Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Temper Budowa Sp. z o.o.

Montaż konstrukcji stalowych i obudowy elewacyjnej

Marszałka Józefa Piłsudskiego 12/2, Biała Podlaska (lubelskie)

Firma Tempera Budowa pragnie zaproponować Państwu współpracę w zakresie montażu lekkich konstrukcji metalowych, obudowy budynków oraz podwykonawstwa przy pracach budowlanych.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w montażu elementów konstrukcyjnych hal. W ciągu wielu lat działalności na rynkach europejskich zdobyliśmy kwalifikacje w budowie hal przemysłowych, obejmujących konstrukcje stalowe i połączenia elementów stalowych i betonowych. Oferujemy kompleksowy zakres usług.

Nasze ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2024 12:44

👁 7

Temper Budowa

Marszałka Józefa Piłsudskiego 12/2, Biała Podlaska (lubelskie)

Specjalizujemy się w budownictwie hal przemysłowych (konstrukcje stalowe, połączenie konstrukcyjnych elementów stalowych i betonowych) oraz wszelkiego rodzaju obiektów opartych na bazie konstrukcji stalowych.

Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące montaż stalowej konstrukcji, zabezpieczenie obiektu przed czynnikami atmosferycznymi: montaż elewacji i dachu z obudową.... więcej »

Dodano 14 lutego 2024 13:26

👁 18

BIAL-MICH

Sławacinek Nowy 5ab, Biała Podlaska (lubelskie)

Nasza firma od lat zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie spedycji, transportu i logistyki. Specjalizujemy się w transporcie całopojazdowym, oferując przewóz towarów sypkich, niebezpiecznych ładunków, a także usługi dodatkowe takie jak odprawy celne, przeładunki i magazynowanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam gwarantować terminowość i wysoką skuteczność dostaw, co jest potwierdzone przez liczne pozytywne opinie naszych klientów. W BIAL-MICH stawiamy na ...... więcej »

Dodano 10 lutego 2024 16:41

👁 13

Green Infrastruktura Sp. z o. o.

Centrum Outletowe

Spółdzielcza 6E, Łomazy, Biała Podlaska (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Green Infrastruktura Sp. z o.o. specjalizuje się w handlu detalicznym i hurtowym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (RTV, IT, elektronarzędzia itp.), AGD oraz akcesoriami gospodarstwa domowego, zapewniając nowe produkty lub te z lekkimi śladami użytkowania. Nasza firma reaguje na zmieniające się trendy rynkowe oraz wymagania prawa Unii Europejskiej, realizując ideę REUSE w odniesieniu do sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Oferujemy zarówno nowy asortyment, jak i sprzęt ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2023 11:31

👁 23

Masterdom.pl Sp. z o.o.

Domy z bali

Kręta 10, Biała Podlaska (lubelskie)

Producent domów drewnianych i szkieletowych
Dom drewniany z bali to miejsce do którego będziesz mógł wrócić po naprawdę trudnym dniu, gdzie możesz odciąć się od stresującej rze­czywistości i zwyczajnie odpocząć. Dom to atmosfera, którą budujemy z bliskimi. Zanim jednak tak się stanie, musisz podjąć wiele decyzji związanych z budową, które bardzo często są trudne lub nie­zrozumiałe. Chcemy zaoferować Ci pomoc w budowie prywatnego azylu: od pro­jektu, aż po pierwsze śniadanie.

Drewniane domy z ba ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2023 10:45

👁 30

Akumulatory Biała Podlaska Specpart

Artyleryjska 14, Biała Podlaska (lubelskie)

Polska Sieć Motoryzacyjna oferuje szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci.

... więcej »

Dodano 19 lipca 2023 14:04

👁 25

Nest-Rol

ul. Targowa 13, Piszczac, Biała Podlaska (lubelskie)

Firma Nest-Rol to sklep specjalizujący się w oferowaniu narzędzi, rękawic roboczych i artykułów BHP. W prowadzonej przez nas ofercie odnajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości towarów, jakie są niebezużyteczne w jakiejkolwiek branży przemysłowej, budowniczej czy rzemieślniczej. Sprzedawane przez nas narzędzia to propozycja dla wymagających kontrahentów, którzy cenią sobie jakość oraz wygodę pracy. Oferujemy narzędzia ręczne, pneumatyczne oraz elektryczne, jakie są fabrykowane przez prestiżowych ...... więcej »

Dodano 8 marca 2023 05:12

👁 78

Barokko sp. z o.o.

ul. Żwirowa 5, Biała Podlaska (lubelskie)

Silną stroną naszego przedsiębiorstwa jest nieprzerwanie poszerzane portfolio najwyższej jakości produktów. Dość powiedzieć, że konsumenci zainteresowani zaznajomieniem się z naszym asortymentem znajdą w nim elementy oświetleniowe z najwyższej półki, meble i dywany, komponenty dekoracyjne oraz przedmioty, które idealnie nadadzą się jako uzupełnienie i utrzymanie w stylu tak klasycznym, jak i modernistycznym ogrodu. Nasze wyroby cechują się nadzwyczaj korzystnym stosunkiem jakości do ceny, a więc ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2023 07:12

👁 55

ComfEnglish Adam Kiela

Nauka Zdalna Języka Angielskiego ComfEnglish

Żeromskiego 45/10, Biała Podlaska (lubelskie)

ConfEnglish to internetowa szkoła językowa oferująca kompleksowe przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty, matury, studiów zagranicznych oraz pracy zawodowej w języku angielskim. Szkoła e-learningowa zapewnia elastyczną ofertę, nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz przyjazne warunki ułatwiające przyswajanie wiedzy, gwarantując jednocześnie satysfakcjonujące efekty nauki.... więcej »

Dodano 28 grudnia 2022 09:18

👁 52

AlphaVit - Ekologiczny Sklep Online

ul. Wolska 35 21-500, Biała Podlaska (lubelskie)

Ekologiczny sklep internetowy AlphaVit oferuje szeroką gamę produktów naturalnych. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych artykułów pielęgnacyjnych, które podkreślą Twoją urodę. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej szerokiej oferty wysokiej jakości produktów... więcej »

Dodano 27 maja 2022 16:54

👁 175 (0,28 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia