Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Pro-Medic Wudarczyk Mateusz

Lipsko

📞 🌐 📧

20 grudnia 2020 08:46
👁 142 (0,18 dziennie)

Firma Pro-Medic Wudarczyk Mateusz Lipsko

Pro-Medic Wudarczyk Mateusz

KONTAKT

Pro-Medic Wudarczyk Mateusz

Iłżecka 54
27-300 Lipsko, mazowieckie

NIP: 5090068569

MAPA
O NAS

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się edukacją w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Mamy za sobą dziesiątki spotkań z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami, które odwdzięczyły się pochlebnymi rekomendacjami. Dziś nie starczy przebyć szkolenia organizowane przez Pro-Medic Wudarczyk Mateusz, należy wciąż pragnąć się nauczyć pewnych zachowań, jakie zdołają komuś ochronić zdrowie. To wszak tak mało od nas potrzebuje wysiłku, a tyle możemy darować od siebie. Warto więc podjąć ten mały wysiłek i jeśli będzie urządzany podobny tok wziąć w nim udział aktywnie. Zapisz się na szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenie BHP, czy też szkolenia przeciwpożarowe.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Pro-Medic Wudarczyk Mateusz Lipsko
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Arkadia Szkolenia Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Szczytowa 10e, Łomianki (mazowieckie)

Bardzo istotną umiejętnością jest udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej. Liczne sytuacje losowe często wymuszają na nas zdecydowane podejmowanie decyzji i warto być na taką okoliczność dobrze przygotowanym. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej to serdecznie zapraszamy do Ośrodka Szkoleniowego Arkadia. To właśnie tutaj zdobędą Państwo wiedzę z zakresu udzielenia pierwszej pomocy jak i zdobędą praktyczne umiejętności radzenia sobie w sytuacji kryzysowej ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2018 14:41

👁 563 (0,3 dziennie)

Usługi BHP Jeannette Fudała

Skarbka z Gór 122 E lok. 47, Warszawa (mazowieckie)

Usługi BHP Jeannette Fudała to mazowiecka firma specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń z pierwszej pomocy w obrębie Warszawy. W ofercie dostępny jest m.in. kurs pierwszej pomocy dla dzieci, kurs pierwszej pomocy EFR oraz kurs Care for Children EFR. Ponadto marka świadczy dodatkowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. Szczegółowe informacje zostały udostępnione na stronie. Szkolenia ratownicze odbywają się na Białołęce w Warszawie. Zakres zajęć jest dopasowywany indywidualnie do uczestników.... więcej »

Dodano 20 lipca 2021 14:15

👁 167 (0,3 dziennie)

SQD Alliance Sp. z o. o.

Batorego 19, Pszczyna (śląskie)

Firma Team Prevent Poland sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu kompleksowego wsparcia przedsiębiorstw. Rozbudowana oferta obejmuje między innymi wprowadzenie iso, wprowadzenie racjonalnego zarządzania wiekiem w firmie, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, wsparcie inżynieryjne, audyt środowiskowy,
e-learning bhp oraz ocenę ergonomiczną stanowiska pracy. Zainteresowany? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!... więcej »

Dodano 31 lipca 2017 19:55
Aktualizacja 8 czerwca 2021 08:01

👁 934 (0,46 dziennie)

BHP Kraków, Szkolenia BHP

Alpha BHP Kraków, Szkolenia bhp

Zbrojów, Kraków (małopolskie)

Alpha zajmuje się obsługą w zakresie bhp i ppoż firm. Prowadzimy szkolenia bhp, kursy bhp, szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenia ppoż. Kraków to główne miejsce działań bhp, ale możemy pracować na terenie całej Polski. Zakres działań:
Szkolenia wstępne bhp
Szkolenia okresowe bhp
Szkolenia Pierwsza pomoc
Szkolenia ppoż
Szkolenia pierwsza pomoc
Ocena ryzyka zawodowego
Wypadki przy pracy
Plan bioz
Alpha BHP Kraków – Szkolenia bhp Kraków... więcej »

Dodano 6 maja 2012 19:55

👁 3299 (0,84 dziennie)

Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła

Cmentarna 18, Luboń (wielkopolskie)

Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła świadczy usługi z zakresu BHP i PPOŻ oraz wsparcie HR. Jako firma zewnętrzna zdołamy przejąć na siebie obowiązki właściwego kierowania działań BHP i PPOŻ. Dzięki temu zyskają Państwo określone oszczędności oraz będą mogli w pełni poświęcić czas na rozwijanie Waszych biznesów. Organizujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe. Prowadzimy dodatkowo szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dopasowując się do obecnej rzeczywistości, wprowadziliśmy nowoczesne rozw ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2021 11:42

👁 136 (0,2 dziennie)