Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

PAWiDiAM

Wiercenie w betonie techniką diamentową

Rusinowo 19, Rypin, Rypin (kujawsko-pomorskie)

Firma PAWiDiAM zajmuje się wierceniem i cięciem techniką diamentową betonu oraz innych materiałów budowlanych.
Wykorzystywany jest sprzęt marki Hilti.
Główny teren działania to województwa: Kujawsko-pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Pomorskie, Łódzkie.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2022 16:30

👁 95

Woman & Man - bielizna damska i męska

Radziki Duże 129, Wąpielsk, Rypin (kujawsko-pomorskie)

Poszukujesz wyjątkowej bielizny, która będzie łączyła w sobie komfort i zmysłowy wygląd — w takim razie z pewnością spodoba Ci się oferta prezentowana przez Woman & Man. Sklep ten, od dłuższego czasu, specjalizuje się w dystrybucji doskonałej bielizny dla niej i dla niego. Znajdziesz tutaj najwygodniejsze fasony, które charakteryzuje również piękno i wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale. Przekonaj się sam.

P.W. Nati Artur Zelmański
Radziki Duże 129
87-337 Wąpielsk
695256833
NIP: 892137 ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2021 16:13

👁 191 (0,2 dziennie)

Dekores

Mławska 61, Rypin (kujawsko-pomorskie)

Na stronie dekores.eu można znaleźć informacje na temat sprzedaży materiałów dekoracyjnych pochodzących od takich znanych marek jak m.in. Krion, Panmar Wood, AGT Supramat oraz Abet Laminati. Usługi firmy Dekores polegają na doborze odpowiednich produktów z pomocą doświadczonych pracowników. Z oferty korzystają głównie projektanci i architekci wnętrz oraz twórcy elementów wyposażenia. W asortymencie można znaleźć takie propozycje jak m.in. dekory Krion, dekory Abet Laminati, płyty orzechowe, buko ...... więcej »

Dodano 6 października 2021 06:28

👁 223 (0,23 dziennie)

Modern Wood

Urszulewo 35A, Urszulewo, Rypin (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo Modern Wood to obecny na rynku od dawna wykonawca drewnianych elementów architektury ogrodowej, utrzymanych w nowoczesnym stylu. Na ofertę składają się przede wszystkim drewniane altanki i domki ogrodowe, które świetnie sprawdzają się w pobliżu domu, jak i na działkach letniskowych. Przedsiębiorstwo wykonuje też nowoczesne zadaszenia tarasów, jak i kompletne konstrukcje w postaci tarasów z zadaszeniem.... więcej »

Dodano 14 czerwca 2021 12:51

👁 369 (0,34 dziennie)

MONOLIT - Projektowanie Konstrukcyjne

Projektowanie BIM

Rypin, Rypin (kujawsko-pomorskie)

MONOLIT - Projektowanie Konstrukcyjne świadczy usługi z zakresu projektowania konstrukcji obiektów budowlanych w standardzie BIM. Firma może się pochwalić realizacjami na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 17 grudnia 2020 08:02

👁 203 (0,16 dziennie)