Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Łukasz Bartkow Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej

Altanowa 5, Lublin (lubelskie)

Jako Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej, oferuję alternatywną formę pożegnania względem tradycyjnej mszy kościelnej.

Specjalizuję się w organizowaniu uroczystości pogrzebowych, które oddają hołd życiu i pamięci zmarłych w sposób piękny, szczery i niezapomniany.

Moje usługi opierają się na wartościach empatii, szacunku oraz tolerancji na różnorodność wierzeń, kultur i zwyczajów. Każda aranżowana przeze mnie ceremonia jest zawsze dostosowywana do indywidualnych potrzeb rodziny, a jej nadrzęd ...... więcej »

Dodano 1 października 2023 11:57

👁 6

suknieluisa

suknie ślubne luisa

NARUTOWICZA 59, lublin, Lublin (lubelskie)

„Suknie Ślubne Luisa” to salon mody ślubnej, zlokalizowany w Lublinie z myślą o nowoczesnych kobietach, które chcą wyglądać wyjątkowo.

Wizytówką Salonu jest profesjonalna i serdeczna obsługa, dbająca o to, by przyszła Panna Młoda czuła tu niesamowitą atmosferę, w której wybór sukni ślubnej będzie czystą przyjemnością.... więcej »

Dodano 29 września 2023 10:53

👁 6

Comfort Place Dom Opieki i Rehabilitacji

Jastków 110, Jastków, Lublin (lubelskie)

Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place znajduje się w Jastkowie w pobliżu Lublina i świadczy kompleksową opiekę dla osób starszych.
Nasza oferta obejmuje fachową opiekę pielęgniarską, codzienną rehabilitację ruchową, doraźną opiekę lekarską, terapie zajęciowe oraz pomoc w codziennych czynnościach. Nasza kompleksowa opieka nad osobami starszymi obejmuje zarówno osoby całkowicie zdrowe, jak i pacjentów z różnorodnymi schorzeniami.
Dostosowujemy opiekę do indywidualnych potrzeb każdej osoby, a ...... więcej »

Dodano 20 września 2023 09:09

👁 11

SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka

Paganiniego 23, Lublin (lubelskie)

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ubezpieczenia na życie, bezpiecznego kredytu, OC czy abonamentu medycznego, nasza firma jest gotowa odpowiedzieć na Twoje potrzeby i zapewnić Ci spokój ducha. Dodatkowo oferujemy także specjalistyczne ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych, abyś mógł cieszyć się zyskami ze swojej inwestycji w energię słoneczną bez żadnych obaw. Wybierz SPKancelarię i powierz nam swoje finanse - jesteśmy tu dla Ciebie! Odkryj rozwiązania SPKancelaria - Twoje źródło bezpieczeńs ...... więcej »

Dodano 17 września 2023 20:49

👁 17

JAMACH Instalacje Elektryczne

Frezerów 3, Lublin (lubelskie)

Oferujemy szybką i niezawodną realizację usług elektrycznych oraz konkurencyjne ceny. Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się spokojem w swoim domu lub biurze! Czy potrzebujesz fachowców elektryków w Lublinie? Nie szukaj dalej! Jamach to zespół doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią Ci najwyższą jakość usług elektrycznych. Bez względu na to, czy potrzebujesz instalacji elektrycznej w swoim domu, naprawy awarii, czy modernizacj ...... więcej »

Dodano 4 września 2023 20:11

👁 16

MarAuto Skup – Sprzedaż Samochodów Marcin Drozdek PHU

Głuska 71E, Lublin (lubelskie)

Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać swój używany samochód? Masz nowy samochód i nie potrzebujesz już starego? Nie masz czasu na przygotowanie go do sprzedaży? Nie chcesz tracić nerwów podczas przed sprzedażowych oględzin Twojego auta, masz dość telefonów z tymi samymi pytaniami? Zadzwoń do nas: 663 - 978- 183 Skorzystaj z formularza wyceny auta online na naszej stronie internetowej Lub odwiedź siedzibę naszej firmy: Lublin, ul. Kunickiego 57 MarAuto Skupujemy auta używane, sprawne i uszkodzone. ...... więcej »

Dodano 1 września 2023 21:08

👁 20

Pełni Wiedzy

Instytucja Szkoleniowa

F. Chopina 41/2, Lublin (lubelskie)

Naszym głównym celem jest dostarczanie kursów najwyższej jakości, które umożliwiają uczestnikom rozszerzenie horyzontów, nabycie nowych umiejętności i inspirację do nieustannego rozwoju.

Uważamy, że kluczem do sukcesu jest edukacja - zarówno dla jednostki, jak i dla całej organizacji. Jesteśmy dumni z faktu, że Pełni Wiedzy posiada akredytację w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (numer ewidencyjny: 2.06/00049/2023), co potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższego standardu naszych ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2023 12:31

👁 20

Elektralink

Jantarowa 5/U2, Lublin (lubelskie)

Oferujemy stacje ładowania, akcesoria oraz zabezpieczenia elektryczne dedykowane stacjom ładowania.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy rozpoczynali swoją wspólną przygodę biznesową będąc entuzjastami automatyki budynkowej. Uzyskany w 2007 roku certyfikat partnera organizacji KNX pomógł nam przecierać ścieżki na “raczkującym” rynku inteligentnych budynków. Przez te wszystkie lata zdobyte certyfikaty, uprawnienia oraz zrealizowane projekty nauczyły nas słuchać potrzeb klientów i wdrażać rozwiązania ...... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2023 09:36

👁 27

Synteza OZE

Willowa 18, Lublin (lubelskie)

Synteza to lider w branży energetycznej, z siedmioletnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy są zobowiązani do dostarczania tylko najwyższej jakości usług, korzystając z najlepszych marek na świecie. Zyskaliśmy zaufanie klientów indywidualnych, rolników i firm na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 14 sierpnia 2023 06:56

👁 11

Beata Rybak-Polak Finanse

Ekspert kredytowy

Dolna Panny Marii, nr 63, Lublin (lubelskie)

KREDYT LUBLIN | Kredyt hipoteczny | gotówkowy | prywatny | doradca kredytowy | pośrednik finansowy Beata Rybak-Polak... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2023 12:12

👁 12

Strona 1 z 65

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia