Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

IR CONSULTING

Pozyskiwanie funduszy dotacji unijnych

Mickiewicza 6B/18, Kęty (małopolskie)

Nasza agencja specjalizuje się w pomocy dla firm, które pragną skorzystać z możliwości, jakie oferuje Unia Europejska. Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą na Śląsku czy większym przedsiębiorstwem w Bielsku-Białej, nasi eksperci pomogą Ci w uzyskaniu wymarzonego wsparcia finansowego. Nie trać więcej czasu i pieniędzy na próby samodzielnego pozyskiwania dotacji. Zaufaj marki IR CONSULTING i osiągnij sukces dzięki funduszom unijnym! Czy szukasz finansowania dla swojej firmy? Marka IR CONSULT ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2024 14:18

👁 21

Bar Caffe Buongiorno - restauracja - pizzeria

Mickiewicza 80, Kęty (małopolskie)

Stworzyliśmy restaurację gdzie królują oryginalne włoskie dania obiadowe, a wysokiej jakości pizza włoska przeniesie Cię w ulubiony region Italii, gdyż nasza receptura to zbiór doświadczeń z włoską pizzą zdobyty w wielu jej regionach.

Dla miłośników włoskiej kuchni otworzyliśmy sklepik z oryginalnymi produktami.
Nasza restauracja to włoskie radio, gazety, książki, przewodniki w języku włoskim i polskim, a nawet możesz tutaj rozwiązać krzyżówki w tym języku.

Na miejscu poznasz część naszej his ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 11:46

👁 13

Fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacja Gaik Radosław

Dolna 35, Krzętów, Kęty (małopolskie)

Dzięki nam oszczędzisz pieniądze z powodu mniejszych podatków a także przyczynisz się to zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i staniesz się EKO. Bądź na czasie dzięki najnowszym technologiom z dziedziny odnawialnych źródeł energii oraz pomp ciepła. Przeprowadziliśmy wiele montaży w Polsce i posiadamy ogromną wiedzę na temat tego co robimy.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2024 08:27

👁 14

Gaik Radosław Fotowoltaika

Dolna 35, Krzętów, Kęty (małopolskie)

Dzięki nam oszczędzisz pieniądze z powodu mniejszych podatków a także przyczynisz się to zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i staniesz się EKO. Bądź na czasie dzięki najnowszym technologiom z dziedziny odnawialnych źródeł energii oraz pomp ciepła. Przeprowadziliśmy wiele montaży w Polsce i posiadamy ogromną wiedzę na temat tego co robimy... więcej »

Dodano 6 grudnia 2023 09:21

👁 25

Epacking

Słoneczna 24, Łęki, Kęty (małopolskie)

Jesteśmy polskim producentem ekologicznych systemów zabezpieczania towarów do wysyłki. Tworzymy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw dynamicznemu rozwojowi ecommerce:
pomagają szybciej pakować i budują wizerunek firmy dbającej o środowisko naturalne.... więcej »

Dodano 28 czerwca 2023 19:55

👁 40

Gabinety lekarskie „Medicovent”

Świętokrzyska 21, Kęty (małopolskie)

Gabinety lekarskie „Medicovent” oferują swoim pacjentom skorzystanie z szerokich usług medycznych. Zapraszamy do skorzystania z usług lekarza medycyny rodzinnej oraz poradni: chirurgicznej, ortopedycznej, kardiologicznej, internistycznej, nefrologicznej, diabetologicznej, pediatrycznej i zdrowia psychicznego. Prowadzimy również gabinet fizjoterapeutyczny. Lekarze pracujący w Medicovent cechują się holistycznym podejściem, by zapewnić swoim pacjentom jak najwyższy poziom leczenia.... więcej »

Dodano 7 czerwca 2023 19:18

👁 63

Biuro Rachunkowe Czas i zysk sp.j. Ogiegło i wspólnicy

Krakowska 96A, