Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Kacper Nowicki Trener Personalny

Kacper Nowicki Treningi Personalne

Kopernika 2a/4, Szprotawa (lubuskie)

Zadbaj o zdrowie oraz figurę wspólnie z instruktorem personalnym. Kacper Nowicki Instruktor Fitness działa we Wrocławiu i proponuje całościowe usługi w zakresie treningów personalnych – za sprawą jego asysty można uzyskać najlepsze efekty!

Kacper Nowicki, jako profesjonalny trener osobisty jest skupiony na swoim kliencie i proponuje przekrojową pomoc w ramach przygotowywania rozkładów ćwiczeń przystosowanych do przewidywanych wyników, tworzenia planów diet skupionych na odchudzaniu, d... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2016 06:46

👁 1554 (0,55 dziennie)

Kacper Nowicki 24

Kacper Nowicki treningi personalne Wrocław

Kopernika 2A, Szprotawa (lubuskie)

Kacper Nowicki to magister Wychowania Fizycznego z Wrocławia.

Proponuje swoje kompleksowe doradztwo dla ludzi, którzy chcą zmierzać do wymarzonej sylwetki , a także zrzucić dodatkowe kilogramy. Kacper Nowickizajmuje się komponowaniem harmonogramów ćwiczeń ułatwiających realizację celów, służy pomocą w zaplanowaniu planu żywieniowego. Oprócz fitnessu Kacper Nowicki zapewnia klientom poradę w dyscyplinach sportowych przykładowo pływaniu lub jeździe na nartach.

Na portalu trenera z... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2016 10:10

👁 2058 (0,69 dziennie)

EVILSHOP S.C.

paintball

ul. Koszarowa, Szprotawa (lubuskie)

Evilshop s.c. to firma, która organizuje imprezy paintballowe na terenie województwa lubuskiego. Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu imprez o różnej wielkości. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której wyposażamy uczestników naszych gier w najlepszej klasy markery, maski Proto Switch, kombinezony Bundeswehry i kule, których uderzenie nie jest bolesne. Posiadamy również sklep z profesjonalnym sprzętem paintballowym. Gwarantujemy, że paintball zorganizowany przez naszą firmę będzi ...... więcej »

Dodano 11 grudnia 2012 07:35

👁 2177 (0,52 dziennie)