Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Hotel i Spa Montis

Nałęczowska 1, Poniatowa (lubelskie)

Montis Hotel & SPA Nałęczowska 1, Poniatowa (lubelskie) to miejsce, w jakim wypoczniesz, wyprawisz event, poddasz się zabiegom Wellnes oraz SPA oraz skosztujesz świetnej, lokalnej kuchni serwowanej w hotelowej restauracji. Trzygwiazdkowy hotel Montis to skonstruowane z pietyzmem oraz dbałością o każdy element miejsce, w jakim zatrzymują się wszyscy ceniący kunszt hotelarski, komfortowe pokoje, miłą obsługę i kompleksową propozycję - zarówno dla biznesu oraz osób prywatnych.... więcej »

Dodano 9 czerwca 2022 06:58

👁 157 (0,23 dziennie)

Orzeł S.A.

Przemysłowa 50, Poniatowa (lubelskie)

Firma Orzeł S.A z Poniatowej w województwie lubelskim specjalizuje się w produkcji granulatu gumowego. Surowiec pozyskuje ze zużytych opon samochodowych. Otrzymany tą drogą granulat dodawany jest do różnorodnych nawierzchni takich jak boiska, ścieżki do biegania, maty izolacyjne, drogi, jak również elementy konstrukcji budowlanych. Używany jest także w przemyśle kolejowym bądź motoryzacyjnym do produkcji wycieraczek lub wykładzin.... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 09:35
Aktualizacja 16 lutego 2021 09:56

👁 336 (0,29 dziennie)

Hotel Słowik

Spacerowa 3, Poniatowa (lubelskie)

Hotel Słowik warto poznać. Posiada czyste, komfortowe, jasne pokoje z telewizorami. Można wybrać opcję ze śniadaniem lub bez. W sali bankietowej organizować można bale, bankiety oraz rodzinne spotkania. W całym obiekcie dostępny jest bezprzewodowy internet. Sala klubowa pozwala organizować nieformalne spotkania. Tarasy letnie zapewniają widok na staw. Współpraca z firmami eventowymi pozwala organizować konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne. Sale konferencyjne posiadają w pełni profesj ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2016 11:50

👁 1045 (0,39 dziennie)

MONTIS*** Hotel & SPA

ul. Nałęczowska 1, Poniatowa (lubelskie)

Komfortowy hotel w Poniatowie w województwie lubelskim. Hotel Montis należy do hoteli typu SPA. Luksusowe miejsce, gdzie można spędzić czas, w aktywny sposób. Zapraszamy do kontaktu!... więcej »

Dodano 2 lutego 2016 15:15

👁 1043 (0,35 dziennie)

EKOINSTALSYSTEM

ul. Słoneczna, Wiry, Poniatowa (lubelskie)

Instalacje elektryczne to nasza specjalność. Jesteśmy firmą, która oferuje szeroki asortyment produktów związanych z instalacjami elektrycznymi. Oferujemy pełną jakość, oraz najlepszy zakres usług do wykorzystania na dzisiejszym rynku. Dbamy o klientów, oraz o jakość, która towarzyszy wszelkiego rodzaju produktom, które sprzedajemy. Zachęcamy do konsultacji, oraz wyboru najlepszych rozwiązań względem instalacji elektrycznych. Dzięki nam, zapewnicie Państwo sobie najlepszą jakośc na rynku. Zapras ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2014 06:39

👁 1853 (0,54 dziennie)

MONTIS*** Hotel & SPA

Nałęczowska, Poniatowa (lubelskie)

Wygodny nocleg, przepyszne dania przygotowane przez doświadczonych szefów kuchni, bogaty wybór zabiegów wellness - to tylko niewielka część oferty przygotowanej dla Państwa przez MONTIS Hotel & SPA w Poniatowej w województwie lubelskim. Ten położony w romantycznym miasteczku kompleks to miejsce doskonałe do wspólnego spędzania czasu ze swymi najbliższymi, bez względu od tego, czy planują Państwo długi urlop, czy tylko krótki wypad. Tu każdy zregeneruje siły spacerując po ślicznych la... więcej »

Dodano 22 lutego 2013 13:12

👁 2139 (0,53 dziennie)