Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

PROMStahl Sp. z o.o.

PromLift

Szosa Kotomierska 35, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

W Promlift oferujemy wózki widłowe, które łączą wydajność z wszechstronnością. Nasze wózki, zarówno elektryczne, jak i spalinowe, są zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach magazynowych, oferując łatwość obsługi i wyjątkową trwałość. Oferujemy także bogatą gamę wyposażenia magazynowego, które pozwala na kompleksowe wyposażenie każdego magazynu, zwiększając tym samym jego wydajność i bezpieczeństwo pracy.... więcej »

Dodano 26 grudnia 2023 05:24

👁 28

Ośrodek wczasowy Wrzos w Wielonku

Wielonek, Sucha, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Ośrodek Wczasowy Wrzos w Wielonku, to domki letniskowe 5 i 6 osobowe. Nasze domki letniskowe są kompleksowo wyposażone posiadają łazienkę i kuchnię oraz podstawowe sprzęty AGD. Na terenie ośrodka wczasowego do dyspozycji gości jest również stołówka, kawiarnia i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Ośrodek wypoczynkowy Wrzos w Wielonku to miejsce, w którym odnajdą się rodziny z dziećmi lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ośrodek wczasowy położony jest w lesie iglasto-liściastym nad Zalewem ...... więcej »

Dodano 26 marca 2022 14:40

👁 225 (0,28 dziennie)

SUMECH

Al. Wolności 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Firma Sumech z siedzibą w Koronowie specjalizuje się w remontach obrabiarek. Jako zespół doświadczonych fachowców zapewnia profesjonalne doradztwo i rzetelną obsługę. W zakres usług wchodzi nie tylko naprawa i serwis obrabiarek, ale także obróbka skrawaniem i sprzedaż części zamiennych. Sumech wykonuje części do obrabiarek wg dostarczonej dokumentacji. Oferuje toczenie, frezowanie, szlifowanie, wytaczanie i obróbkę cieplną. W ramach prac serwisowych proponuje przeglądy, konserwacje obrabiarek i ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 17:10

👁 142 (0,16 dziennie)

Mayari Studio Marika Superson

Witosa 1E/26, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Mayari Studio to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz. Firma wykonuje projekty mieszkań oraz domów a ponadto również: apartamentów, lokali usługowych, biur, elewacji budynków. W ofercie także wizualizacje pomieszczeń 3D oraz home staging czyli aranżacja mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż. W ramach projektu klient otrzymuje fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń a także zestawienie wyposażenia z szacunkową wyceną. Firma pomaga w doborze m.in umeblowania, kolorystyce, elementów oświetlen ...... więcej »

Dodano 6 października 2020 13:36

👁 290 (0,22 dziennie)

Adamer Adam Łysek

Pomoc Drogowa Adamer Adam Łysek Koronowo 691 228 772

Przemysłowa 9, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Pomoc Drogowa Koronowo Przemysłowa 9 Adamer Adam Łysek

Usługi transportowe:

całodobowa pomoc drogowa;
obsługa przy wypadkach;
uruchomienie pojazdu;
dowóz paliwa;
wymiana koła;
przeładunki towarów;
wyciąganie auta z rowu;
autolawety do i powyżej 3,5t.
Potrzebujesz pomocy? tel 691 228 772... więcej »

Dodano 17 stycznia 2019 23:00
Aktualizacja 17 stycznia 2019 23:13

👁 854 (0,43 dziennie)

SUMECH

Remont Obrabiarek

Al.Wolności 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

SUMECH to firma oferująca biegłe usługi połączone z obrabiarkami – naprawy częściowe oraz kapitalne, przeglądy, serwis urządzeń oraz renowacja obrabiarek. Trudni się także sprzedażą części zamiennych do modeli narzędzi produkcji krajowej i obcokrajowej.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje w miejscowości Koronowo zlokalizowanej niedaleko Bydgoszczy, ale również obsługuje interesantów z pozostałych rejonów kraju, z tej przyczyny jest gotowa do pomocy przez cały czas wtedy, gdy liczy si... więcej »

Dodano 14 września 2017 07:32

👁 975 (0,4 dziennie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe SUMECH

Serwis Obrabiarek

Al.Wolności 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

SUMECH to firma świadcząca kompetentne usługi powiązane z obrabiarkami – naprawy częściowe i kapitalne, przeglądy techniczne, serwis urządzeń oraz naprawa obrabiarek. Zajmuje się także sprzedażą części zamiennych do modeli obrabiarek produkcji krajowej i zagranicznej.
Przedsiębiorstwo funkcjonuje w miejscowości Koronowo umiejscowionej nieopodal Bydgoszczy, ale również obsługuje interesantów z innych rejonów kraju, w następstwie tego jest gotowa do pomocy cały czas wówczas, gdy li... więcej »

Dodano 22 czerwca 2017 11:22

👁 867 (0,34 dziennie)

OliArt pracownia stolarska

Blat stare drewno

Wilcze 48, Mąkowarsko, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Komponujemy meble podług naszych osobistych planów, zaś również aktywujemy do wysyłania swoich zaś współtworzenia razem z nami kolejnych blatów kawowych, stoliczków, regałów, szaf a szafek, gablotek, komód, sprzedaż, ram, luster i odmiennych punktów ze wiekowego drewna a metalu. Na pragnienie konstrukcji cyzelujemy w dowolnej kolorystyce. Wszystka nasza obramowanie szykowana zawarty z dużą dokładnością co w efekcie finalnym daje pojedynczą dekorację wnętrza. Jako firma proekologiczna do produkcj ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2016 10:44

👁 1286 (0,47 dziennie)

Golden Stones

Przemysłowa 28, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Strona internetowa goldenstones.pl została wykonana z myślą o osobach dla których jednym z celów jest niebanalny teren wokół domu. Spółka proponuje też małą architekturę. Znajdą Państwo u nas: fontanny, palisady granitowe czy brykiet REKORD. Fachowi pracownicy wpłynęli na to, że skład posiada niemało zadowolonych klientów. Skład zapewnia dowóz zakupionych produktów na terenie Bydgoszczy oraz województwa. Z ciekawym wzornictwem kamieni ogrodowych spotkają się Państwo na stronie firmy – goldenston ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2016 16:37

👁 1507 (0,51 dziennie)

Zakład Usług Pogrzebowych Universum

Zakład Pogrzebowy

Jana Sobieskiego 1, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebu.
Oferujemy:
# całodobowa eksportacja
# formalności u klienta
# formalności urzędowe (ZUS/KRUS)
# formalności kościelne
# przygotowanie ciała do pogrzebu
# kremacja zmarłych
# transport międzynarodowy
# przewozy uczestników pogrzebu
# oprawa muzyczna
# ekshumacja zmarłych
# garderoba dla zmarłych
# trumny, urny, tabliczki, wieńce
# wiązanki, klepsydry, nekrologi... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2016 13:06

👁 1699 (0,57 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia