Dodaj firmę Zaloguj się

28 sierpnia 2018 09:56 (aktualizacja 28 sierpnia 2018 09:57)
👁 725 (0,34 dziennie)

PCTS

Psycholog, psychiatra I psychoterapeuta Lublin

KONTAKT

PCTS

Psycholog, psychiatra I psychoterapeuta Lublin

ul. 3-go Maja 18/7a
20-078 Lublin, lubelskie
MAPA
O NAS

PCTS to największy ośrodek w Lublinie, który od 2006 roku oferuje pomoc psychologiczną zarówno dzieciom jak I młodzieży czy dorosłym. W naszej placówce pracują wysoce wykwalifikowani psychologowie, którzy oferują pomoc dzięki wielu rodzajom terapii psychologicznej. Więcej informacji o poradni oraz szczegółowy opis naszej oferty znajdziecie na www.pcts.com.pl.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
PCTS Lublin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum Badań Psychologicznych Ewa Erens

Świerczewskiego 11 lok. 15, Międzyrzecz (lubuskie)

Zajmujemy się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym. Wykonujemy badania dla kandydatów przystępujących do egzaminu w dowolnej kategorii jak również kierowców zawodowych,kierujących pojazdami uprzywilejowanymi i instrukt.jazdy.

Wykonujemy badania między innymi dla:

- kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy
- kierowców pojazdów uprzywilejowanych
- kierowców zawodowych wszystkich kategorii(m.in. w ramach okresowych badań profilaktycznych
- ins ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2016 11:56

👁 1374 (0,47 dziennie)

Ego Progres

Poradnia Psychologiczna

pl. Solny 13/52, Wrocław (dolnośląskie)

Ego Progres to wrocławska poradnia psychologiczna. Można skorzystać ze wsparcia psychologicznego w przypadkach kryzysów emocjonalnych i chwilowych załamań. Znajdą tu także pomoc rodziny i bliscy osób zmagających się z problemami psychicznymi. W ofercie poradni psychoterapia indywidualna i psychoterapia par. Można skorzystać z pomocy seksuologa. Ego Progres to również terapia różnego rodzaju uzależnień. Oferta poradni obejmuje również wykonywanie testów psychologicznych.... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 16:38

👁 164 (0,14 dziennie)

Ośrodek Psychoterapii Empatia

Głogowska 47d/1, Poznań (wielkopolskie)

Prywatny ośrodek psychoterapii skupiający grupę psychologów, psychoterapeutów i współpracujących specjalistów: dietetyka, neurologopedę i specjalistę terapii uzaleznień. Prowadzimy psychoterapię dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży a także rodzin. Zajmujemy się m.in. terapią zaburzeń osobowości, depresji, problemów małżeńskich, problemów w relacjach, zaburzeniami jedzenia, uzaleznieniami, rozwojem osobistym. Prowadzimy warsztaty psychologiczne.... więcej »

Dodano 3 listopada 2016 09:06

👁 1553 (0,56 dziennie)

Centrum Terapii Dziecięcej i Rehabilitacji w Dębnie

Dębno 380, Dębno (zachodniopomorskie)

Centrum jest ośrodkiem świadczącym szeroki zakres usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci, niemowląt i wcześniaków. W swojej ofercie posiada metody terapii, w tym metodę Castillo Moralesa, terapię VitalStim, logopedię i neurologopedię, fizykoterapię oraz rehabilitację osób dorosłych. W ramach swojej działalności.
Centrum prowadzi także terapie specjalistyczne, takie jak integracja sensoryczna, terapia neurologopedyczna, rehabilitacja dzieci i niemowląt, terapia zaburzeń integracji s ...... więcej »

Dodano 28 września 2023 09:36

👁 54

Pracownia Psychologiczna

psycholog

źródłowa, Łódź (łódzkie)

Nasza przychodnia psychologiczna trudni się głównie terapią poznawczo-behawioralną. Przeprowadzamy terapie indywidualne, w grupie a także par. Udostępniamy też porady psychologa w krótkich terapiach jak i wizyty lekarza psychiatrii. Nasza pracownia psychologiczna znajduje się przy ulicy Źródlanej 6 w Łodzi. Jeśli ktoś nie może do nas trafić, a jest zaintrygowany naszą ofertą to ma okazję skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 508 810 840.... więcej »

Dodano 27 stycznia 2013 00:38

👁 2305 (0,55 dziennie)

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie Beata Załucka-Gosk

Psycholog

Konwaliowa, Gdynia (pomorskie)

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zarówno z klientami indywidualnymi jak i z parami, małżeństwami i rodzinami.

