Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Propsyche - psychiatra - Bydgoszcz

Propsyche sp. z o.o.

Żuławy 1/1, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Lekarz psychiatra z Propsyche z Bydgoszczy https://pro-psyche.pl/psychiatra-bydgoszcz oferuje kompleksową opiekę psychiatryczną dla dorosłych. Zapewnia diagnozę, leczenie i w razie konieczności kierowanie do innych specjalistów i psychoterapeutów. Usługi obejmują m.in. zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, schizofrenię, zaburzenia poznawcze, otępienne i inne zaburzenia psychotyczne. Propsyche to doskonałe miejsce, aby uzyskać kompleksową opiekę psychiatryczną.... więcej »

Dodano 19 października 2022 18:24

👁 22

Sklep medyczny Bydgoszcz ELD-MED

Wojska Polskiego 15/12, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Żaden szpital, przychodnia czy klinika nie może poprawnie funkcjonować bez wyposażenia, lekarzy i w szczególe bez produktów medycznych, to właśnie dzięki którym zachowana jest sterylność a pacjenci mają zapewnioną bezpieczną opiekę lekarską. Wypatrujesz sklepu, który proponuje artykuły medyczne? Oto Eld Med Bydgoszcz - fachowe miejsce, gdzie kupisz wszystko, co niezbędne z aspektu medycyny. Z oferty są w stanie korzystać zarówno lekarze, pielęgniarki, przychodnie i pacjenci - serdecznie zaprasza ...... więcej »

Dodano 4 października 2022 07:01

👁 54

Skuteczna ochrona przed ptakami

Top Protect Bydgoszcz

W. Rogali 12/6, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Top Protect Bydgoszcz to czołowy dostawca systemów ochrony przed ptakami w Polsce. Specjalizujemy się w montażu zabezpieczeń przed ptakami oraz w szerokim zakresie prac wysokościowych. Oferowane przez nas systemy ochrony przed ptakami charakteryzują się profesjonalnym doborem, pozwalającym na skuteczne odstraszanie gołębi i innych gatunków ptaków. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a przede wszystkim posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach. Top Protect Bydgoszcz to Twój ...... więcej »

Dodano 23 września 2022 10:56

👁 56

terapia lecznicza i profilaktyczna

Wibroterapia.com

Borelowskiego 29,, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wibroterapia to forma terapii leczniczej i profilaktycznej, zaliczanej do zabiegów fizykoterapeutycznych. Leczenie wykorzystuje naturalne, wszechobecne w środowisku wibracje. Wibracje, w postaci wyselekcjonowanych drgań mechanicznych, stosowane na ciało pacjenta, nie są zjawiskiem nowym. O wibracjach, jako technice medycznej wspominano już w antycznych źródłach greckich i rzymskich. Obecnie masaż wibracyjny cieszy się popularnością wśród lekarzy i specjalistów na całym świecie. Terapia zasadnicz ...... więcej »

Dodano 22 września 2022 06:50

👁 66

Wyprawka dla kota

Wyprawka dla kota

ul. Dr. E. Warmińskiego 20, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Zapraszamy do sklepu zoologicznego salonik-dla-pupila.eu. w którym znajdziesz akcesoria dla twojego zwierzaka. W ofercie posiadamy wysokiej jakości karmę dla psa która przyczyni się do prawidłowego rozwoju twojego pupila. Jest to idealne miejsce do wyprawki dla kota i psa, ponieważ znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Nasz sklep został wielokrotnie wyróżniany w plebiscytach branżowych co świadczy o jakości świadczonych usług. Sprawdź nasz teraz!... więcej »

Dodano 21 września 2022 09:03

👁 42

MBE Bydgoszcz - wyrabianie pieczątek i usługi poligraficzne

Mail Boxes Etc.

Rejtana 2, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Jeśli szukasz idealnej pieczątki, która spełni Twoje oczekiwania, nie szukaj dalej niż w naszym sklepie. Mamy szeroki wybór pieczątek, w tym pieczątki ręczne, numeratory i datowniki. Możemy również wykonać pieczątki na zamówienie, zgodnie z Twoimi specyficznymi wymaganiami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz standardowej pieczątki, czy czegoś bardziej wyjątkowego, możemy Ci pomóc.... więcej »

Dodano 13 września 2022 21:42

👁 54

Wszywka alkoholowa Bydgoszcz

Janosika 5A, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Problemy z alkoholem? Wszywka alkoholowa Bydgoszcz - to tutaj odnajdziesz skuteczną pomoc w walce z uzależnieniem. Kolejne lata walki z nałogiem to też ciągła walka z samym sobą. Okazji do napicia się jest przecież tak mnóstwo. Pijakiem jest się do końca życia. Powrót do nałogu jest dopuszczalny w każdej chwili, a każdorazowe wypicie chociażby kieliszka wódki, u alkoholika sprawia powrót do dawnych nawyków. Na jednym kieliszku się nie przerwie.... więcej »

Dodano 11 września 2022 10:58

👁 47

Supravis S.A.

Supravis S.A.

Nowotoruńska 56, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SUPRAVIS to w pełni profesjonalna firma zajmująca się produkcją opakowań z folii giętkich. W bogatej ofercie znaleźć można np. opakowania barierowe, opakowania vacuum, worki i osłonki termokurczliwe. To zaufany i doświadczony producent, którego artykuły nadają się do przemysłu spożywczego, medycznego, a także technicznego. SUPRAVIS ma swoją siedzibę w Bydgoszczy.... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2022 04:57

👁 65

Wszywka Alkoholowa Bydgoszcz

Zygmunta Augusta 7, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Człowiek nie ma już umiejętności panowania jak i doglądania swojego ciała jak i umysłu. Wszystko, albowiem niszczy alkohol. Wobec tego też warto wówczas zwrócić się na kurowanie do ośrodka, w jakim zatrudnione są osoby doświadczone i wykształcone. Zaletą takich ośrodków jest przede wszystkim skuteczne leczenie alkoholizmu poprzez Esperal Bydgoszcz. Do tego zajęcia z psychologiem, które nie tylko poprawiają stan umysłu chorego, niemniej jednak również uczy panować i radzić sobie z wieloma emocjam ...... więcej »

Dodano 12 sierpnia 2022 04:31

👁 101 (0,92 dziennie)

Centrum medyczne Bydgoszcz Omega Medical Clinics

Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Zakres podstawowej opieki zdrowotnej udzielany jest pacjentom ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia, którzy złożyli w Centrum Medyczne Bydgoszcz Omega Medical Clinics deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ. Porady lekarskie udzielane są zarówno dla dorosłych jak i dzieci codziennie w godzinach od 8.00 do 18.00. Realizowane są również programy profilaktyczne i promocji zdrowia. Głównie prywatne leczenie w Bydgoszczy. Można skorzystać z usługi realizacji usg prywatnie albo z k ...... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2022 10:32

👁 113 (1,02 dziennie)

Strona 1 z 40

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia