Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

25 maja 2023 04:41
👁 15

K&K Group Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Leszno

KONTAKT

K&K Group Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Leszno

Spółdzielcza 2E
64-100 Leszno, wielkopolskie
MAPA
O NAS

K&K Group Leszno to renomowana firma transportowa specjalizująca się w usługach transportowych na skalę międzynarodową. Jesteśmy liderem w branży dzięki naszemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i nieustannemu dążeniu do doskonałości. Prowadzona przez nas siedziba mieści się w Lesznie, a nasze profesjonalne usługi transportowe obejmują obszar pełnej Europy. Posiadamy nowoczesny oraz różnorodny tabor pojazdów, w tym tiry, które są w pełni wyposażone oraz spełniają najwyższe wzorce bezpieczeństwa. Stworzona przez nas flota jest nieprzerwanie monitorowana, co pozwala nam śledzić oraz kontrolować proces przewozu, zapewniając terminowe dostawy i bezpieczeństwo towarów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
K&K Group Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Leszno Leszno
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Transs Sp. z o.o.

Transport ponadgabarytowy

ul.Włodarzewska 43H/14, Warszawa (mazowieckie)

TRANS Sp. z o.o. to firma zajmująca się transportem maszyn ponadgabarytowych. Przewozimy głownie maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz leśne. Specjalizujemy się również w transporcie koparek, ciągników, traktorów, elementów prefabrykowanych. Transportujemy ładowarki, wozy paszowe, przyczepy czy wszelakiego rodzaju konstrukcje. Posiadamy naczepy niskopodwoziowe oraz przystosowane do transportu specjalnego - naczepa tiefbett, semi.
Nasi kierowcy to fachowcy w dziedzinie transportu. Ładunek wiez ...... więcej »

Dodano 8 marca 2019 14:41
Aktualizacja 8 marca 2019 14:42

👁 639 (0,41 dziennie)

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

ul. Kielecka 19, Kraków (małopolskie)

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spr... więcej »

Dodano 25 listopada 2020 13:19

👁 14499 (15,66 dziennie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy ,, Dubiel Maciej "

Krasińskiego 4 Karmelicka 6, Wadowice (małopolskie)

Nasz Zakład Pogrzebowy powstał na początku lat dziewięćdziesiątych jako firma rodzinna. Jest jednym z najdłużej działających zakładów pogrzebowych w powiecie wadowickim i jednocześnie cieszącym się największym zaufaniem wśród klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w organizowaniu kompleksowych usług pogrzebowych: począwszy od przewozu i przygotowywania zmarłego do pochówku, zakupu wieńców i wiązanek a także miejsca na cmentarzu, kończąc na organizowaniu samej urocz ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2014 10:25

👁 1984 (0,58 dziennie)

Usługi Transportowe

Transport-Przeprowadzki

Kołłątaja, Słupsk (pomorskie)

Przez lata naszej obecności na rynku zdobyliśmy duże doświadczenie jak również zaufanie naszych klientów.....Jesteśmy przedsiębiorstwem bardzo elastycznym i dostosowanym do potrzeb dzisiejszego rynku, dlatego nasz kompetentny i doświadczony personel czuwa nad przebiegiem procesu transportowego przez 24 godziny na dobę..... Możesz nas zamówić w dowolne miejsce w kraju i za granicą......Pogotowie przeprowadzkowe, jeśli zawiodła Cię jakaś firma, potrzebujesz natychmiastowej sprawnej pomocy, zadzwoń ...... więcej »

Dodano 2 grudnia 2013 19:58

👁 1801 (0,52 dziennie)

MANFUL LOGISTICS NATALIA POCHWATKO

Ul. Jasna 7d/13, Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Wiedza, doświadczenie, pasja oraz bezsprzecznie fachowość - oto złączenie cech, które przyczyniły się do stworzenia firmy Manful Logistics. Specjaliści od transportu oraz logistyki z zapałem zajmą się każdym transportem, również krajowym i międzynarodowym. Kłopot z przewozem? Z Manful Logistics to nie będzie już żaden kłopot. Wystarczy zadzwonić oraz skorzystać z profesjonalnych usług, jakie proponujemy w zakresie TSL. Przygotowujemy pisma, zorganizujemy przewóz (rozporządzamy wieloma dzisiejszy ...... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 07:55

