Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Gabinet fizjoterapii FizjoMore

FizjoMore Tomasz Moraczewski

Lublin

📞 🌐 📧

13 marca 2023 10:09
👁 49

Firma FizjoMore Tomasz Moraczewski Lublin

FizjoMore Tomasz Moraczewski

Gabinet fizjoterapii FizjoMore

KONTAKT

FizjoMore Tomasz Moraczewski

Gabinet fizjoterapii FizjoMore

Kawaleryjska 10/2
20-552 Lublin, lubelskie

NIP: 9462712449

MAPA
O NAS

Gabinet FizjoMore z Lublina gwarantuje najwyższej jakości usługi z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji czy też masaży leczniczego. Dobrzy fizjoterapeuci zapewniają również zabiegi indywidualne, które dostosowane są do potrzeb pacjentów. Komfort pacjentów, a także przyjazna atmosfera – to właśnie zapewnia zespół FizjoMore. Nie czekaj więc i przekonaj się sam już dzisiaj, co jeszcze gabinet oferuje!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FizjoMore Tomasz Moraczewski Lublin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 19

Atlanta Clinic

Karola Miarki 13, Lubliniec (śląskie)

Atlanta Clinic to klinika medyczna oferująca nowoczesne metody leczenia. Głównym trzonem działalności placówki jest ortopedia i traumatologia, gdzie przyjmują wybitni specjaliści w tych dziedzinach. Klinika sprawuje opiekę medyczną nad sportowcami i nad wszystkimi innymi pacjentami ze schorzeniami narządu ruchu. Inne specjalizacje to: dermatologia i wenerologia, kosmetologia, medycyna estetyczna, fizjoterapia i rehabilitacja. Klinika wyposażona jest w nowoczesną i zaawansowaną technologicznie sa ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2020 10:20

👁 225 (0,19 dziennie)

FizjoDąb

Gabinety Medyczne

ul. Adama Mickiewicza 142, Szczecin (zachodniopomorskie)

Interesuje Cię fizjoterapia oraz co za tym idzie, rozglądasz się za fachową, skuteczną i kompleksową pomocą medyczną? W takich okolicznościach poszukiwania można uznać za zakończone! Krótko mówiąc, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z tym, co proponuje Fizjodąb. Fizjodąb to placówka, w której pacjenci mogą być pewni, że robi się wiele, żeby wychodzić naprzeciw pojawiającym się problemom. Wystarczy powiedzieć, że częścią oferty jest dietetyka bądź ortopedia. Na brak potencjału istotn ...... więcej »

Dodano 15 marca 2023 06:33

👁 37

FizjoDąb

Gabinet Medyczny

ul. Adama Mickiewicza 142, Szczecin (zachodniopomorskie)

Interesuje Cię fizjoterapia oraz co za tym idzie, rozglądasz się za fachową, skuteczną oraz kompleksową pomocą medyczną? W takich okolicznościach poszukiwania można uznać za zakończone! Krótko mówiąc, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z tym, co oferuje Fizjodąb. Fizjodąb to placówka, w której pacjenci mogą być pewni, że robi się mnóstwo, by wychodzić naprzeciw pojawiającym się problemom. Wystarczy powiedzieć, że częścią oferty jest dietetyka bądź ortopedia. Na brak potencjału istot ...... więcej »

Dodano 28 listopada 2022 06:33

👁 50

Studio Treningu Better Way

Trakt Brzeski 57B, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli pragniesz spersonalizowanego podejścia do treningu i uniknąć tłumu na zatłoczonych siłowniach, BETTER WAY to idealne miejsce dla Ciebie. Nasze nowoczesne studio treningowe oferuje przestronną salę o powierzchni 150m2, dedykowaną zarówno dla osób ćwiczących indywidualnie, jak i w małych grupach. Nasz nacisk na indywidualizację i stworzenie kameralnej atmosfery idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług. Z naszym 10-letnim doświadczeniem w treningu sportowym, potrafimy kompleksowo ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2024 18:56

👁 10

Bartmed – Fizjoterapia | Rehabilitacja | Osteopatia

Medyczna 6/Pokój nr 7, Piła (wielkopolskie)

Zapraszamy do naszego Centrum Fizjoterapii, Rehabilitacji, Osteopatii, Chiropraktyki oraz Terapii Manualnej, które prowadzone jest przez magistrów fizjoterapii. Specjalizujemy się w szeroko pojętej terapii manualnej, obejmującej masaże, manipulacje kręgosłupa i stawów obwodowych, oraz terapie narzędziowe, takie jak suchoigłowanie, pinopresure czy akupunktura.

Nasze usługi skierowane są do osób borykających się z różnorodnymi schorzeniami, takimi jak rwy kulszowe, barkowe, bóle stawów, kolan, ba ...... więcej »

Dodano 15 lutego 2024 14:49

👁 13

Mrs. Spine Fizjoterapia

Fizjoterapia

Sobieskiego, 11, Katowice (śląskie)

Fizjoterapia schorzeń kręgosłupa, pourazowa, rehabilitacja kobiet w ciąży i okresie połogu z bólami pleców, fizykoterapia, masaż.... więcej »

Dodano 3 lutego 2017 11:16

👁 636 (0,25 dziennie)

FizjoGO PRO

Ul. Kąpielowa 30, Kraków (małopolskie)

FizjoGO PRO to wyspecjalizowani fizjoterapeuci specjalizujący się w leczeniu bólów i zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, stawów i urazów sportowych. Fizjoterapeuci pomagają także w leczeniu rwy kulszowej, barkowej i udowej, zajmują się problemami trzewnymi i zespołem cieśni nadgarstka. Możesz się zgłosić także do FizjoGO PRO także, jeżeli masz blizny pooperacyjne.  ... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 06:48

👁 89

KORE Fizjoterapia Specjalistyczna

Centrum medyczne

Plac Zielony 26, Swarzędz (wielkopolskie)

Specjalizacje:
Fizjoterapia, Rehabilitacja, Masaż, Terapia Manualna, Fizykoterapia, Medycyna Holistyczna, Dietetyka

Specjaliści:
Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Rehabilitant Dziecięcy, Dietetyk, Położna, Doula

FB: https://www.facebook.com/FizjoterapiaSwarzedz... więcej »

Dodano 14 czerwca 2015 20:51

👁 1714 (0,54 dziennie)

Fizjo-Clinica

ul. Jerzego Siwińskiego 11, Legionowo (mazowieckie)

Połączenie teorii i praktyki – zaufaj profesjonalistom z Fizjo Clinica. Świadczymy pomoc z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, osteopatii, logopedii, jak i również dietetyki. W naszej placówce znajdziesz pomoc doświadczonych specjalistów, którzy stale rozszerzają swoje kompetencje. Holistycznie podchodzimy do każdego pacjenta, a na zajęciach stosujemy najnowszy sprzęt. Na naszej stronie znajdziesz dodatkowo bloga z ciekawymi artykułami. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 3 września 2021 06:38

👁 129 (0,14 dziennie)