Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

ZTIRA GROUP

1 Maja 8, Krupski Młyn, Kruszwica (kujawsko-pomorskie)

Utrzymanie czystości w przestrzeni firmowej, przemysłowej czy mieszkalnej jest niezwykle ważne nie tylko ze względów estetycznych, lecz przede wszystkim dlatego, że ma bezpośredni wpływ na samopoczucie, wydajność i zdrowie. Warto zatem zdecydować się na skorzystanie z kompleksowych usług porządkowych. Jesteśmy firmą sprzątającą z Opola – stabilną i wiarygodną, stworzoną by wspierać biznes Polskich przedsiębiorców każdego dnia. Od początku działalności naszym priorytetem jest satysfakcja Klientó ...... więcej »

Dodano 27 listopada 2023 09:11

👁 36

MEGALIT Aneta Pacia

Kamieniarstwo Strzelno

Janowice 1, Kruszwica (kujawsko-pomorskie)

Bloki kamienia wykorzystywane jako materiał budulcowy są niezwykle trwałe i niewrażliwe nawet na złe warunki atmosferyczne. Kamieniarstwo Inowrocław, podobnie jak kamieniarstwo Strzelno to miejsca, które warto znać jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem wyrobów z kamienia. Ostatnio powodzeniem cieszą się blaty granitowe Inowrocław. Kamień jest również dobrym materiałem do budowania płyt nagrobnych. Nagrobki Inowrocław to zapewnienie pięknego i trwałego pomnika dla najbliższych.... więcej »

Dodano 29 lipca 2021 09:01

👁 247 (0,24 dziennie)

LoveHistory.pl

Kujawska 39, Kruszwica (kujawsko-pomorskie)

Zdecydowanie ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Oczywiste jest to, że chcemy zachować je w pamięci jak najlepiej. Dlatego w reportażu ślubnym zależy mi na naturalnych ujęciach i prawdziwych emocjach. Swoim klientom oferuję sesję narzeczeńską organizowaną kilka dni przed weselem, sesję w dniu ślubu oraz zdjęcia w plenerze. Mogą one odbywać się na szczytach gór, halach, polankach, nad jeziorem i w innych wymarzonych przez Państwa miejscach. Posiadam odpowiednie certyfikaty, kursy ...... więcej »

Dodano 26 lutego 2021 14:11

👁 209 (0,17 dziennie)