Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

12 lipca 2017 12:03
👁 8782 (3,76 dziennie)

J.A.K. CHEMIA S.C.

KONTAKT
MAPA
O NAS

Poszukujesz solidnych rodzajów posadzek poliuretanowych? Zapraszamy Cię do szerszego zaznajomienia się z bogatym asortymentem usługowo-produkcyjnym sklepu Jak Chemia, który prowadzi renomowany serwis www – Jak Posadzki. Za naszym pośrednictwem nasi Klienci zainteresowani wachlarzem naszej atrakcyjnej oferty mogą przejrzeć szeroką gamę posadzek żywicznych proponowanych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Śląsku. Nasza gama produktowa to zarówno posadki dekoracyjne, jak również posadzki przemysłowe. Siedziba firmy znajduje się w Libiążu.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.220.249.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
J.A.K. CHEMIA S.C. Libiąż
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

ONELEVEL

Obróbka betonu

ul. Powstancow Wlkp. 58, Kaszczor, Zielona Góra (lubuskie)

Specjalizujemy się w tworzeniu betonowych podłóg w przemyśle. Nasze podłogi betonowe są piękne, bo nasz beton jest m.in. barwiony w całości.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 12:42

👁 137 (0,13 dziennie)

Jaskiniowiec

Kamieniarstwo

Krakowska 181, Bielsko-Biała (śląskie)

Realizujemy wszelkie prace z kamienia naturalnego: marmuru, granitu i piaskowca. W ofercie marki „Jaskiniowiec”:
rozety, zlewy, cokoły i lamperie, blaty łazienkowe, blaty kuchenne, parapety, kominki, posadzki, elewacje, brodziki, tarasy, balkony oraz schody.... więcej »

Dodano 29 czerwca 2020 08:06

👁 213 (0,17 dziennie)

Kominki - Andrzej Mlącki

ul. Mińska, Pogorzel, Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

Montaże w domkach to dość odpowiedzialne zlecenie, z tego względu ludzie, którzy się ich podejmują muszą znać się na działaniu. Tak samo jest w przypadku Andrzeja Mląckiego, mającego firmę przy ulicy Mińskiej 59 w Pogorzelu. Wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie różnorakich prac ogólnobudowlanych, z których efektu klienci cieszą się przez sporo lat. W celu umówienia się na dokonanie pomiaru, oraz uzgodnienie wszelkich szczegółów dotyczących realizacji powinno się dzwonić pod numer 515 ...... więcej »

Dodano 21 lutego 2013 20:34

👁 2215 (0,56 dziennie)

MECH BUD Grzegorz Pieńkos

Renowacja lastryko Warszawa

Gawartowa Wola 3A, Kampinos, Sochaczew (mazowieckie)

Zajmujemy się renowacją lastryko płukanego. W profesjonalny sposób naprawimy i konserwujemy schody i posadzki z lastryko. Ponadto wykonujemy schody lastryko w budynkach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej.... więcej »

Dodano 27 maja 2022 10:31

👁 153 (0,28 dziennie)

Specjalistyczne Techniki Izolacyjne

Izolacja Natryskowa

Romana Maya 1, Poznań - wielkopolskie, Poznań (wielkopolskie)

STI - Specjalistyczne Techniki Izolacyjne to doświadczona firma która zajmuje się izolacją. Wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały , piankę PUR . Dzięki jej właściwością i metodzie nakładania- metoda natryskową uzyskujemy wysoką izolację zarówno termiczną jak i zabezpieczenie przed wilgocią.... więcej »

Dodano 13 lutego 2018 09:41

👁 894 (0,42 dziennie)

Iglomat

Chemia budowlane i chemia motoryzacyjna

al. Jana Pawła II, Dębica (podkarpackie)

Firma Iglomat zajmuje się dystrybucją produktów z branży chemicznej mających zastosowania w takich dziedzinach gospodarki jak:
budownictwo - budowa domów i obiektów przemysłowych od piwnicy po dach,
przemysł motoryzacyjny - zabudowy specjalistyczne (izotermy, chłodnie,
kontenery, kempingi),
inne dziedziny gospodarki wykorzystujące nowoczesne technologie związane z łączeniem metali, drewna i tworzyw sztucznych.
Działamy na terenie Polski a przede wszystkim na Podkarpaciu (Rzeszów, Dębica, Jasło, ...... więcej »

Dodano 11 listopada 2012 19:45

👁 2915 (0,72 dziennie)

Zakład Produkcji Betonu Stanisław Waluszek

Nad Białką 21, Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Czechowice to siedziba Zakładu Produkcji Betonu J&SW. Bielsko-Biała oraz Knurów to kolejne miejsca, w których znajdują się węzły betoniarskie przedsiębiorstwa. Firma specjalizuje się w wykonywaniu posadzek przemysłowych na Śląsku, a także ich kłuciem i podbudową. Pracownicy mają wysokie kompetencje i bogate doświadczenie budowlane. Zakład wykorzystuje do prac na rynku lokalnym własny beton, natomiast wchodząc we współpracę z kontrahentami z całego kraju korzysta ze wsparcia sprawdzonych przedsię ...... więcej »

Dodano 12 maja 2019 14:29

👁 319 (0,19 dziennie)

Firma-aps.pl - wykładziny dywanowe, płytki pvc, posadzki

Miętowa 8, Rumianek, Poznań (wielkopolskie)

Potrzebujesz wykładziny dywanowej? Chcesz ułożyć w domu lub mieszkaniu posadzkę żywiczną? Może interesuje Cię renowacja posadzki betonowej? Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby, mamy nadzieję, że uda nam się je spełnić. Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta bez wyjątku. Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 25 lat, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić to, co najlepsze. Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy. Masz pytania? Skont ...... więcej »

Dodano 22 stycznia 2022 12:41

👁 107 (0,16 dziennie)

Vubazaopatrzenie

Mickiewicza, Bytom (śląskie)

Firma Vuba Zaopatrzenie zaistniała z chęci dostarczania najlepszych towarów każdemu klientowi, niezależnie od jego wymogów. Frapujemy się kompleksową dostawą współczesnych rozwiązań posadzek industrialnych. W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w następne poszerzanie naszej oferty, w tym we wprowadzenie hydroizolacji dachów, balkonów oraz rozmaitego modeli pokryć ściennych, czy nawet produktów do odbudowy ścian. Kładziemy nacisk na niekonwencjonalne pomysły mające przejaw zwłaszcza w naszych proje ...... więcej »

Dodano 23 marca 2015 11:08

👁 1293 (0,41 dziennie)

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA

Posadzki żywiczne

Roweckiego 55, Szczecin (zachodniopomorskie)

Oferujemy wykonanie kompleksowych rozwiązań z zakresu posadzek żywicznych oraz izolacji polimocznikowych. Gwarantujemy ochronę budynków przed erozją wywołaną oddziaływaniem wód gruntowych, powierzchniowych oraz zmiennych warunków atmosferycznych.
W naszej ofercie znajdą Państwo izolacje przy użyciu membran polimocznikowych fundamentów, garaży podziemnych, balkonów, tarasów, zbiorników, basenów.
Oferujemy również systemy posadzkowe żywiczne do obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publi ...... więcej »

Dodano 15 marca 2022 18:51

👁 66