Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Gawrońcy Obróbka Metali CNC

Józefinka 29, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Firma Gawrońscy sp. z o.o. to doświadczony podmiot na rynku obróbki metali, którego historia sięga ponad 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych detali przy użyciu obrabiarek CNC, obsługując klientów z różnych sektorów przemysłu, takich jak przemysł chemiczny, gazowniczy, motoryzacyjny i spożywczy. W naszym zespole zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, w tym technologów, programistów i specjalistów ds. obróbki metalu, którzy dbają o to, aby nasze usługi obróbki CNC zawsze spełnia ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 06:49

👁 33

SOLSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SOLSYSTEM

Szarugi 59A, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Solsystem to spółka zarejestrowana w Lublinie. Z usług przedsiębiorstwa skorzystać mogą także właściciele nieruchomości zlokalizowanych na Górnym Śląsku. Firma jest uznanym dostawcą fotowoltaiki. Instaluje także korzystne z punktu widzenia ekonomii urządzenia grzewcze, pozyskujące ciepło z powietrza, wody i gruntu. Pompy ciepła, połączone z instalacją fotowoltaiczną pomagają w jeszcze większym obniżeniu rachunków za energię elektryczną.... więcej »

Dodano 21 lutego 2021 06:13

👁 242 (0,24 dziennie)

Fabryka Szachów

Szarugi 59a, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Szach to królewska gra. Pozwala rozwijać wiele umiejętności i kreatywne myślenie. Nasza firma od wielu lat dostarcza najwyższej jakości szachy drewniane i inne akcesoria do szachów. Oferujemy również komputery szachowe, zegary szachowe czy też szachy dla dzieci. Dla szkół i klubów szachowych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony i do zapoznania się z pełną naszą ofertą!... więcej »

Dodano 21 listopada 2020 06:09

👁 187 (0,17 dziennie)

Centrum Impregnacji - C.U.C. Monika Antoniak

Sklep Internetowy

Knieja 20, Knieja, Barcin (kujawsko-pomorskie)

W Centrum Impregnacji C.U.C. Monika Antoniak można nabyć produkty potrzebne do odnowienia elewacji domu oraz jego otoczenia. Firma sprzedaje skuteczne i pochodzące od uznanych producentów środki czyszczące oraz impregnaty. Można wybierać pomiędzy rodzajami przeznaczonymi do betonu, kamienia, ceramiki, drewna, szkła czy gresu. Obsługa pomaga osobom niezdecydowanym. Zaletą oferty są konkurencyjne ceny.... więcej »

Dodano 7 września 2020 09:07

👁 299 (0,25 dziennie)

Alu-Master

Kamionka Mała 99, kamionka wielka, Barcin (kujawsko-pomorskie)

drabiny aluminiowe... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2020 20:16

👁 231 (0,17 dziennie)

inBag.pl

Wrocław

Szwedzka 48, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Szukasz ladnego, eleganckiego etui na swoj smartfon, tablet? Przyjdz do nas. Mamy dobrej jakosci akcesoria do smartfonow i tabletow.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2019 07:39

👁 527 (0,3 dziennie)

DywanSzop

Łódź

Wschodnia 5/8,, 1, Łódź, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Firma Dywanszop zajmuje sie takimi uslugami jak pranie wykladzin, dywanow, tapicerek. Pomozemy panstwu w takim czyszczeniu, poniewaz mamy profesjonalny sprzet. Zapraszamy... więcej »

Dodano 20 listopada 2018 18:39

👁 574 (0,31 dziennie)

DywanSzop

Łódź

Wschodnia 5/8,, 1, Łódź, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Firma Dywanszop zajmuje sie takimi uslugami jak pranie wykladzin, dywanow, tapicerek. Pomozemy panstwu w takim czyszczeniu, poniewaz mamy profesjonalny sprzet. Zapraszamy... więcej »

Dodano 20 listopada 2018 18:38

👁 544 (0,3 dziennie)

BHP Masters

Pakoska 22/45, Barcin (kujawsko-pomorskie)

W dzisiejszych czasach podstawowym warunkiem dopuszczenia pracowników do pracy jest przede wszystkim profesjonalne przeszkolenie ich w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Porządny kurs bhp Poznań jest najlepszym sposobem, aby przeciwdziałać wypadkom przy pracy albo popularnym chorobom zawodowym. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia wstępne jak i kursy okresowe, których zadaniem jest aktualizacja i ugruntowanie zdobytej wcześniej wiedzy i nabytych umiejętności w dziedzin ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2018 14:56

👁 815 (0,39 dziennie)

Klejplast Andrzej Sosnowski

Sadłogoszcz, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Zachęcamy do poznania się ze szczegółową propozycją przedsiębiorstwa Klejplast z siedzibą w miejscowości Sadłogoszcz koło Barcina, które zostało założone w 2006 roku. Od tego czasu zdobyło bogate doświadczenie w specjalności samochodowej i zyskało grono usatysfakcjonowanych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych usług połączonych z naprawą powypadkową samochodów osobowych, ciężarowych oraz przyczep rolniczych i innego specjalistycznego sprzętu. Zapewniamy prac... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2013 10:26

👁 2716 (0,72 dziennie)