Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Salibol

Skąpe 26 lok. 2, Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Firma Salibol projektuje i wykonuje linie modułowe lakierni proszkowych. Oferujemy kabiny do napylania proszkowego otwarte i zamknięte, komory do polimeryzacji farby proszkowej oraz myjki ręczne natryskowe, półautomatyczne i wysokociśnieniowe. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy z dużym doświadczeniem. Realizujemy zamówienia wg indywidualnych możliwości przestrzennych oraz technologicznych klienta. Linie lakierni proszkowych wykonane są z modułów, które można transportować je przez standardo ...... więcej »

Dodano 19 marca 2021 11:46

👁 287 (0,31 dziennie)

MARPLAST Sp. z o. o.

Mała Grzywna, Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Pokrycia dachowe, lekkie konstrukcyjnie, ale wytrzymałe i odporne na różnice ciśnień, warunki atmosferyczne i działania oparów pochodzących z procesu produkcyjnego miejsca, w którym zostały one zamontowane. To jeden z kluczowych elementów, jaki Marplast posiada w swojej ofercie, który może wystąpić w różnych konstrukcjach np. płaskiej i korytkowo-prostokątnej. Dzięki zaangażowaniu pracowników, Marplast może cieszyć się nie tylko odpowiednio wyposażonym przedsiębiorstwem, ale przede wszystkim roz ...... więcej »

Dodano 25 września 2019 16:52

👁 379 (0,26 dziennie)

COMSOL Twój Styl - torebki damskie

Depczyńskiego 3, Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Szukając prezentu urodzinowego dla przyjaciółki koniecznie zajrzyj na www.cosmoltwojstyl.pl i sprawdź ich ofertę przepięknych, firmowych torebek. Są dostępne najróżniejsze modele oraz kolory, które z pewnością dodadzą charakteru każdej stylizacji. Można dobrać torbę bardziej sportową, jak worek, lub torebkę wieczorową, która sprawi, że każdy look stanie się niesamowicie szykowny. Wybór należy do ciebie, ale bez wątpienia dla każdej kobiety znajdzie się coś fajnego!
COMSOL Twój Styl
Depczyńskiego ...... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2019 11:27

👁 394 (0,26 dziennie)

Atelie Grupa Taneczna

Kraków-Śródmieście

ul, Kraków, Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Od lat zajmujemy sie tancem i pokazami tanecznymi. Jest to nasza pasja. Uswietnimy panstwa impreze wlasnie o takie wystepy. Zapraszamy... więcej »

Dodano 7 grudnia 2018 10:07

👁 456 (0,26 dziennie)

Świat Żywic

Jedyny taki sklep w sieci - swiat-zywic.pl

Kuczwały, Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Świat Żywic jest unikatowym sklepem online w całej sieci. Proponuje ogromny wybór komponentów przeznaczonych do tworzenia kompozytów , a dodatkowo zastosowanych do ich konserwacji. Sklep online prowadzony jest poprzez korporację budowlano-usługową prowadzoną przez Grzegorza Pokucińskiego z Chełmża.

W spisie produktów/usług sklepu internetowego znajdują się masowe towary znanych i szanowanych marek polskich i zagranicznych producentów, a są to między innymi maty i tkaniny szklane w różnych wari ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2015 06:35

👁 1696 (0,57 dziennie)