Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Zespół Psychologów i Psychiatrów

Psycholog Kraków | Gabinety Szansa

ul. Kielecka 28/3, Kraków, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Zespół Psychologów oraz Psychiatrów i Psychoterapeutów w Krakowie.... więcej »

Dodano 27 lutego 2020 09:56

👁 206 (0,2 dziennie)

Grzegorz Wendołowski AKOM

Grzegorz Wendołowski AKOM

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Nasza firma Akom od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu sprzedaży osłon okiennych, gdzie możemy zapewnić profesjonalne oraz specjalistyczne usługi w ramach dystrybuowania różnych typów żaluzji oraz rolet. Jesteśmy w stanie zapewnić stylowe rolety oraz żaluzje. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również akcesoria do osłon okiennych jak silniki do rolet.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2019 10:07

👁 275 (0,25 dziennie)

Dekorad

Tomasz Pożyczka DEKORAD

Trablice 42a, Kowal (kujawsko-pomorskie)

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo panele gipsowe do wykańczania pomieszczeń. Posiadamy także dekoracyjne panele 3D, które zmienią pomieszczenie nie do poznania. Panele są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla biura ale i w przestrzeni domowej.... więcej »

Dodano 12 grudnia 2019 12:49

👁 347 (0,32 dziennie)

Wyciagarki.net

Wyciagarki.net Grzegorz Wendołowski

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesują Cię wyciągarki samochodowe, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Jeśli chodzi o szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z ofertą.
Niemniej trzeba od razu coś dodać — początek funkcjonowania działalności miał miejsce ponad 25 lat temu, także wielokrotnie udowodniliśmy, że warto obdarzyć nas zaufaniem.... więcej »

Dodano 7 grudnia 2019 07:13

👁 287 (0,26 dziennie)

Odkurzanie.net

Grzegorz Wendołowski

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Odkurzacze centralne proponowane w sklepie internetowym odkurzanie.net pomogą sprawnie i szybko wysprzątać dom, firmę czy też inny obiekt. Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu centralne odkurzanie stanie się czystą przyjemnością. Dzięki najdrobniejszym detalom wykorzystywanym podczas produkcji odkurzaczy centralnych, jesteśmy przekonani o maksymalnej ich jakości.... więcej »

Dodano 21 września 2019 07:12

👁 426 (0,36 dziennie)

AWEN

AWEN

Kościuszki 29, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Awen.pl to prowadzona przez nas strona internetowa, w której to znaleźć można najlepsze oferty, aukcje i licytacje. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego można sprzedawać lub kupować różnego rodzaju rzeczy. Dzięki nam można między innymi wyposażyć swój dom, garaż, mieszkanie, jak i również zaopatrzyć się w elementy motoryzacyjne, do ogrodu czy po prostu elektronikę. Więcej na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 14 grudnia 2018 09:27

👁 489 (0,34 dziennie)

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew

GARDENBUD Łukasz Podgórski

ul. Grodzka 55, Kowal (kujawsko-pomorskie)

Od kilku lat specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów przydomowych, osiedli oraz terenów zieleni miejskiej.

Wiemy, jak trudnym zadaniem jest połączenie estetyki z funkcjonalnością, zapewnienie użytkownikom dobrego samopoczucia. Niemały wpływ na to ma obecność wody. Wodospad, oczko wodne, strumyk, kaskada, basen lub fontanna – to tylko niektóre z możliwości. Szmer płynącej wody ma działanie relaksujące i uspokajające.

Jeśli zdecydują się Państwo s... więcej »

Dodano 4 lipca 2018 10:24

👁 888 (0,55 dziennie)