Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Plecie Motki - Karolina Boruch

Ruda Mała 57, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Pimotki pokazują, że szydełkowanie wcale nie jest trudne i może zamienić się w ciekawą pasję. W ich sklepie znajdziesz akcesoria do robienia torebek na szydełku, m.in. sznurki poliestrowe w wielu różnych kolorach, karabińczyki kaletnicze czy zakończenia do ucha torebki. Chcesz wiedzieć, jak zrobić torebkę na szydełku? Tutorial nagrany przez Pimotki pokaże Ci, jak krok po kroku wykonać taką rzecz.... więcej »

Dodano 7 lutego 2023 04:13

👁 48

SOLLAB FOTOWOLTAIKA

ul. Staropolska 53, Kowale, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Oferujemy doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektów. Od audytu, poprzez przedstawienie potencjalnych rozwiązań, montaż, obsługę posprzedażową, wsparcie w uzyskaniu dotacji, załatwienie wszelkich formalności oraz serwis.... więcej »

Dodano 19 grudnia 2022 13:43

👁 46

Psycholog Kraków | Gabinety Szansa

Zespół Psychologów i Psychiatrów

ul. Kielecka 28/3, Kraków, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Zespół Psychologów oraz Psychiatrów i Psychoterapeutów w Krakowie.... więcej »

Dodano 27 lutego 2020 08:56

👁 239 (0,18 dziennie)

Grzegorz Wendołowski AKOM

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Nasza firma Akom od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu sprzedaży osłon okiennych, gdzie możemy zapewnić profesjonalne oraz specjalistyczne usługi w ramach dystrybuowania różnych typów żaluzji oraz rolet. Jesteśmy w stanie zapewnić stylowe rolety oraz żaluzje. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również akcesoria do osłon okiennych jak silniki do rolet.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2019 09:07

👁 329 (0,24 dziennie)

Tomasz Pożyczka DEKORAD

Dekorad

Trablice 42a, Kowal (kujawsko-pomorskie)

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo panele gipsowe do wykańczania pomieszczeń. Posiadamy także dekoracyjne panele 3D, które zmienią pomieszczenie nie do poznania. Panele są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla biura ale i w przestrzeni domowej.... więcej »

Dodano 12 grudnia 2019 11:49

👁 383 (0,28 dziennie)

Wyciagarki.net Grzegorz Wendołowski

Wyciagarki.net

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesują Cię wyciągarki samochodowe, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Jeśli chodzi o szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z ofertą.
Niemniej trzeba od razu coś dodać — początek funkcjonowania działalności miał miejsce ponad 25 lat temu, także wielokrotnie udowodniliśmy, że warto obdarzyć nas zaufaniem.... więcej »

Dodano 7 grudnia 2019 06:13

👁 318 (0,23 dziennie)

Grzegorz Wendołowski

Odkurzanie.net

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Odkurzacze centralne proponowane w sklepie internetowym odkurzanie.net pomogą sprawnie i szybko wysprzątać dom, firmę czy też inny obiekt. Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu centralne odkurzanie stanie się czystą przyjemnością. Dzięki najdrobniejszym detalom wykorzystywanym podczas produkcji odkurzaczy centralnych, jesteśmy przekonani o maksymalnej ich jakości.... więcej »

Dodano 21 września 2019 05:12

👁 456 (0,31 dziennie)

AWEN

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Awen.pl to prowadzona przez nas strona internetowa, w której to znaleźć można najlepsze oferty, aukcje i licytacje. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego można sprzedawać lub kupować różnego rodzaju rzeczy. Dzięki nam można między innymi wyposażyć swój dom, garaż, mieszkanie, jak i również zaopatrzyć się w elementy motoryzacyjne, do ogrodu czy po prostu elektronikę. Więcej na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 14 grudnia 2018 08:27

👁 524 (0,3 dziennie)

GARDENBUD Łukasz Podgórski

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew

ul. Grodzka 55, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Od kilku lat specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów przydomowych, osiedli oraz terenów zieleni miejskiej.

Wiemy, jak trudnym zadaniem jest połączenie estetyki z funkcjonalnością, zapewnienie użytkownikom dobrego samopoczucia. Niemały wpływ na to ma obecność wody. Wodospad, oczko wodne, strumyk, kaskada, basen lub fontanna – to tylko niektóre z możliwości. Szmer płynącej wody ma działanie relaksujące i uspokajające.

Jeśli zdecydują się Państwo s... więcej »

Dodano 4 lipca 2018 08:24

👁 936 (0,49 dziennie)