👁 206 (0,23 dziennie)

Przewóz osób z i do Wrocławia

Kiełczowska 145 lok. 33, Wrocław (dolnośląskie)

Pomoc drogowa we Wrocławiu obejmuje usługi 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu, w tym święta. Profesjonalna pomoc drogowa to zakres nie tylko Wrocławia, ale również okolic. Usługi w obszarze autolawety we Wrocławiu i holowania samochodu są świadczone w Polsce i krajach UE. W zakresie transportu są motocykle, quady, samochody osobowe, busy dostawcze i osobowe.... więcej »

Dodano 21 lipca 2019 10:43

👁 187 (0,13 dziennie)

Azbest Eko Sp. z o.o. Barlinek

Rozbiorka, usuwanie, demontaz, wywoz i utylizacja Eternitu zawierajacy Azbest

Dluga, 10/5, Barlinek (zachodniopomorskie)

Dzien Dobry,
W nawiazaniu do poszerzenia obszaru naszej dzialalnosci, dotyczacej utylizacji Azbestu, pozwalam sobie przedstawic nasza firme i zachecic Panstwa do nawiazania wspolpracy.
Firma Azbest Eko Sp.z.o.o prowadzi dzialalnosc zwiazana z kompleksowymi rozwiazaniami w zakresie gospodarowania odpadami niebezpiecznymi dla zdrowia, zawierajacymi AZBEST - demontaz, usuwanie, transport, utylizacja wedlug norm Europejskich. Wedlug certyfikatu BHP - Bezpieczne uzytkowanie i usuwanie wyrobow zawie ...... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2021 15:08

👁 137 (0,2 dziennie)

Car Mobils - transport ciężarowy, usługi koparko-ładowarką Poznań

transport ciężarowo-budowlany

Floksowa 39, Poznań (wielkopolskie)

Car Mobils to poznańska firma, mająca ponad 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług koparko-ładowarką, transportem i sprzedażą ziemi, jak i ogólnego transportu budowlanego. Współpracujemy z firmami budowlanymi, jak i prywatnymi przedsiębiorcami. Oferujemy również stabilizację terenu, wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, na nowoczesnym sprzęcie. Jesteśmy zmobilizowani do zawierania ścisłej współpracy, dbając o dobry kontakt i uczciwe relacje biznesowe. Zach ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2020 14:12
Aktualizacja 22 kwietnia 2020 14:13

👁 197 (0,17 dziennie)

Transport specjalistyczny - firma transportowa Poznań | MIMBTRANS

Gen. T. Kutrzeby 11, Murowana Goślina, Poznań (wielkopolskie)

Realizując transport maszyn w Poznaniu w MimbTrans zawsze dbamy o to, aby spełniać oczekiwania klientów, którzy się do nas zgłaszają, ponieważ nie chcemy, by się oni na nas zawiedli. Do zleceń z tego zakresu dobieramy przyczepy niskopodwoziowe. Mają one obniżone pokłady, długie najazdy i pokryte są materiałami antypoślizgowymi,
w związku z czym klienci mają pewność bezpiecznego załadunku oraz rozładunku.
Systemy zabezpieczeń są w nich dobrane bardzo precyzyjnie, dzięki czemu żadna maszyna ni ...... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2022 15:47

👁 97

RajTrans Zielona Góra - Przeprowadzki i transport

Wandy 21A, Zielona Góra (lubuskie)

Przedstawiamy Państwu sprawdzoną i zaufaną firmę transportową RajTrans, która świadczy swoje usługi na terenie całej Polski od 2007 roku. Co oferujemy? Oferujemy pomoc przy przeprowadzkach, transport ciężkich i nietypowych przedmiotów, magazynowanie mienia oraz utylizację odpadów. To, co nas charakteryzuje to: wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, wykwalifikowani kierowcy i tragarze, indywidualne podejście do klientów oraz terminowość. Chcesz nawiązać współpracę? Zadzwoń – + 48 792 760 828.... więcej »

Dodano 30 marca 2017 19:21

👁 650 (0,29 dziennie)