Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Ośrodek wczasowy Wrzos w Wielonku

Wielonek, Sucha, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Ośrodek Wczasowy Wrzos w Wielonku, to domki letniskowe 5 i 6 osobowe. Nasze domki letniskowe są kompleksowo wyposażone posiadają łazienkę i kuchnię oraz podstawowe sprzęty AGD. Na terenie ośrodka wczasowego do dyspozycji gości jest również stołówka, kawiarnia i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Ośrodek wypoczynkowy Wrzos w Wielonku to miejsce, w którym odnajdą się rodziny z dziećmi lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ośrodek wczasowy położony jest w lesie iglasto-liściastym nad Zalewem ...... więcej »

Dodano 26 marca 2022 14:40

👁 191 (0,35 dziennie)

SUMECH

Al. Wolności 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Firma Sumech z siedzibą w Koronowie specjalizuje się w remontach obrabiarek. Jako zespół doświadczonych fachowców zapewnia profesjonalne doradztwo i rzetelną obsługę. W zakres usług wchodzi nie tylko naprawa i serwis obrabiarek, ale także obróbka skrawaniem i sprzedaż części zamiennych. Sumech wykonuje części do obrabiarek wg dostarczonej dokumentacji. Oferuje toczenie, frezowanie, szlifowanie, wytaczanie i obróbkę cieplną. W ramach prac serwisowych proponuje przeglądy, konserwacje obrabiarek i ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 17:10

👁 114 (0,18 dziennie)

Mayari Studio Marika Superson

Witosa 1E/26, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Mayari Studio to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz. Firma wykonuje projekty mieszkań oraz domów a ponadto również: apartamentów, lokali usługowych, biur, elewacji budynków. W ofercie także wizualizacje pomieszczeń 3D oraz home staging czyli aranżacja mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż. W ramach projektu klient otrzymuje fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń a także zestawienie wyposażenia z szacunkową wyceną. Firma pomaga w doborze m.in umeblowania, kolorystyce, elementów oświetlen ...... więcej »

Dodano 6 października 2020 13:36

👁 252 (0,23 dziennie)

Adamer Adam Łysek

Pomoc Drogowa Adamer Adam Łysek Koronowo 691 228 772

Przemysłowa 9, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Pomoc Drogowa Koronowo Przemysłowa 9 Adamer Adam Łysek

Usługi transportowe:

całodobowa pomoc drogowa;
obsługa przy wypadkach;
uruchomienie pojazdu;
dowóz paliwa;
wymiana koła;
przeładunki towarów;
wyciąganie auta z rowu;
autolawety do i powyżej 3,5t.
Potrzebujesz pomocy? tel 691 228 772... więcej »

Dodano 17 stycznia 2019 23:00
Aktualizacja 17 stycznia 2019 23:13

👁 830 (0,49 dziennie)

SUMECH

Remont Obrabiarek

Al.Wolności 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

SUMECH to firma oferująca biegłe usługi połączone z obrabiarkami – naprawy częściowe oraz kapitalne, przeglądy, serwis urządzeń oraz renowacja obrabiarek. Trudni się także sprzedażą części zamiennych do modeli narzędzi produkcji krajowej i obcokrajowej.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje w miejscowości Koronowo zlokalizowanej niedaleko Bydgoszczy, ale również obsługuje interesantów z pozostałych rejonów kraju, z tej przyczyny jest gotowa do pomocy przez cały czas wtedy, gdy liczy si... więcej »

Dodano 14 września 2017 07:32

👁 943 (0,43 dziennie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe SUMECH

Serwis Obrabiarek

Al.Wolności 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

SUMECH to firma świadcząca kompetentne usługi powiązane z obrabiarkami – naprawy częściowe i kapitalne, przeglądy techniczne, serwis urządzeń oraz naprawa obrabiarek. Zajmuje się także sprzedażą części zamiennych do modeli obrabiarek produkcji krajowej i zagranicznej.
Przedsiębiorstwo funkcjonuje w miejscowości Koronowo umiejscowionej nieopodal Bydgoszczy, ale również obsługuje interesantów z innych rejonów kraju, w następstwie tego jest gotowa do pomocy cały czas wówczas, gdy li... więcej »

Dodano 22 czerwca 2017 11:22

👁 833 (0,37 dziennie)

OliArt pracownia stolarska

Blat stare drewno

Wilcze 48, Mąkowarsko, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Komponujemy meble podług naszych osobistych planów, zaś również aktywujemy do wysyłania swoich zaś współtworzenia razem z nami kolejnych blatów kawowych, stoliczków, regałów, szaf a szafek, gablotek, komód, sprzedaż, ram, luster i odmiennych punktów ze wiekowego drewna a metalu. Na pragnienie konstrukcji cyzelujemy w dowolnej kolorystyce. Wszystka nasza obramowanie szykowana zawarty z dużą dokładnością co w efekcie finalnym daje pojedynczą dekorację wnętrza. Jako firma proekologiczna do produkcj ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2016 10:44

👁 1254 (0,51 dziennie)

Golden Stones

Przemysłowa 28, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Strona internetowa goldenstones.pl została wykonana z myślą o osobach dla których jednym z celów jest niebanalny teren wokół domu. Spółka proponuje też małą architekturę. Znajdą Państwo u nas: fontanny, palisady granitowe czy brykiet REKORD. Fachowi pracownicy wpłynęli na to, że skład posiada niemało zadowolonych klientów. Skład zapewnia dowóz zakupionych produktów na terenie Bydgoszczy oraz województwa. Z ciekawym wzornictwem kamieni ogrodowych spotkają się Państwo na stronie firmy – goldenston ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2016 16:37

👁 1474 (0,54 dziennie)

Zakład Usług Pogrzebowych Universum

Zakład Pogrzebowy

Jana Sobieskiego 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebu.
Oferujemy:
# całodobowa eksportacja
# formalności u klienta
# formalności urzędowe (ZUS/KRUS)
# formalności kościelne
# przygotowanie ciała do pogrzebu
# kremacja zmarłych
# transport międzynarodowy
# przewozy uczestników pogrzebu
# oprawa muzyczna
# ekshumacja zmarłych
# garderoba dla zmarłych
# trumny, urny, tabliczki, wieńce
# wiązanki, klepsydry, nekrologi... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2016 13:06

👁 1655 (0,61 dziennie)

Mega Drew

Domy Drewniane - Mega Drew

Zbożowa, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Ship Center sp. z o.o. to sieć punktów franczyzowych usługowo-kurierskich proponujących wydruki i gadżety marketingowe, która jest jedną z największych w państwie, oferując swoim klientom atrakcyjne ceny i wszechstronną gamę produtków.

Sieć franczyzowa Ship Center działa na rynku od 2013 roku, od tego czasu dynamicznie się rozwija podbijając kolejne ośrodki miejskie na mapie Polski.

Propozycja Ship Center to usługi poligraficzne – wydruki ulotek reklamowych standardowych i składa... więcej »

Dodano 8 maja 2015 09:42

👁 2059 (0,67 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia