Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

SBagNatural Magdalena Sabor

Powstańców Śląskich 2a lok. 48, Chełmek (małopolskie)

Firma SbagNatural zapewnia szeroki wybór produktów wykonanych z ekologicznych materiałów. Mamy rozbudowany asortyment zawierający m.in. torebki, plecaki oraz portfele wykonane z bawełny, korka naturalnego, wikliny, bambusa, słomy, rafii, trawy morskiej - spełniające nawet najbardziej wyrafinowane gusta Klientów. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, lecz także używaniem ekologicznych surowców w procesie produkcyjnym. Stawiamy na torebki i akcesoria zrobione z naturalnych mater ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 11:03

👁 26

MSM S.C.

Kochanowskiego 2A, Chełmek (małopolskie)

Przedsiębiorstwo MSM S.C. z siedzibą w Chełmku w województwie małopolskim działa nieprzerwanie od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji i projektowaniu narzędzi. Tworzy formy, tłoczniki, wykrojniki oraz inne oprzyrządowanie na indywidualne zlecenie swoich kontrahentów. Dzięki specjalistycznemu parkowi maszynowemu oraz odpowiedniemu zapleczu technologicznemu może terminowo i precyzyjnie zrealizować każde zamówienie. Dużą wagę przykłada także do innowacyjności i pilnie śledzi nowinki technologic ...... więcej »

Dodano 8 października 2021 07:02

👁 156 (0,17 dziennie)

Szopa Meble Naturalne

Oświęcimska 192, Gorzów, Chełmek (małopolskie)

Szopa Meble Naturalne to firma produkująca naturalne meble m.in. z egzotycznego drewna, które zachwycają funkcjonalnością oraz eleganckim designem. W katalogu sprzedażowym dostępne są:
• komplety wypoczynkowe, 
• pufy z trawy morskiej, kosze z hiacyntu czy dywany bambusowe,
• fotele, krzesła, ławy dekoracyjne,
• stoły, stoliki,
• regały, rattanowe komody,
oraz inne. Oferowane są też dodatki jak np. abażury, pledy, rzeźby, poduszki, wazony, a także torebki z bambusa. Klie ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 08:14

👁 204 (0,21 dziennie)

Plastic Pack

Przemysłowa 21, Chełmek (małopolskie)

Prezentujemy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Plastic Pack z siedzibą w Chełmku w województwie małopolskim. Jesteśmy szanowanym producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Od wielu lat funkcjonujemy w branży, oferując naszym Klientom wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Sprzedajemy wytłoczki, pojemniki, tacki, szalki, kubki oraz wiele innych produktów w przeróżnych wersjach i kolorach. Wykwalifikowani pracownicy z ochotą podpowiedzą i pomogą dopasować opakowanie, któ ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 08:53

👁 270 (0,26 dziennie)

TamGram

Piastowska 20/8, Chełmek (małopolskie)

Nasza firma specjalizuje się w organizacji szkoleń BHP, pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej, analiz, warsztatów, konsultacji, gier BHP itd. Staramy się zmieniać myślenie oraz podejścia do kultury bezpieczeństwa pracy. W naszym zespole znajdują się nie tylko specjaliści ds. BHP, ale także psychologowie oraz pedagodzy. Znamy się więc na zmianach zachowania. Naszym priorytetem jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz narzędziami. Prowadzimy warsztaty z zakresu komunikacji, motywowania, ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 21:56

👁 165 (0,16 dziennie)