Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Esperal Wrocław-Pomagamy naszym Pacjentom na każdym etapie walki z nałogiem

Kotlarska 12, Wrocław, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Jedną z strategii walki z alkoholizmem jest tzw. wszywka alkoholowa . Implementacja środka o nazwie Esperal pozwala na dużo łatwiejsze poradzenie sobie z nałogiem. Dzięki temu osoby uzależnione mogą szybciej pozbyć się niebezpiecznego nałogu i już do niego nie powracać. Lek zawiera substancję czynną, która utrudnia metabolizm alkoholu w organizmie. Gdy pacjent sięgnie po używkę, doświadczy negatywne skutki, takie jak wymioty, bóle głowy, lęki lub skoki ciśnienia. Z biegiem czasu, u osoby uzależn ...... więcej »

Dodano 4 marca 2023 08:56

👁 22

Czysci.pl - myjnia parowa samochodowa | Ekologiczni Inowrocław

Andrzeja 7, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Chcesz wyczyścić swoją tapicerkę samochodową? Powierz te usługi naszej firmie. Działamy w branży sprzątającej. Oferujemy takie usługi jak: sprzątanie biur i mieszkań, pranie dywanów i wykładzin, pranie tapicerki meblowej i samochodowej, sprzątanie klatek schodowych. W ostatnich latach wprowadziliśmy także myjnię samochodową. Zapewniamy wysoką jakość usług dzięki profesjonalnym maszynom i środkom renomowanych marek. Dla naszych stałych klientów oferujemy specjalne profity a ponadto akcje promocyj ...... więcej »

Dodano 18 stycznia 2023 07:36

👁 19

Daniel Spyra F.H.U. Goodlink.pl

F.H.U. Goodlink.pl

Michalczyka 18, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Oferta firmy GrowBox.pl zainteresuje osoby, które chciałyby zdecydować się na zakup produktów do ogrodu. W ofercie opisywanej firmy dostępne są na przykład zestawy do uprawy roślin. Warto zwrócić uwagę również na inne oferowane produkty. Klienci mogą zdecydować się na przykład na folie refleksyjne czy też na doniczki i tace. Bogata oferta sprawia, że każdy zainteresowany bez trudu wybierze coś dla siebie.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2023 13:11

👁 14

Alkomedica wszywka alkoholowa Wrocław

aleja Gen. Józefa Hallera 9/6, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Alkomedica to klinika we Wrocławiu oferująca wszywki alkoholowe Esperal, które skutecznie pomagają walczyć z alkoholizmem. Zapewnia profesjonalną opiekę i kompleksowe wykonanie zabiegu wszycia Esperalu, który dzięki swojemu działaniu wytwarza szereg reakcji organizmu zniechęcających do spożywania alkoholu. Alkomedika gwarantuje dyskrecję i skuteczność.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2023 05:25

👁 15

WIKER Henryk Brona

Bacciarellego 42/1, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Wiker to producent wyrobów wikliniarskich oraz sklep prowadzący sprzedaż wyrobów z wikliny. W ofercie znajdują się bardzo oryginalne wyroby takie jak: domek dla jeża z wikliny, wiklinowe posłanie dla psa oraz kosze piknikowe. Z pewnością wiele produktów może stanowić doskonały podarunek na przykład: wiklinowe wózki dla lalek czy kosze wiklinowe na bieliznę. ... więcej »

Dodano 11 stycznia 2023 13:52

👁 18

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Joachima Lelewela 23/7, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Adwokat Iwo Klisz to profesjonalny obrońca działający na terenie Wrocławia. Kancelaria Klisz i Wspólnicy zajmuje się sprawami rozwodowymi. Oferta jest skierowana do osób indywidualnych i obejmuje pomoc w sprawach związanych z podziałem majątku, a także alimentami. kancelaria Klisz i wspólnicy Wrocław podejmuje się także ustalenia kontaktów z dziećmi po rozwodzie, czy pomocą w zakresie spraw dotyczących ograniczenia władzy rodzicielskiej.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2022 09:16

👁 28

Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo

Sklep zoologiczny AlleZoo

ul. Transportowca 7, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Oczekujesz wyłącznie najwyższej jakości zabawek i przysmaków dla swojego ukochanego pupila? A może zastanawiasz się, czy skompletować pierwsze akwarium lub wyposażyć posiadane w całkiem nowy sprzęt? Lepiej nie mogłeś trafić! W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie produkty, których potrzebujesz, niezależnie od posiadanego gatunku i rozmiaru zwierzęcia. Posiadamy karmy o wyspecjalizowanym składzie i od renomowanych producentów.
Kochamy wszystkie zwierzęta i chcemy dla nich jak najlepiej. Przek ...... więcej »

Dodano 9 listopada 2022 13:11

👁 28

KRZYSZTOF PAWŁOWSKI ZAKŁAD REGENERACJI HYDRAULIKI OLEJOWEJ MECHANIKA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

ZAKŁAD REGENERACJI HYDRAULIKI

POZNAŃSKA 305, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

W NASZYM ZAKŁADZIE ŚWIADCZYMY USŁUGI REGENERACJI:

- SIŁOWNIKÓW HYDRAULICZNYCH WSZYSTKICH TYPÓW
- POMP HYDRAULICZNYCH
- ROZDZIELACZY
- SILNIKÓW HYDRAULICZNYCH
- ORBITROLI... więcej »

Dodano 5 listopada 2022 08:08

👁 28

Lena Katulska Make-Up

Salon kosmetyczny

Szarych Szeregów 15, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Oferuję profesjonalny makijaż dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Moja specjalizacja to stylizacja brwi, regeneracja i odbudowa brwi. Poza wizytami stacjonarnymi, dojeżdżam również do klientek. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie makijażu okolicznościowego - makijaż ślubny, sylwestrowy, karnawałowy. Przykładam specjalną uwagę do zadowolenia moich klientek. Wygląd zewnętrzy ma bezpośredni wpływ na nasze poczucie własnej wartości, samoocenę oraz pewność siebie. Laminacja brw ...... więcej »

Dodano 17 października 2022 18:11

👁 36

Motorpol Wrocław Sp. z o.o.

al. Karkonoska 81, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Motorpol to autoryzowany salon i serwis we Wrocławiu. Zajmuje się wspieraniem klientów w wyborze aut osobowych marek Volkswagen, SEAT, ŠKODA i CUPRA. Istnieje możliwość porównania i przetestowania tych aut oraz vanów, busów i samochodów użytkowych Volkswagen Samochody Dostawcze. Dla klientów chcących zakupić auto używane przygotowana jest propozycja dostępna u dealera w Das WeltAuto.... więcej »

Dodano 4 sierpnia 2022 07:16

👁 93

Strona 1 z 9

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia