Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

EFEKT-METAL Kowalstwo Artystyczne

3 Maja 31, Brześć Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Praca w branży jest dla nas codziennym wyzwaniem. Działamy jako pracownia, zajmująca się kowalstwem artystycznym. Wykonujemy dziesiątki projektów, które charakteryzują się doskonalą jakością wykonania i dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasza kadra czerpie inspirację z wiedzy i doświadczenia swoich przodków, ponieważ chwalimy się wieloletnią tradycją związaną z firmą. Dzięki długotrwałej działalności udało nam się pozyskać klientów z całej Polski, którzy cenią sobie współpracę z firmą Efekt- Me ...... więcej »

Dodano 25 lipca 2018 13:07

👁 793 (0,39 dziennie)

Kawo

Nowa Wieś Grodziska 103, Pielgrzymka, Brześć Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo KAWO od początku swojej historii sięgającej 2000 roku trudni się przerobem piaskowca. Wykorzystywanie doskonałej klasy materiałów oraz specjalistyczne zaplecze sprzętowe pozwoliło firmie KAWO zbudować różnorodną ofertę dopasowaną do dzisiejszych wymagań Klientów. Asortyment przedsiębiorstwa KAWO to dziś rozległa gama kolorystyczna piaskowca oraz wyroby takie jak płyty fasadowe oraz posadzkowe, parapety, kamień murowy i łamany, donice, rzeźby, gzymsy oraz wiele innych produktów z ...... więcej »

Dodano 21 września 2017 23:33

👁 1006 (0,43 dziennie)

PURAMENTE Zbigniew Grabowski

Kąkowa Wola - Parcele, Brześć Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Zajmujemy się usuwaniem graffiti, zabezpieczeniem przed graffiti, myciem elewacji i kostki brukowej, impregnacją elewacji, kostki brukowej, odśnieżaniem, ozonowaniem, sprzątaniem obiektów... więcej »

Dodano 27 lipca 2011 06:59

👁 3222 (0,7 dziennie)