Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pamami

Sklep z odzieżą - czapki

Lubelska 44a, Rejowiec (lubelskie)

W sklepie internetowym Pamami znajduje się szeroka oferta modnych i klasycznych czapek, szali, kominów, rękawiczek i beretów dla całej rodziny. 30 lat doświadczenia w branży dziewiarskiej pozwala na gwarancję najwyższej jakości. Bogate wzornictwo i szeroka paleta kolorów sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.... więcej »

Dodano 14 grudnia 2020 07:27

👁 294 (0,29 dziennie)

USŁUGI GEODEZYJNE Sebastian Kopniak

Hruszów 18A, Rejowiec (lubelskie)

Jeżeli szukasz firmy geodezyjnej w okolicach Krasnegostawu czy innych okolicznych miejscowościach, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Jesteśmy firmą geodezyjną i działamy na terenie województwa lubelskiego- głównie w powiecie Chełma, Krasnegostawu i Świdnika. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług geodezyjnych, a wśród nich m.in: podziały działek, mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych i inne usługi. Mamy doświad ...... więcej »

Dodano 6 września 2019 12:43

👁 401 (0,27 dziennie)

EL-BOL

Zarzecze 256, Rejowiec (lubelskie)

Nasza najważniejsza specjalizacja to montaż instalacji elektrycznych w nowych budynkach na terenie Lublina, czy Warszawy. Modernizujemy również instalacje elektryczne w przemyśle. Realizujemy pomiary okresowe, czy poawaryjne zgodnie z najwyższymi standardami określonymi w prawie budowlanym. Dochodzi do tego pomiar natężenia oświetlenia. Przy większych zamówieniach zapewniamy konkurencyjny system rabatowy (od 100 punktów instalacji).... więcej »

Dodano 24 stycznia 2019 13:09

👁 524 (0,31 dziennie)