Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MiniPrzedszkolak sp. z o.o.

Nadwiślańska 54, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Mini Przedszkolak z Józefowa to niepubliczne przedszkole realizujące projekt dwujęzyczności i autorski program kształtujący dojrzałości społeczno-emocjonalną dzieci. Placówka dysponuje jasnymi i przestronnymi salami oraz oddzielnym pomieszczeniem jadalni. Do dyspozycji wychowanków są dwa place zabaw. Podopieczni biorą udział w zajęciach glottodydaktyki, matematyki dziecięcej oraz baby art.... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 06:36

👁 267 (0,49 dziennie)

Przedszkole Biedroneczki

Podstołeczna 6, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Dzieci fachową opiekę mają zapewnioną w prywatnym przedszkolu Biedroneczki. Zespół dba o prawidłowy rozwój najmłodszych i pomaga im odkryć zainteresowania. Dlatego organizowane są różnorodne zajęcia: kreatywne, ruchowe, artystyczne, językowe, grupowe, integracyjne. Oprócz nauki uczniowie mają czas na zabawę i nawiązywanie przyjaźni. Ponadto dzieci mogą brać udział w przedstawieniach, konkursach, programach kulturalno-edukacyjnych, wycieczkach.... więcej »

Dodano 6 marca 2022 05:48

👁 177 (0,31 dziennie)

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

al. Nadwiślańska 54, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Zrób coś dla swojego dziecka. Zapisz je do prywatnego przedszkola w Józefowie: MiniPrzedszkolak! Jesteśmy doświadczoną kadrą specjalistów, którzy wiedzą, jak odkrywać i rozwijać naturalne zdolności dzieci. W radosnej atmosferze zabawy uczymy najmłodszych nowych rzeczy, pokazujemy im świat i wspieramy ich twórczość oraz wyobraźnię. Wiemy, czego potrzebują dzieci do satysfakcjonującego życia.... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2020 05:24

👁 360 (0,32 dziennie)

charlietango.pl

Szkolna 10F/2, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Twoim problemem jest wywóz szamba i zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na fachową pomoc? Jeśli tak, jak najszybciej zapoznaj się z naszą działalnością. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat oferty? Na pewno warto podkreślić szybkość — zapewniamy realizację usług w ciągu jednego dnia.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawa jest jasna.... więcej »

Dodano 13 listopada 2019 07:36

👁 312 (0,22 dziennie)

Granity Krajewscy S.C.

Sienkiewicza, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Ofertę firmy Granity Krajewscy kierujemy do wszystkich tych, którzy zainteresowani są wykonaniem elementów w domu czy w mieszkaniu z kamienia. W naszej ofercie mamy granity i marmury - aż 40 różnych rodzajów kamienia. Wykonujemy klatki schodowe, blaty kuchenne, podłogi, kominki, wykończenia łazienek i inne elementy.... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2015 09:00

👁 1496 (0,5 dziennie)