Dodaj firmę Zaloguj się

 

Almar nieruchomości

PPHU ALMAR

Krzyż Wielkopolski

📞 🌐 📧

21 maja 2018 19:21
👁 701 (0,32 dziennie)

Firma PPHU ALMAR Krzyż Wielkopolski

PPHU ALMAR

Almar nieruchomości

KONTAKT
MAPA
O NAS

Almar jest firmą deweloperską o wieloletniej tradycji, która specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości obiektów budowlanych. W naszej ofercie znajdują się zarówno inwestycje mieszkalne, przemysłowe oraz użytku publicznego. Od wielu lat staramy się tworzyć wyjątkowe miejsca do życia i rozwoju. Nasza oferta powstała jako odpowiedź na potrzeby regionalnego rynku nieruchomości. Najważniejszym celem naszej firmy jest zapewnienie najwyższego komfortu klientom, dla których zakup nowego mieszkania jest jedną z ważniejszych decyzji w życiu. Chcemy by nasze nowe mieszkania wyróżniały się najwyższym standardem i przyjaznym otoczeniem.
Almar jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Nasz zespół sprostał wielu nowoczesnym i prestiżowym projektom. Z myślą o rosnących potrzebach rynku nieruchomości prowadzimy równocześnie wiele inwestycji mieszkalnych W Wałczu, Wronkach, Czarnkowie czy Drezdenku. Do największych z nich z pewnością można zaliczyć budowę nowych mieszkań na pięknie położonym osiedlu Leśna Polana we Wronkach oraz nowoczesne mieszkania w Wałczu nad jeziorem Raduń.
Nowe mieszkania w Wałczu
Pojezierze Wałeckie to przepiękny region znajdujący się w południowej części województwa Zachodniopomorskiego. Wałcz leży w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Raduń oraz jeziora Zamkowego. W samym mieście nie brakuje licznych terenów zielonych oraz zabytków. Dzięki bliskości przyrody, Wałcz stał się bardzo atrakcyjnym miejscem dla turystów oraz osób chcących zostać tu na dłużej. Nasza inwestycja mieszkaniowa w Wałczu łączy w sobie wszystko to czego można oczekiwać od nowoczesnego budownictwa. Urokliwa okolica w bezpośrednim położeniu jeziora Raduń sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zaś sama lokalizacja sprawia że do centrum Wałcza dostaniemy się w kilka minut.
Nowe mieszkania we Wronkach
Nowo powstałe osiedle Leśna Polana we Wronkach to projekt dla osób ceniących sobie bliskość przyrody i prywatność. Osiedle jest oddalone od głównych dróg przeprowadzonych przez Wronki. Nowe mieszkania na osiedlu Leśna Polana charakteryzują się powierzchnią od 55 do 56 metrów kwadratowych. Jest to idealna przestrzeń dla rodzin ceniących niezależność i komfort. Sama lokalizacja osiedla pozwala w łatwy sposób dostać się do centrum Wronek.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
PPHU ALMAR Krzyż Wielkopolski
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Nieruchomości Wronki

Nowe mieszkania Wronki

Mickiewicza, Krzyż Wielkopolski, Wronki (wielkopolskie)

Oferujemy nowe mieszkania we Wronkach w bardzo dobrej lokalizacji. Zielona i bezpieczna okolica sprawia, że nieruchomości we Wronkach przy ulicy Mickiewicza to bardzo dobra inwestycja na przyszłość. Sprawdź ofertę nieruchomości na stronie http://almarpolska.pl... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2018 21:13

👁 602 (0,29 dziennie)