- przemoc w rodzinie

- towarzyszenie w kryzysie

- problemy rodzinne

- sytuacje traumatyczne

- kłopoty z partnerem

- terapia par

- genogram

- samotność

- problemy wieku dojrzewania... więcej »

Dodano 22 września 2013 04:37

👁 2008 (0,51 dziennie)

PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA RADOSŁAW LESZCZYŃSKI

ul. Bema 2/5, Tychy (śląskie)

Radosław Leszczyński to doświadczony psycholog z Tych, jaki oferuje szeroki zakres usług terapeutycznych, w tym psychoterapię indywidualną oraz grupową. Posiada on wiedzę i umiejętności potrzebne do pomagania swoim pacjentom w rozwiązywaniu kłopotów uczuciowych i zdrowia umysłowego. W trosce o swoich pacjentów, Radosław Leszczyński (psycholog Tychy) udziela też usługę psychoterapia online, co zezwala na dostępność terapii dla osób, jakie z jakichś powodów nie są w stanie stawić się samodzielnie ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2023 09:12

👁 303 (0,61 dziennie)

Warszawskie Centrum Psychoterapii Terapia Nastroje

Mysłowicka 10, Warszawa (mazowieckie)

Prezentujemy państwu Warszawskie Centrum Psychoterapii „Terapia Nastroje”, które powstało z inicjatywy wykwalifikowanych psychoterapeutów, doświadczonych psychologów oraz innych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Pracujemy na terenie całej Warszawy pomagając za pomocą terapii indywidualnej oraz psychoterapii grupowej, pracując z ludźmi w każdym wieku, a naszą specjalizacją jest psychoterapia dzieci i młodzieży. Dzięki nam sięgną państwo w głąb siebie i poznają swoje słabe i mocne strony, ...... więcej »

Dodano 9 maja 2023 07:02

👁 38

Ośrodek Drogowskaz Zmian

Cisowa 13, Ustanów, Piaseczno (mazowieckie)

Drogowskaz Zmian to przyjazna i bezpieczna przestrzeń, w której spotkać można doświadczonych specjalistów. Gabinet świadczy usługi z zakresu psychoterapii, logopedii oraz terapii grupowej, kierowane do młodzieży, osób dorosłych oraz emerytów. W ramach kompleksowych usług każda osoba może skorzystać z pomocy psychoterapeuty, seksuologa, neuropsychologa lub logopedy. To, co wyróżnia Drogowskaz Zmian to: świetna lokalizacja w centrum Warszawy; sprawdzona, pełna empatii i wykształcona kadra składają ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2020 12:57
Aktualizacja 31 sierpnia 2020 12:57

👁 335 (0,24 dziennie)

CT Mozaika - Poradnia Psychologiczna

Klemensiewicza 1c/lok 24, Warszawa (mazowieckie)

CT Mozaika Zajmujemy się psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy psychoterapię krótko i długoterminową, pomoc psychologiczną oraz psychoedukację. Pracujemy w oparciu o różne nurty i podejścia terapeutyczne, wychodząc z założenia, że każdy z nas jest inny i można go rozumieć na różne sposoby. W Centrum Terapii Mozaika ważny jest wzajemny szacunek i zaufanie dlatego gwarantujemy pełną poufność opartą na zasadach etyki zawodowej psychologa i psychoterapeuty. Pomoc świadczona jest sta ...... więcej »

Dodano 5 stycznia 2024 12:25

👁 52