Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

PPHU ANNA

Trzebińska 23/1, Chrzanów (małopolskie)

Najlepsze listwy przyścienne dostępne u nas nadają się doskonale do montażu w różnego rodzaju pomieszczeniach, zarówno mieszkalnych jak i biznesowych. Dzięki nim możliwe jest nie tylko estetyczne wykończenie wnętrz, ale również ułatwienie utrzymania porządku i dbałości o detale. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu internetowego PPHU ANNA oraz bezpośrednio współpracującego z nami producenta - gwarantujemy kompleksową obsługę oraz produkty najwyższej jakości spełniające oczekiwania ...... więcej »

Dodano 23 marca 2024 17:56

👁 16

F.H.U Daniel Pluta

Myśliwska 50, Balin, Chrzanów (małopolskie)

TRANSPORT GRATIS na terenie Chrzanowa i okolicy.
RABATY przy odbiorze osobistym.

Oferujemy wysokiej jakości:
- pellet sosnowy 6mm
- pellet 8mm (zamiennik ekogroszka)
- brykiet dębowy
- pellet bukowo-dębowy

Wszystkie nasze produkty są starannie przygotowane, bez dodatków chemicznych, co sprawia, że są bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla środowiska.

Dodatkowo zajmujemy się skupem i przetwarzaniem kabli z zawartością miedzi.
Skupuję: kable budowlane i elektryczne, wiązki samochodowe z kostkam ...... więcej »

Dodano 14 grudnia 2023 13:07

👁 56

VITCAS - Producent Materiałów Wysokotemperaturowych

Kroczymiech 40, Chrzanów (małopolskie)

Vitcas produkuje materiały ogniotrwałe, zduńskie, produkty żaroodporne i izolacje wysokotemperaturowe od wielu lat. Kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.
Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaroodporne i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, ...... więcej »

Dodano 4 lipca 2023 07:13

👁 42

Fotograf Dariusz Kolincio

Trzebińska 19/29, Chrzanów (małopolskie)

Zajmuje się fotografią ślubną na terenie Chrzanowa i okolic. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami!... więcej »

Dodano 23 marca 2023 11:20

👁 94

Sebastian Terlecki MOTOPLANETA

Śląska 121, Chrzanów (małopolskie)

Firma AUTO-ZŁOMOWANIE oferuje złomowanie aut niekompletnych. Jej centrala znajduje się w Libiążu. Co istotne, firma obsługuje trzy województwa: małopolskie, opolskie i śląskie. Skupuje ona samochody w dobrym stanie, auta powypadkowe, a także pojazdy przeznaczone na złom. Firma zapewnia miłą i fachową obsługę, a także terminowość. Co więcej, ma ona wieloletnie doświadczenie. Centrala firmy mieści się w Libiążu.... więcej »

Dodano 28 lipca 2022 02:56

👁 125 (0,2 dziennie)

klimatic

Piłsudskiego 116B, Chrzanów (małopolskie)

Specjalizujemy się w montażu i serwisie klimatyzacji. Posiadamy firmę na terytorium małopolski. Dojeżdżamy do klienta. Pomagamy w doborze urządzeń.... więcej »

Dodano 25 maja 2022 08:09

👁 165 (0,24 dziennie)

ECOWEB Pozycjonowanie stron Chrzanów

Usługi Reklamy Internetowej

Popiełuszki 2, Chrzanów (małopolskie)

Firma ECOWEB z 10 letnim doświadczeniem w reklamie internetowej oferuje usługi pozycjonowania stron internetowych, tworzenia stron WWW, projektowania sklepów online. Posiadamy własną serwerownię oraz dedykowane łącza, prywatne zaplecze stron oraz biura w mieście Chrzanów i Trzebinia.... więcej »

Dodano 3 stycznia 2022 08:55

👁 229 (0,28 dziennie)

Antonella Butik

Krakowska 13, Dulowa, Chrzanów (małopolskie)

Oczywistym detalem kreowania własnej osobowości jest skuteczne emanowanie swojego charakteru przez dobrane ubrania oraz akcesoria typu sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Damy z powodzeniem opanowały tę sztukę i przez długie lata mężczyźni twierdzili nawet, iż celem użytkowania przez kobiety przeróżnych metod podnoszenia własnej atrakcyjności będzie zastawienie tzw. sideł na nich właśnie. Faceci często przekonywali, że to typowo kobiece zajęcie - nabywać ubrania, dodatki i stroić się przed lus ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2021 17:55

👁 164 (0,19 dziennie)

Biuro Nieruchomości Chrzanów - Północ Nieruchomości

Biuro Nieruchomości

Sądowa 4B, Chrzanów (małopolskie)

Profesjonaliści w nieruchomościach
Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Chrzanowie to nasza specjalność. Codziennie pomagamy dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu. Oddział w Chrzanowie jest stworzony przez zespół, który codziennie poszerza swoje kompetencje. Nasi Agenci pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje związane z nieruchomościami.
Współpracujemy z ponad 20 portalami nie... więcej »

Dodano 18 października 2021 10:27

👁 132 (0,15 dziennie)

Usługi remontowe - PREMONTER

Jaśminowa 3, Piła Kościelecka, Chrzanów (małopolskie)

Premonter to firma oferująca wysokiej klasy usługi wykończeniowe w Chrzanowie. Klienci współpracujący z nią chwalą sobie czystość pracy, szybkość realizacji oraz używanie sprawdzonych materiałów. Ważnym segmentem działalności Premonter jest malowanie oraz tynki dekoracyjne, w tym atrakcyjny beton architektoniczny. Zastosowanie tynków daje szansę na uniknięcie zakurzenia i brudu oraz pozwala uzyskać niebanalny, nowoczesny efekt. Firma realizuje także inne usługi remontowe w Chrzanowie... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2021 10:39

👁 183 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia