Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

P&P Global Sp. Z O.O.

Nowy Świat 15, Nowe (kujawsko-pomorskie)

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki zakres obróbki aluminium oraz procesów anodowania.
Firma świadczy usługi dla wielu klientów z różnych branż przemysłu m.in. przemysłu meblowego, sanitarnego, stoczniowego, motoryzacyjnego, budowlanego i wielu innych.... więcej »

Dodano 12 lipca 2021 13:07

👁 226 (0,21 dziennie)

GeckoGeo

Geodeta Grudziądz

Wojska Polskiego 3, Nowe (kujawsko-pomorskie)

Biuro geodezyjne działające na terenie powiatu świeckiego i grudziądzkiego, oraz powiatów ościennych. Geodeci biura zajmują się pomiarami geodezyjnymi działek, gruntów i nieruchomości należących do osób prywatnych i firm.... więcej »

Dodano 22 października 2020 13:18

👁 330 (0,25 dziennie)

Geckonet

Operator telekomunikacyjny

Wojska Polskiego 3, Nowe (kujawsko-pomorskie)

Geckonet jest firmą budującą sieć światłowodową na Pomorzu i Kujawach. Firma zajmuje się dostarczaniem Internetu w technologii światłowodowej, LTE oraz bezprzewodowej 5Ghz. W skład pakietu usług świadczonych na światłowodzie wchodzi również telewizja oraz telefonia cyfrowa.... więcej »

Dodano 9 listopada 2018 14:35

👁 797 (0,39 dziennie)

Navona

Wyjątkowe suknie oraz sukienki na różnego rodzaju okazje

Katowicka 51 lok.116, Nadarzyn, Nowe (kujawsko-pomorskie)

Jesteśmy godnym uwagi sklepem, który dostarcza sukienki dla kobiet chcących wyglądać ładnie. Dostarczamy naprawdę ekskluzywne sukienki długie na studniówkę bądź też sukienki na wesela, wizytowe oraz dużo innych produktów. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są bardzo wysokiej jakości oraz pochodzą od fajnych producentów dostarczających sprawdzone produkty. Przykładowymi firmami , których sukienki dostarczamy są Maria Bonita, Nina Austin czy też Aspeed. Zapewniamy, że każd... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2018 15:46

👁 534 (0,25 dziennie)

NOGALSKI MACIEJ Holowanie Samochodów

Górne Morgi 52, Nowe (kujawsko-pomorskie)

Funkcjonujemy 24 godzin na dobę, przez pełny tydzień na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze usługi charakteryzują się błyskawicznością jak i atrakcyjnymi cenami, do tego wystawiamy też faktury VAT. Wszystko to powoduje, że możemy zapewnić doskonałą jakość.... więcej »

Dodano 20 czerwca 2018 07:29

👁 942 (0,43 dziennie)