Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Gabinet Psychologiczny Katarzyna Janczak

Gabinet Psychologiczny

Rapackiego 65, pok. 7, piętro I, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Gabinet Psychologiczny... więcej »

Dodano 19 stycznia 2023 12:26

👁 30

Pożyczki Grudziądz, bez wychodzenia z domu

Juliusza Słowackiego 31, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Pożyczki Grudziądz, bez wychodzenia z domu to elastyczne, ratalne, pożyczki. Pożyczki Grudziądz to świetna usługa dla kogoś, kto żyje w ciągłym biegu. Do wzięcia pożyczki Grudziądz wystarczy jedynie telefon komórkowy z dostępem do internetu i chwila wolnego czasu. Pożyczki Grudziądz to miejsce, w którym pożyczysz pieniądze na dosłownie każdy cel. Z pożyczkami Grudziądz nie musisz martwić się o wysokość raty, wszystko ustalisz podczas składania wniosku. Pożyczki Grudziądz to troska o Twoje finans ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 17:06

👁 132 (0,33 dziennie)

Odpady

Pojemniki na odpady

Kosynierów Gdyńskich 27 /6B, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Projekt Odpady pomaga w zarządzaniu nimi. Sprzedajemy pojemniki na odpady we wszelkich zgodnych z aktualnymi wytycznymi kolorach, tzn. żółtym, zielonym, brązowym, niebieskim i czarnym. Mamy w ofercie zarówno nowe, jak i używane kosze i pojemniki na śmieci, dzięki czemu możemy zaproponować naszym odbiorcom korzystne ceny. Dostępne są pojemniki do segregacji śmieci o małych i dużych pojemnościach, np. 60 czy 240 litrów. Możemy też wykonać na nie nadruki.

Oprócz tego wynajmujemy tymczasowe ogrod ...... więcej »

Dodano 31 grudnia 2021 07:54
Aktualizacja 4 stycznia 2022 22:41

👁 216 (0,42 dziennie)

Słowo Seniora

Jana III Sobieskiego 23/30, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Na stronie internetowej Slowoseniora.pl osoby po 60. roku życia mogą nawiązać nowe znajomości online oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, pielęgnacji ciała lub zarządzania finansami. Twórcy serwisu przygotowali też specjalne poradniki o tematyce senioralnej, dzięki którym użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak wybrać aparat słuchowy lub wannę do łazienki. Na łamach portalu dla seniora dostępny jest także spis polskich domów opieki.... więcej »

Dodano 23 listopada 2021 08:59

👁 121 (0,22 dziennie)

Adwokat Michał Masłowski

ul. Sienkiewicza 10/3, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Prawnik Grudziądz - Kancelaria Adwokacka Michał Masłowski jako samodzielny podmiot legislacyjny funkcjonuje od 2014 roku - przez te wszelkie lata pracy, mecenasi tworzący kancelarię pomogli wielu interesantom, udzielając dobrych rad lub reprezentując ich sprawy przed sądem. Kancelaria specjalizuje się w pomocy postaciom zadłużonym we Frankach, jest też ostoją pomocy dla wszystkich, którzy borykają się z przeszkodami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy gospodarczego. Kolosalne doświadczenie ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 11:31

👁 115 (0,2 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Przybył

Kosynierów Gdyńskich 27, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Przybyła mieści się w Grudziądzu. Zajmuje się obsługą osób fizycznych oraz prawnych z województwa kujawsko-pomorskiego i całej Polski. Placówka specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym, cywilnym czy rodzinnym i podziale majątku. Pomaga przy sporządzaniu dokumentów, wydaje opinie prawne, reprezentuje klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi, jak również udziela porad i zajmuje się sprawami majątkowymi. Przedsiębiorstwom oferuje wsparcie w dzie ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 10:24

👁 143 (0,22 dziennie)

Smart Eco

Dworcowa 51-53/26, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo Smart Eco to doświadczeni wykonawcy instalacji solarnych, a firma działa aktywnie w województwie pomorskim oraz kujawsko-pomorskim. Oferuje wysokiej jakości ogniwa fotowoltaiczne w Bydgoszczy, a także w Toruniu czy Golubiu-Dobrzyniu. Do dyspozycji klientów jest 12 wykwalifikowanych ekip montażowych. Na miejscu instalowane są niezbędne elementy systemu pozyskiwania energii słonecznej – zarówno panele, jak też falowniki.... więcej »

Dodano 12 lutego 2021 12:59

👁 166 (0,2 dziennie)

HT POLSKA Sp. z o.o.

Rybacka 14, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

HT Polska zajmuje się sprzedażą uszczelnień Hauff Technik. Firma zapewnia certyfikowane produkty o najlepszej jakości. W katalogu można znaleźć między innymi przepust kablowy HSI 150, rury betonowe przepustowe oraz przepusty dachowe do kabli. Z oferty korzystają przedstawiciele różnych branż. Oferowane akcesoria sprawdzają się przy budowie obiektów użytkowych, lotnisk, elektrowni i domów jednorodzinnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się przepusty uziemiające i gazoszczelne. Zapewniono przejrzys ...... więcej »

Dodano 10 listopada 2020 13:49

👁 215 (0,23 dziennie)

Wynajemogrodzen.eu - Net-Kreator

ul. Bydgoska 18/61, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Wynajem Ogrodzeń to grupa fachowców, jacy pragną pomagać zarówno przedsiębiorcom budowlanym, firmom eventowym, realizatorom koncertów lub też prywatnym kontrahentom, którzy borykają się z problemem braku dostępność tymczasowych ogrodzeń. Nie powinieneś nabywać własnych paneli - wejdź na domenę internetową oraz poznaj przygotowaną ofertę. Wypożyczamy różnorodnego typu ogrodzenia tymczasowe - na potrzeby koncertów i eventów, na place budowy oraz dużo innych okazji. Wszystko online, sprawnie oraz t ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2020 09:42

👁 154 (0,16 dziennie)

Sklep Fabryczny Unii

Famarol Słupsk części zamienne

Magazynowa 3/7, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Sprzęt rolniczy marki Unia Grudziądz słynie z funkcjonalności i wysokiej jakości. Do regularnego serwisowania niezbędne są oryginalne części zamienne. Tylko takie elementy sprzedaje Famarol sklep firmowy. Do dyspozycji nabywców jest wytrzymały lemiesz Unia Grudziądz. Rzecz jasna wymieniliśmy tylko część oferty sklepu reklamującego się frazą Famarol Słupsk części zamienne. Takie urządzenia jak lemiesz Unia i znacznie więcej odnajdziesz na stronie sklepunia.pl. Odwiedź ją już teraz.... więcej »

Dodano 22 października 2020 14:15

👁 227 (0,24 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia