Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklepy internetowe

BM Progress Bartłomiej Marszewski

Łężyca-Konwaliowa 1, Zielona Góra (lubuskie)

Firma BM Progress Bartłomiej Marszewski skupia się głównie na sprzedaży internetowej gdzie sztandarowym przedsięwzięciem jest sklep biofi.store posiadający w swojej ofercie zdrowa żywność, jak i napoje. Działalność również przychyla się ku świadczeniu usług na rzecz innych firm.... więcej »

Dodano 24 września 2022 15:03

👁 43

sklep internetowy

efigurka- metaloplastyka

Główna 2A, Podbrzezie Dolne, Zielona Góra (lubuskie)

Szeroki wybór figurek wykonanych włąsnoręcznie z metalu. Idealnie nadają się na przezent dla każdego.
Dużo wzorów, dla każdego coś się znjadzie. Możliwość wykonania figurki na zamówienie.... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2022 08:37

👁 64

Kamix

WIEJSKA 10, ZWIERZYN, Zielona Góra (lubuskie)

Betoniarnia w Kostrzynie nad odrą jest jednym z nielicznych producentów betonu towarowego, który produkuje i dostarcza szeroką gamę wyrobów betonowych na poziomie europejskim. Większość produkowanego betonu należy do gatunków inżynierskich o ulepszonych właściwościach, zwiększonej odporności na wodę, zmiany temperatury i sprawdziła się nawet w agresywnych środowiskach. Przystępne ceny, indywidualne rabaty na duże ilości produktów, indywidualne podejście do każdego klienta oraz zapewnienie dobryc ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 11:17

👁 54

Zapiekankarnia - Zapiekanki, Pizza, Pasta Zielona Góra

Jedności 16, Zielona Góra (lubuskie)

W Zielonej Górze na ulicy Jedności 16 mieści się nasza restauracja Zapiekarnia. Serwowane w niej dania zaspokajają nawet najbardziej wysublimowane gusta. Oferujemy: makarony, bajgle, zapiekanki, burgery, pizze oraz wiele innych dań i dodatków. Jeśli lubisz piwa kraftowe - dysponujemy ich dużą ilością, podobnie jak winami z całego świata. Umożliwiamy organizowanie imprez okolicznościowych, a także rezerwowanie stolików - dzięki temu możesz komfortowo spożywać posiłek nawet z dużą grupą znajomych.... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2022 11:33

👁 57

Spart Przemysław Szlendak

Spart Przemysław Szlendak

Wyczółkowskiego 57, Zielona Góra (lubuskie)

Odzież gastronomiczna jest oferowana przez firmę Spart. Zespół zajmuje się sprzedażą: koszulek kelnerskich, bluz kelnerskich, spodni kucharskich. Poza tym w sklepie znajdują się buty antypoślizgowe i dodatki gastronomiczne. Klienci zamówić mogą np. apaszki szyfonowe kolorowe, krawaty, kieszenie kelnerskie na biodro. Do tego do wyboru są prezenty np. czapki Mikołaja.... więcej »

Dodano 3 lipca 2022 07:00

👁 114 (0,73 dziennie)

Restauracja i Pizzeria

Hot Italian Pizza

Wandy 43, Zielona Góra (lubuskie)

Hot Italian Pizza to pizzeria w Zielonej Górze stworzona z miłości oraz pasji do pizzy. Nasi klienci często powtarzają że jest to "najlepsza pizza w Zielonej Górze". Oferujemy Państwu pyszną włoską pizzę przygotowywaną tylko i wyłącznie z włoskiej mąki typu OO. Nasza włoska pizza w Zielonej Górze jest lekka oraz przyjemnie chrupiąca. Wszystkie produkty na włoską pizzę są importowane prosto z Włoch. Chronione certyfikatem D.O.P dzięki temu smak naszej pizzy jest niezwykły. Skoro klienci o nas mów ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2022 18:08

👁 126 (0,73 dziennie)

Biuro Petra

ul. Dekoracyjna 3b, Zielona Góra (lubuskie)

Internetowe biuro rachunkowe Petra proponuje pomoc biznesmenom z całego kraju - jeśli szukasz księgowych, jacy poradzą, pomogą, kompleksowo zajmą się kwestiami księgowymi - Petra to właściwy adres. Załatwianie spraw online czy też w jednym z wielu biur księgowych w całym kraju, błyskawicznie, terminowo, w atrakcyjnych cenach - serdecznie zapraszamy już dziś do współpracy przedsiębiorców prowadzących małe, średnie oraz wielkie firmy. Zapewniamy jakość i rzetelność usługi księgowych.... więcej »

Dodano 30 maja 2022 12:48

👁 100 (0,53 dziennie)

BTS Development Sp. z o.o.

Jelenia 3, Zielona Góra (lubuskie)

Oferujemy nieruchomości komercyjne. W firmie BTS Development Sp. z o.o. klient otrzyma możliwość wybudowania takiej nieruchomości komercyjnej, jaka będzie optymalna. Okres najmu to już od pięciu lat i istnieje możliwość, aby go wydłużyć. My robimy wszystko dla naszych klientów, którzy już dzisiaj się do nas zgłosić. My projekty realizujemy w okresie od ośmiu do dwunastu miesięcy. Zapraszamy do nas.... więcej »

Dodano 14 maja 2022 09:55

👁 105 (0,51 dziennie)

Producent rozpieraków śrubowych do wykopów KUBWIT

PPHU KUBWIT

Osadnicza 5, Zielona Góra (lubuskie)

Firma powstała w 2014 roku. Od początku zajmujemy się oprócz produkcji armatury wodociągowej naprawczej i przyłączeniowej produkcją rozpór śrubowych do wykopów ziemnych oraz różnego typu rozpieraków do innych zastosowań technicznych np. do rozpierania konstrukcji metalowych typu konstrukcje spawane...... więcej »

Dodano 8 maja 2022 21:22

👁 101 (0,48 dziennie)

adwokat dr Piotr Sobański LL.M.

Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat

Plac Pocztowy 6/4, Zielona Góra (lubuskie)

Współczesne polskie prawo karne jest bardzo obszerną i skomplikowaną gałęzią prawa publicznego. Rolą adwokata jest zapewnienie pomocy w dziedzinie prawa karnego. Z kolei rolą naukowca jest wyrażenie poglądu na prawo, które jest dokonywane w oparciu o orzecznictwo oraz o poglądy przedstawicieli doktryny. Wyniki pracy naukowej są także publikowane, aby uporządkować oraz opisać istniejący stan wiedzy. To wszystko ma na celu dotarcie do czytelnika, który nie jest prawnikiem, a tym samym nie ma dogłę ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2022 13:37

👁 292 (1,29 dziennie)

Strona 1 z 20

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia