Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Meble metalowe, biurowe - Sklep Metal-Meb

Świętego Stanisława 31, Świątniki Górne (małopolskie)

Dzięki naszym meblom metalowym możesz podnieść wydajność swoich pracowników i skrócić czas wykonywania konkretnych obowiązków. Meble biurowe w sklepie Metal-Meb to dobry sposób na organizację materiałów, dokumentacji, archiwizacji niezależnie od branży, w której pracujesz. Nasze szafy metalowe mają zamki na klucz, więc nie musisz się martwić wyciekiem danych wrażliwych czy kradzieżą. W asortymencie mamy wiele modeli szaf metalowych, o różnych wymiarach, co pozwala naszym klientom na dostosowanie ...... więcej »

Dodano 18 maja 2023 07:31

👁 28

SUBEO SP. Z O.O.

Prosta 13,, Święta Katarzyna, Świątniki Górne (małopolskie)

Jeżeli interesuje Cię aspekt usprawnienia działania swojej firmy to przedsiębiorstwo subeo może być rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Jest to doświadczone grono specjalistów, którzy zajmują się cyfryzacją przedsiębiorstw i robotyzacją procesów biznesowych. Dzięki temu skutecznie usprawnisz działanie administracji, zakupów, księgowości czy kadr. Oferta subeo jest bezkonkurencyjną propozycją na rynku. Dostaniesz tam najlepszą możliwą ofertę! Wejdź i skonsultuj się z doradcą już dziś! Tylko dzięki s ...... więcej »

Dodano 1 maja 2022 15:01

👁 114 (0,22 dziennie)

Plastikon.pl

Spokojna 1, Świątniki Górne (małopolskie)

Zaufaj najlepszym specjalistom od tworzyw sztucznych i postaw na sprawdzone rozwiązania firmy plastikon.pl . Dysponujemy tylko najlepszymi materiałami z wytrzymałych i atestowanych materiałów. Nasze kratki wentylacyjne z tworzywa lub blachy sprawdzą się idealnie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Skorzystaj z naszej indywidualnej oferty. Jesteśmy w stanie zrealizować Twój indywidualny projekt z tworzywa sztucznego specjalnie na Twoje zamówienie. Zapoznaj się z naszą wyjątkową i bezkonkurencyjną ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2019 09:48

👁 299 (0,2 dziennie)

7Trade House

Sprzedaż, montaż, serwis

ul. Koniecznego 46, Świątniki Górne (małopolskie)

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą, montażem oraz serwisem wszelkich ekskluzywnych osłon okiennych- Żaluzji, Plis, Rolet, Karniszy, Moskitier.

Wykonujemy bezpłatny pomiar, a czas realizacji jest bardzo szybki. Z racji tego że jesteśmy producentem zapewniamy konkurencyjne ceny !

Podążamy za nowoczesnymi trendami we wzornictwie, a produkty na których bazujemy są najwyższej jakości.

Dbamy o komfort również na zewnątrz domu, posiadamy - Rolety Antywłamaniowe, Mar... więcej »

Dodano 11 grudnia 2017 13:50

👁 942 (0,44 dziennie)

PLASTIKON Drzwiczki Rawizyjne

Spokojna 1, Świątniki Górne (małopolskie)

Jesteśmy jednostką zajmującą się całościową produkcją detali z tworzyw sztucznych i metali, na jakie to akceptujemy indywidualne oraz hurtowe zamówienia.Charakteryzuje nas nowoczesna linia produkcyjna i wyspecjalizowana grupa techniczna, która kontroluje realizację.

W naszej propozycji posiadamy również:

- kratki wentylacyjne
- drzwiczki kominkowe i wentylacyjne
- odboje do drzwi... więcej »

Dodano 31 lipca 2017 09:32

👁 624 (0,28 dziennie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dempan

Wrząsowice, Świątniki Górne (małopolskie)

Omawiana domena www reklamuje sposoby działania usytuowanej we Wrząsowicach Odlewni Metali Kolorowych DEMPAN. Koncentruje się na wykonywaniu odkuwek oraz odlewów przemysłowej armatury. Pole zainteresowań przedsiębiorstwa stanowią także kształtowe elementy techniczne. Oferuje zarówno odlewy mosiężne, jak i matrycowe kucia mosiądzów na gorąco. Nowoczesny dział mechaniczny zapewnia wysoką jakość produktów. Zachęcamy do zaznajomienia się z galerią zdjęć.... więcej »

Dodano 8 listopada 2012 11:43

👁 1806 (0,45 dziennie)