Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Karczewski

Szkolenia BHP

Nowa 16, Kcynia (kujawsko-pomorskie)

Jedną z wielu korzyści ze współpracy z firmą Karczewski w zakresie BHP w Żninie jest oszczędność czasu i zasobów. Dlaczego? Outsourcing usług BHP pozwala Twojej organizacji zaoszczędzić czas i zasoby, które mogą być lepiej wykorzystane w innych obszarach działalności. Zamiast angażować wewnętrzne zasoby na zapewnienie zgodności z przepisami i realizację szkoleń BHP, firma zewnętrzna zajmująca się BHP może to robić za Ciebie, dzięki czemu Ty możesz skoncentrować się na swoim głównym obszarze dzia ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2023 05:02

👁 48

Maja Mateusz Janowiak

MaJa Gabloty ogłoszeniowe

https://majagabloty.pl/, Karolinowo 1/2, Kcynia (kujawsko-pomorskie)

Producent gablot i witryn z profili aluminiowych anodowanych. Jako jedyni na rynku używamy wysokiej jakości materiałów do produkcji gablot ogłoszeniowych nasze produkty cieszą się uznaniem w takich instytucjach jak szkoły, urzędy państwowe, jednostki wojskowe. Nasze gabloty można montować wewnątrz i zewnątrz budynku ponieważ posiadają specjalny system uszczelniający dzięki któremu są odporne na warunki atmosferyczne.... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2021 19:35

👁 230 (0,24 dziennie)

Merr online

Internetowy sklep stomatologiczny

Orzeszkowej 7, Kcynia (kujawsko-pomorskie)

Po wielu latach rozwoju i działaniu w branży stomatologicznej, jednak w stosunkowo wąskim zakresie postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę.Od pewnego czasu sprzedajemy produkty min. takich firm jak GC, 3M Espe i wiele innych. Taki krok sprawił, że w naszej ofercie pojawiły się: Gradia, Filtek, Ketac i Fuji, czyli najbardziej popularne. Nasza oferta będzie stale rosnąć.... więcej »

Dodano 4 grudnia 2015 19:49

👁 1689 (0,55 dziennie)

Merr Phu

Sklep stomatologiczny, hurtownia stomatologiczna

Orzeszkowej, Kcynia (kujawsko-pomorskie)

Jesteśmy dystrybutorem firmy i-Dental. W naszej ofercie znajdują się kompozyty ( wypełnienia ) światłoutwardzalne, glasjonomery chemoutwardzalne, światłutwardzalne, modyfikowane żywicą, kompozyty typu flow, wodorotlenki oraz wiele innych materiałów potrzenych w każdym gabinecie dtomatologicznym. Wszystkie w bardzo atrakcyjnych cenach.... więcej »

Dodano 19 marca 2015 22:53

👁 1752 (0,53 dziennie)