Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

FRUSTO Sp. z o.o.

Dworcowa 4, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Poszerzając ofertę lub modyfikując ją na bieżąco, zawsze mamy na uwadze trendy konsumenckie. Dlatego między innymi tak ważne dla nas jest to, żeby spełniać oczekiwania klientów, którzy się do nas kierują oraz żeby uzyskiwać od nich informację zwrotną, na temat tego, co mogą u nas zakupić. Na przykład, gdy chodzi o biostymulatory, zawsze zabiegamy o to, aby były to środki sprawdzone, od renomowanych producentów. Ponadto, zwracamy uwagę na rekomendacje osób, które na co dzień ze wskazanych wyrobów ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2023 05:17

👁 23

Zielinski Media

Wideofilmowanie

Ciechanówek, Zbójno, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Do każdego filmu podchodzimy indywidualnie z najwyższą starannością, dzięki temu każdy film jest niezwykły. Wy tworzycie piękną pamiątkę, my uwieczniamy tą chwilę. Operatorzy oraz montażyści to absolwenci i uczestnicy warsztatów Warszawskiej Szkoły Filmowej, którzy przy użyciu m.in. drona, stabilizatorów oraz odpowiednich obiektywów stworzą dla Was piękną i niezapomnianą pamiątkę w niezwykłym kinematograficznym stylu z odpowiednią muzyką, a cały film oddany jest w eleganckim pudełku z pendrive.... więcej »

Dodano 9 maja 2021 17:39

👁 162 (0,19 dziennie)

MASZYNOHURT SP.Z.O.O

Sitno 67, Zbójno, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Maszynohurt to producent maszyn budowlanych oraz części metalowych przeznaczonych na każdą budowę. W sklepie internetowym znajdują się takie maszyny jak między innymi: giętarki, strzemiona, automaty zbrojarskie, gwintownice, prościarki. Maszyny cechują się wysoką jakością wykonania a do tego mają 3-letnią gwarancję. Na czas naprawy urządzenia producent udostępnia też urządzenie zastępcze. Chcesz poznać całą ofertę? Wejdź na stronę producenta: https://maszynohurt.pl/... więcej »

Dodano 2 grudnia 2020 14:53

👁 250 (0,24 dziennie)

smart-eco fotowoltaika

Plac Tysiąclecia 11, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Obdarzyło nas zaufaniem ponad 300 tysięcy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa w branży energetycznej. Kolejnym krokiem ku oszczędnościom jest wykorzystanie energii słonecznej. Jednym zdaniem oddamy pod klucz ekologiczne źródło energii.... więcej »

Dodano 30 listopada 2020 12:28

👁 240 (0,23 dziennie)

smart-eco fotowoltaika

Plac Tysiąclecia 11, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Obdarzyło nas zaufaniem ponad 300 tysięcy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa w branży energetycznej. Kolejnym krokiem ku oszczędnościom jest wykorzystanie energii słonecznej. Jednym zdaniem oddamy pod klucz ekologiczne źródło energii.... więcej »

Dodano 30 listopada 2020 12:28

👁 192 (0,19 dziennie)

Dombud RP Piotr Dąbrowski

Dombud RP

Szosa Rypińska 26, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych. W naszej internetowej hurtowni znajdziesz akcesoria dachowe i samochodowe, armaturę, artykuły metalowe, elektronarzędzia i narzędzia, folie, siatki, wełny, kleje, silikony, fugi, panele podłogowe, hydraulikę i wiele innych.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2018 07:59

👁 598 (0,34 dziennie)

Przyjazny Dietetyk

Brzoskwiniowa 11, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Przyjazny-dietetyk.pl to sieć poradni dietetycznych, które funkcjonują na terenie całej Polski. Funkcjonujemy nieprzerwanie od roku 2010. Działamy na zasadzie franczyzy, zbierając wokół marki najlepszych dietetyków z całego kraju.
Naszą specjalnością jest pomoc w walce z nadwagą oraz dietoterapia. Pomagamy również w wyborze diety dla sportowców. Ponadto robimy wszystko aby promować zdrowy styl życia.... więcej »

Dodano 16 maja 2018 06:46

👁 735 (0,37 dziennie)

"ART-STYL"Firma Handlowo-Usługowa Ptaszyńska Maria

Radomin 136, Radomin, Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Żeby móc w pełni cieszyć się większością aranżacji od ART-STYL, trzeba dysponować dość dużym, przestronnym wnętrzem. Specyfika mebli i dodatków pochodzących ze sklepu znajdującego się przy nr 136 w Radominie wymaga bowiem raczej sporej powierzchni ekspozycji. Są to wyjątkowo dekoracyjne rozwiązania, które będą cieszyły oko mieszkańców oraz gości. Takie meble nadają się świetnie do wnętrz użytkowych, na przykład poczekalni, gabinetów, biur bądź innych podobnych pomieszczeń, a zwłaszcza różnych l ...... więcej »

Dodano 8 listopada 2017 16:46

👁 740 (0,34 dziennie)