Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

SC Turbo Sylwia Ciszka

Nowosolna 62, Kożuchów (lubuskie)

Firma SC Turbo, działająca od 2009 roku, specjalizuje się w sprzedaży zregenerowanych turbosprężarek, regeneracji i naprawie tych urządzeń oraz czyszczeniu filtrów DPF/FAP i katalizatorów. Obsługując samochody osobowe i ciężarowe, firma zdobyła renomę dzięki pasji do motoryzacji i doświadczeniu z klientami. SC Turbo stawia na indywidualne podejście, szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.

W ofercie firmy znajdują się naprawa i regeneracja turbosprężarek, czyszczenie filtrów DPF/FAP i k ...... więcej »

Dodano 28 marca 2024 07:37

👁 33

Angel Beds

Sklep

22 Lipca 26A/16, Kożuchów (lubuskie)

AngelBeds zaprasza właścicieli czworonogów do skorzystania ze swojej oferty. Jest to profesjonalny producent, który dostarcza na rynek wygodne i piękne legowiska dla psów i kotów. Na witrynie internetowej zamieszczony jest kreator pozwalający klientom na samodzielne skomponowanie wymarzonego modelu. Użytkownik może wybrać interesujący go kształt, rodzaj materiału, kolor, ewentualne dodatki ozdobne i rozmiar. Na specjalne życzenie specjaliści mogą uszyć legowisko dla psa z imieniem.... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2020 08:38

👁 227 (0,17 dziennie)

Kolumb - Auto Części

Auto Części

Drzymały 3/10, Kożuchów (lubuskie)

Kolumb-czesci.pl to sklep online, gdzie zawsze jest szeroki wybór części zamiennych o wysokiej jakości dla wszystkich marek oraz modeli samochodów. Marka Kolumb-czesci.pl gwarantuje części zamienne w najlepszej formie i w konkurencyjnych cenach. Firma to grono fachowców, którzy przed zakupem doradzą i pomogą dobrać najodpowiedniejszą część zamienną dla danego samochodu. Firma w sposób profesjonalny podchodzi do swoich codziennych działań.


P.W. KOLUMB Krzysztof Gojlik
Drzymały 3/10
67-120 Kożuc ...... więcej »

Dodano 17 lipca 2019 09:27

👁 413 (0,24 dziennie)

Kinked Studio - Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Nowosolna 43, Kożuchów (lubuskie)

Jeżeli Twoje auto doznało szkody po gradobiciu, możesz zgłosić się do nas. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu szkód oraz usuwaniu wgnieceń na samochodach. Wyróżnia nas to, że usuwamy wgniecenia na karoseriach bez konieczności ich wtórnego lakierowania i za pomocą specjalistycznych metod, jak Glue Puller oraz Paintless Dent Repair. Ponadto specjalizujemy się w usuwaniu szkód parkingowych i szkód komunikacyjnych oraz naprawianiu karoserii. Jak działamy? Po otrzymaniu zgłoszenia od Ciebie wraz ...... więcej »

Dodano 27 marca 2019 14:36

👁 421 (0,23 dziennie)

MebleStyl Anna Ciszka-Marczewska

Cisów 3, Kożuchów (lubuskie)

Nasz sklep jest alternatywą dla dużych sklepów meblowych, które oferują masową produkcję, przeważnie prostych mebli, odpowiednich dla minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz. My proponujemy piękne, stylowe meble, które stwarzają przytulny, wyjątkowy charakter wnętrz i mają „duszę”. Szczególnie upodobaliśmy sobie antyki, które poddajemy starannej renowacji. Takie meble są niepowtarzalne, wykonane ręcznie przez rzemieślników, przez co mają dużą wartość nie tylko finansową. Zapraszamy do zapoznania ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2016 14:34

👁 1303 (0,48 dziennie)

AUTO-REGE

Nowosolna, Kożuchów (lubuskie)

Naprawmaglownice.pl to profesjonalne renowacja turbosprężarek na terenie Wałbrzycha i pobliskich miejscowości. Klienci mogą korzystać z usług w punktach na terenie całego kraju lub wybrać przesyłkę kurierską – w ten sposób naprawa czy też regeneracja turbosprężarki stanie się prosta i ekspresowa. Zepsutą maglownice możesz również wysłać firmą kurierską, a my ją po remoncie odeślemy. Dbając o bezpieczeństwo kierowców i żywotność aut do remontu używamy markowe akcesoriach. Nasze usługi realizujemy ...... więcej »

Dodano 10 maja 2015 18:08

👁 1659 (0,51 dziennie)

DRAJWER Marcin Synowiec

Nauka Jazdy Drajwer

Radwanów, RADWANÓW, Kożuchów (lubuskie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców DRAJWER oferuje kursy prawa jazdy kat. A, B oraz C!
Plac manewrowy i zajęcia teoretyczne odbywają się w Kożuchowie.
W cenie kursu materiały szkoleniowe oraz jazda po placu WORD!... więcej »

Dodano 18 lutego 2012 18:17

👁 5769 (1,3 dziennie)