię zapisała już nasza spółka w obszarze automatycznej identyfikacji.

Liczymy czas pracy Twoich pracowników, ale tak naprawdę to Ty mobilizujesz swoich pracowników do punktualności i precyzyjnie obliczasz wynagrodzenia. To przynosi Twojej firmie policzalne efekty finansowe.

Sami zatrudniamy pracowników i wiemy jak ważne, a czasami także skomplikowane, jest precyzyjne rozliczanie czasu pracy. Dlatego 10 lat temu zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy własny program do rejestracji czasu pracy. Nieustannie go rozwijamy. W roku 2022 miała premierę nowa wersja programu TRIGO-RCP. Wykorzystaliśmy rozwój technologii by stworzyć jeszcze prostszy i jeszcze szybszy program do rozliczania pracowników.

Zdajemy sobie sprawę, że samo wdrożenie systemu rejestracji czasu pracy to dopiero początek przygody. Dlatego mamy zespół inżynierów, którzy na co dzień świadczą pomoc techniczną naszym klientom – użytkownikom TRIGO-RCP. Pomagamy rozmawiając przez telefon lub łącząc się zdalnie z komputerami naszych klientów

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem urządzeń ANVIZ. Dostarczamy najprostsze rejestratory czasu pracy na kartę, nieco bardziej zaawansowane ze skanerem linii papilarnych oraz najnowocześniejsze identyfikujące twarze pracowników. Mamy własny serwis z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną.

Skontaktuj się z nami. Chętnie podzielimy się także z Tobą naszym doświadczeniem i naszą wiedzą. Razem z Tobą policzymy czas pracy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 18.206.13.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
czas pracy
dla firm
system
KATALOG FIRM
Firma
Trigona Sp. z o.o. Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

PROJEKT EFEKTYWNY EVENTS&TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

Xawerego Dunikowskiego 10, Bielsko-Biała (śląskie)

Wejdź na integracjaonline.pl i zainteresuj się wyjątkową firmą, która oferuje organizację integracji online. Wybierz już teraz gry integracyjne, warsztaty online czy też eventy online, które z pewnością zainteresują wszystkich Twoich pracowników. Zintegrowany zespół jest wydajniejszy i bardziej utożsamia się z swoją firmą. Projekt Efektywny zaprasza do kontaktu i zarezerwowania terminu.... więcej »

Dodano 16 czerwca 2021 08:08

👁 62

VIMS Sp.z o.o.

Dystrybucja urządzeń do diagnostyki stanu maszyn

os. II Pułku Lotniczego 1H/71, Kraków (małopolskie)

VIMS jest firmą, która w oparciu o wieloletnie doświadczenie swojego zespołu oraz współpracę z międzynarodowymi partnerami zapewnia wsparcie dla predykcyjnego utrzymania ruchu.

Naszą misją jest dostarczanie oraz pomoc we wdrażaniu skutecznych i sprawdzonych metod pozwalających na wykrywania awarii oraz optymalne planowanie przestojów maszyn
przemysłowych. Staramy się dopasować produkty, rozwiązania oraz usługi do specyfiki każdego klienta. W erze przemysłu 4.0 oraz przybywających ro... więcej »

Dodano 23 listopada 2017 13:11

👁 911 (0,41 dziennie)

M.T.- Technika Marcin Mroczkowski & Tomasz Knopp

ul. Rosnowska 6/8, Komorniki, Poznań (wielkopolskie)

MT Technika to jednostka gospodarcza, jaka prowadzi sklep proponujący elektronarzędzia i akcesoria doskonałe dla każdego montera. Punkt sprzedaży funkcjonuje od 2007 roku, oferując sprzęty znanych producentów w małych cenach - przykład to wiertarki milwaukee. Po znacznie więcej zapraszamy na stronę.... więcej »

Dodano 6 czerwca 2019 04:02

👁 400 (0,24 dziennie)

DEVELOGIC S.A.

