Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

TARTAK GAŁKA SPÓŁKA JAWNA

BYSTRA PODHALAŃSKA 813, BYSTRA PODHALAŃSKA, Jordanów (małopolskie)

Tartak Gałka to firma oferująca wysokiej jakości deski paletowe i palety drewniane. Firma jest liderem w produkcji deski paletowej. Początki działalności firmy sięgają lat 90-tych, kiedy to firma świadczyła usługi transportowe drewna. Aktualnie w ofercie produktów oprócz deski paletowej i palet drewnianych również: tarcica, trocina, zrębka, kora, kantówka. Usługi transportu drewna świadczone są na terenie całej Unii Europejskiej. Firma zapewnia produkty wysokiej jakości o czym świadczy otrzymany ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2020 13:23

👁 352 (0,42 dziennie)

Drewpol - produkcja palet, producent palet

Przemysłowa 235, Jordanów (małopolskie)

Firma Drewpol oferuje najwyższej jakości palety wykonane z polskiego drewna. Firma ta jest oficjalnie licencjonowanym producentem europalet.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2019 12:10

👁 613 (0,51 dziennie)

MANDALA PRYWATNA KLINIKA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

ul. Ślężańska 2, Jordanów (małopolskie)

Ośrodek Mandala to miejsce, w którym pomagamy w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Nasz ośrodek leczenia uzależnień położony jest w okolicach Wrocławia. Gwarantujemy kompleksowe, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz pełną dyskrecję. Z pomocy, jaką oferują nasi specjaliści skorzystało już wiele osób. Najbardziej cieszy nas to, kiedy pacjent nie tylko wychodzi z nałogu, ale do niego nie wraca. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasi pacjenci przyjęli nową filozofię życia i na zawsze ...... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2017 18:07

👁 939 (0,46 dziennie)

FHP Bogusław Barglik

Naprawa 470, Jordanów (małopolskie)

Na naszej stronie, możesz w łatwy sposób zamówić drewno na Twoją budowę. Posiadamy: deskę szalunkową, więźbę dachową, kantówkę szalunkową. Każdy nasz produkt jest odpowiednio przygotowany i wysuszony. Na stronie znajdziesz również formularz do wyceny, który ułatwi zamówienie produktu.... więcej »

Dodano 19 marca 2017 18:03

👁 933 (0,42 dziennie)

Kanwa-Art Mariola Marfiak-Ciapała

Producent tekstyliów reklamowych

Bystra, Bystra, Jordanów (małopolskie)

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją artykułów tekstylnych o najwyższej jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji naszych specjalistów, proponujemy Państwu produkty, które spełnią najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania.

W naszej stałej ofercie zapewniamy: torby, zapaski i fartuchy barmańskie, worki, woreczki, sakiewki, bandamki, chusty, koszulki, koszulki militarne, rękawice, ściereczki, podkładki pod talerz, chwytaki, fartuszki i zapaski kuchenne, poszewki na podusz... więcej »

Dodano 9 czerwca 2013 22:04

👁 2525 (0,71 dziennie)