Dodaj firmę Zaloguj się

 

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

FHU Talaga

Kasinka Mała Limanowa

📞 🌐 📧

16 marca 2023 10:40
👁 82

Firma FHU Talaga Limanowa

FHU Talaga

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

KONTAKT

FHU Talaga

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

Kasinka Mała 517
34-734 Kasinka Mała, Limanowa, małopolskie

NIP: 7371866223

MAPA
O NAS

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego oraz remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że proponujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych oraz remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie i łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa jest jednym z niezwykle praktycznych oraz funkcjonalnych elementów, które można wykorzystać do mocowania przeróżnego rodzaju elementów. Jeśli planujesz wykonywać jakiekolwiek prace z drewnem, z pewnością przydadzą Ci się nasze wkręty do drewna. Są one wytrzymałe i trwałe, a ich dodatkowa powłoka pozwala na łatwe wkręcanie i dokręcanie bez ryzyka uszkodzenia drewna. Jeśli szukasz trwałych i mocnych śrub do mocowania elementów, to śruba sześciokątna będzie idealnym wyborem. Ich sześciokątny kształt umożliwia dokręcenie ich za pomocą klucza nasadowego, co jest szczególnie przydatne w trudno dostępnych miejscach. Nie zwlekaj i zamów już dziś wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania swoich prac budowlanych i remontowych. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze narzędzia i akcesoria, które uskutecznią Twoje potrzeby.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FHU Talaga Limanowa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

FHU Talaga Łukasz

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

Kasinka Mała 517, Kasinka Mała, Mszana Dolna (małopolskie)

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego i remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych oraz remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie odnajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej nadzwyczajnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie i łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa je ...... więcej »

Dodano 23 lutego 2023 15:05

👁 119 (0,26 dziennie)

FHU Łukasz Talaga

Kasinka Mała 517, Kasinka Mała, Mszana Dolna (małopolskie)

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego i remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych i remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie odnajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie oraz łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa jest j ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2023 09:24

👁 38