Bastionowa 19, Poznań (wielkopolskie)

DEVLOGIC to profesjonalna firma, która ofertę swoich usług kieruje do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić swoją codzienną pracą przy zarządzaniu firmą budowlaną. W ich ofercie można znaleźć kompleksowe i proste w obsłudze narzędzie, jakim jest oprogramowanie do zarządzania firmą budowlaną. Wieloletnie doświadczenie pracowników sprawia, że dostarczają produkt, który spełni wymagania każdego klienta. Pełna oferta usług oraz więcej informacji o oprogramowaniu dla firm budowlanych znajdu ...... więcej »

Dodano 22 sierpnia 2020 09:59

👁 121 (0,1 dziennie)

Hurtownia Instalacyjna Ogrzewanie-PEX.pl

Hurtownia Instalacyjna

Bolesława Chrobrego 102, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Pod adresem ogrzewanie-pex.pl szeroki wybór artykułów oferuje hurtownia instalacyjna z siedzibą w Toruniu, której misją jest dostarczanie wyrobów od producentów na potrzeby dystrybutorów. Doświadczenie rynkowe budowane od 2009 r. daje pewność satysfakcjonującej współpracy. Bogactwo asortymentu, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów to najważniejsze zalety oferty hurtowni ogrzewanie-pex.pl.... więcej »

Dodano 4 września 2020 10:53

👁 164 (0,14 dziennie)

CONSTRAL

Aleja Armii Ludowej, Warszawa (mazowieckie)

Mieszcząca się w Warszawie firma KENDOO ma kuszącą ofertę dla właścicieli spółek. Trudniący się opracowywaniem oryginalnych programów motywacyjnych oraz lojalnościowych zespół wspiera w integracji pracowników, jak również w budowaniu trwałych relacji z partnerami biznesowymi. Służą temu wypady integracyjne do przeróżnych miejsc na świecie. Agencja gwarantuje doskonałe narzędzia, pozwalające osiągnąć zamierzony cel.... więcej »

Dodano 26 października 2012 07:01

👁 1960 (0,48 dziennie)

Infinite Sp. z o.o.

Projektowa 1, Lublin (lubelskie)

Misją firmy Infinite jest dostarczanie klientom najnowszych rozwiązań i usług informatycznych. To gwarantuje szybki rozwój firmy i przewagę nad konkurencją. W naszej firmie pracują doświadczeni specjaliści z bardzo bogatą wiedzą i zaangażowaniem. Postaw na wyższą jakość i rozwój swojej firmy. Dołącz do kilku tysięcy zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2018 14:50

👁 534 (0,27 dziennie)

Stixx Catering Sp. z o.o.

Roxx

Żurawia 6/12, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli szukasz eleganckiego lokalu na terenie w Warszawy, w którym mógłbyś spotkać się ze swoim partnerem biznesowym, to z pewnością zainteresuje Cię oferta restauracji Roxx. Oferujemy Wam zróżnicowany wachlarz dań, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy również usługi cateringu dla firm, a także organizacji imprez. Chcesz poznać więcej szczegółów? Już dzisiaj odwiedź naszą stronę roxx.pl.... więcej »

Dodano 10 kwietnia 2021 05:00

👁 118 (0,12 dziennie)

3D EXPO

Stoiska Targowe- 3dexpo.pl

ul. Rewolucji 1905 roku 82, Łódź (łódzkie)

Warszawa, Poznań, Łódź oraz Wrocław to wręcz idealne miejsca dla handlu. W tym celu możemy zaproponować Państwu spersonalizowane stoiska targowe, które bez wątpienia skupią na sobie spojrzenia przechodniów. Świetnie zaprojektowane, zwracające uwagę stoiska reklamowe to klucz do marketingowego sukcesu. Warto jest zawierzyć to zadanie właśnie nam, ponieważ posiadamy w swojej branży dużą wprawę. Można nas zobaczyć na corocznych targach m.in. w Pradze. Za niewielką opłatą zaprojektujemy dla Państwa ...... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2019 16:21

👁 285 (0,17 dziennie)

KOMMER

Zwycięstwa 1, Legionowo (mazowieckie)

Kommer to ekipa tworzona przez specjalistów z wieloletnim stażem. Firma projektuje i dostarcza na rynek funkcjonalne systemy kontroli dostępu oraz ewidencjonowania czasu pracy załogi. Przedsiębiorstwo działa w sposób indywidualny. Oznacza to, że układy dostosowywane są do specyfiki danej branży oraz profilu konkretnej działalności. Proponowanie produkty pozwalają ograniczyć możliwość wejścia do niektórych stref wybranym osobom. Zaletą są niskie ceny.... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 12:13

👁 141 (0,19 dziennie)