Dodaj firmę Zaloguj się

 

Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska

Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska

Lublin

📞 🌐 📧

22 lipca 2019 07:17
👁 233 (0,13 dziennie)

Firma Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska Lublin

Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska

KONTAKT

Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska

Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska

Prezydenta Gabriela Narutowicza 71/16
20-019 Lublin, lubelskie
MAPA
O NAS

Pomoc psychologiczną w przezwyciężeniu życiowych trudności można uzyskać w gabinecie psychoterapii w Lublinie znajdującym się w zespole Lubelskiego Ośrodka Psychodynamicznego. Oferuje ją Aldona Sławińska - absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach oświatowych.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska Lublin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Katarzyna Stadejek

Gabinet psychoterapii

I Armii Wojska Polskiego, Lublin (lubelskie)

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Katarzyna Stadejek oferuje psychoterapię indywidualną, diagnozę i pomoc psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz szkolenia miękkie. Pomoc jest oferowana w następującym zakresie: depresja, myśli samobójcze, zespoły lękowe, wybuchy niekontrolowanych emocji, stres, przemęczenie, trudności adaptacyjne, strata, choroba, dolegliwości psychosomatyczne, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Ponadto oferuję konsultacje i diagnozę psycholog ...... więcej »

Dodano 20 września 2012 12:57

👁 3216 (0,75 dziennie)

PCTS

Psycholog, psychiatra I psychoterapeuta Lublin

ul. 3-go Maja 18/7a, Lublin (lubelskie)

PCTS to największy ośrodek w Lublinie, który od 2006 roku oferuje pomoc psychologiczną zarówno dzieciom jak I młodzieży czy dorosłym. W naszej placówce pracują wysoce wykwalifikowani psychologowie, którzy oferują pomoc dzięki wielu rodzajom terapii psychologicznej. Więcej informacji o poradni oraz szczegółowy opis naszej oferty znajdziecie na www.pcts.com.pl.... więcej »

Dodano 28 sierpnia 2018 09:56
Aktualizacja 28 sierpnia 2018 09:57

👁 725 (0,34 dziennie)

Smart Heart

Prezydenta Gabriela Narutowicza 38-42/33, Lublin (lubelskie)

Borykasz się z depresją i potrzebujesz pomocy? Umów się na wizytę do Centrum Psychoterapii, gdzie otrzymasz fachową pomoc. Centrum Psychoterapii oferuje psychoterapię indywidualną, grupową oraz online. Pomoc terapeutyczna udzielana jest m.in przy: nerwicach, depresjach, nadmiernym obciążeniu stresu, wypaleniu zawodowym. Terapeuci pomagają także w rozwoju osobistym i w budowaniu wzajemnych relacji. Specjaliści wyróżniają się indywidualnym podejściem do pacjenta- z głową i sercem. To sprawia, że m ...... więcej »

Dodano 11 grudnia 2020 10:52

👁 226 (0,18 dziennie)

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Katarzyna Stadejek

Leszczyńskiego 60/1, Lublin (lubelskie)

Psychoterapia indywidualna to praca, której celem jest odzyskanie przez pacjenta wewnętrznej zdolności radzenia sobie z sytuacjami życiowymi, służy poznaniu siebie oraz rozwojowi osobowości pacjenta . Jest to proces, który może pomóc w zrozumieniu i prawdziwym przeżyciu trudnych emocji, wypowiedzeniu zepchniętych myśli. Dobra terapia pozwala odnaleźć źródło problemów, co jest kluczem do ich rozwiązania.... więcej »

Dodano 4 października 2023 23:36

👁 39

CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO MAGA DAMIAN GURBA

ul. Czechowska, Lublin (lubelskie)

Psycholog Agnieszka Balicka w swoim gabinecie w Lublinie pomaga pacjentom w przekraczaniu barier oraz podejmowaniu nowych wyzwań. Proponuje profesjonalne usługi osobom, które walczą z poczuciem osamotnienia, stanami lękowymi, stresem lub mają problemy w relacjach z innymi ludźmi. Pośród zapewnianych form wsparcia znajduje się psychoterapia, psychoterapia par oraz interwencja kryzysowa. Agnieszka Balicka specjalizuje się także w technice coachingu, polegającej na wydobywaniu mocnych stron ludzi.... więcej »

Dodano 25 października 2012 11:05

👁 3682 (0,87 dziennie)