Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Hotel “Pałacyk” Pakość

Mieleńska 7, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Jesteś zainteresowany noclegiem w Pakości? Zapoznaj się w takim razie z naszą ofertą. Nasz hotel „pałacyk” Pakość to wyjątkowy obiekt. Oferujemy noclegi w przestronnych i komfortowych pokojach gościnnych. Oprócz noclegu możesz u nas zorganizować wesele i każdą inną uroczystość, ponieważ posiadamy piękną salę weselną, która idealnie nadaje się na tego typu okazje. Mamy także restaurację, w które serwujemy dania kuchni polskiej. Nasz obiekt stanowi także sala klubowa, gdzie odbywają się m.in. spot ...... więcej »

Dodano 10 maja 2023 12:11

👁 30

TOPWOSK

sklep z akcesoriami do wyrobu świec

Jankowska 24, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Sklep Topwosk.pl sprzedaje akcesoria oraz artykuły niezbędne do tworzenia świec. Nasze produkty są dedykowane osobom, które zwracają uwagę na estetykę oraz jakość wykonania swoich własnych świec.

W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów, takich jak woski, knoty, formy do odlewu świec, olejki zapachowe oraz wiele innych. Wszystkie artykuły są pochodzenia renomowanych producentów, co zapewnia ich najwyższą jakość. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Topwosk!... więcej »

Dodano 9 maja 2023 06:08

👁 28

Odtrucie alkoholowe Katowice

Barcińska 5, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Najważniejszą usługą opisywanej placówki medycznej jest skuteczna pomoc dla osób, które mają kłopoty z powodu uzależnienia od alkoholu. Radzenie sobie z tym problemem to bardzo złożony proces, który obejmuje sporo zróżnicowanych działań. Niezwykle istotnym etapem jest stosowanie różnych środków farmakologicznych mających na celu odtruwanie organizmu i usuwanie niebezpiecznych substancji alkoholowych. Profesjonalna usługa jest realizowana w głównym budynku placówki w Katowicach, ale w razie konie ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 18:27

👁 110 (0,17 dziennie)

Odtrucie alkoholowe Kraków

Barcińska 5, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Opisywana firma lekarska specjalizuje się w oferowaniu pomocy osobom, cierpiącym z powodu uzależnienia od alkoholu oraz wpadły w tak zwany ciąg alkoholowy. Lekarze działający w opisywanej placówce realizują profesjonalne działania z zakresu odtruwania ludzkiego ciała. W ten sposób trucizna nie utrudnia jego bezproblemowego funkcjonowania. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, prezentowana firma gwarantuje szybkie, efektywne i dokładne usuwanie toksyn zarówno w placówce stacjonarnej, jak też w miejscu z ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 18:10

👁 128 (0,19 dziennie)

Odtrucie alkoholowe Łódź

Barcińska 5, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Prezentowana firma oferuje skuteczne odtruwanie alkoholowe w Łodzi. Proces ten jest bardzo potrzebny dla każdego, kto pragnie zwalczyć swój nałóg. Skuteczna likwidacja substancji toksycznych stanowi idealne dostosowanie organizmu do dalszej terapii, której celem jest całkowite zaprzestanie spożywania produktów alkoholowych. Oferta prezentowanej kliniki uwzględnia profesjonalne pozbywanie się toksyn z zastosowaniem nowoczesnego wyposażenia oraz specjalistycznych środków farmakologicznych. Warto z ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 17:39

👁 143 (0,22 dziennie)

Odtrucie alkoholowe Warszawa

Barcińska 5, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Prezentowana klinika zapewnia fachową oraz niezwykle potrzebną usługę medyczną, jaką jest efektywne odtruwanie alkoholowe w Warszawie oraz okolicach. Dzięki specjalnemu wyposażeniu oraz środkom farmakologicznym, wykonywane są wlewy do żył, które kompletnie odprowadzają toksyny z ludzkiego ciała. W ten sposób można przystosować pacjenta do następnych etapów zwalczania uzależnienia od produktów bazujących na alkoholu. Proces odtrucia polega na przeprowadzeniu wywiadu z uzależnionym i zastosowaniu ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 18:19

👁 114 (0,17 dziennie)

Esperal Gdańsk

Barcińska 5, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Oferta prezentowanej placówki obejmuje wszczepianie wszywki dla osób uzależnionych od alkoholu. Jest to bardzo skuteczne wyjście wspomagające leczenie choroby alkoholowej. Po implantacji pod skórą specjalnej tabletki, nałogowy alkoholik nie może wypić nawet minimalnej dawki alkoholu. W przypadku przyjęcia alkoholu będzie odczuwać bóle głowy, pojawią się wymioty, kłopoty z oddychaniem, drgawki oraz dużo innych niekorzystnych objawów. Celem prezentowanego rozwiązania jest spowodowanie długotrwałe ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 17:48

👁 117 (0,18 dziennie)

AGROEKSPERT POLSKA JOANNA

ul. Kościelec 77a, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Agro Ekspert Polska to marka, która polecana jest przez wszystkich kontrahentów, którzy skorzystali z usługi analizy gleby lub ewentualnie wód gruntowych. Zawodowcy pracujący pod szyldem Agro Ekspert Polska wykorzystują nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne zezwalające na dokładną analizę oraz badanie pH gleby. Wykorzystują również własne wieloletnie doświadczenie, przygotowując kompleksowe badanie i pomagając konsumentom w ocenie gleby czy też wód gruntowych. Na analizach i badaniach ...... więcej »

Dodano 1 marca 2021 07:56

👁 180 (0,19 dziennie)

COLORMED.PL - odzież medyczna

Inowrocławska 12, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Colormed to Polski sklep internetowy, który zajmuje się głównie sprzedażą wysokiej jakości odzieży medycznej. Firma powstała w 1990 roku z myślą o pracownikach branży medycznej. Produkty sprzedawane przez nas sklep to między innymi maski ochronne, bluzy medyczne i fartuchy laboratoryjne. Tworzona przez nas odzież posiada oznakowanie CE i zgadza się z normami bezpieczeństwa pracy.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2021 06:33

👁 251 (0,25 dziennie)

Livingconcept.com.pl

Livingconcept.com.pl - wyposażenie żłobków i przedszkoli

Radłowska 4, Pakość (kujawsko-pomorskie)

Firma Living Concept zajmuje się produkcją oraz sprzedażą najwyższej jakości mebli do przedszkoli i żłobków. Każdy produkt umożliwia wyposażenie danego pomieszczenia według potrzeb i upodobań klienta. W skład wyposażenia instytucji wchodzą siedziska, materace, suche baseny oraz kształtki piankowe. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z firmą za pomocą numeru podanego w wizytówce. Zapraszamy!

Living Concept Ewelina Chrząszcz
ul. Radłowska 4
88-170 Pakość
tel. (+48) 690 43 44 22
NIP 5 ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2020 10:58

👁 166 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia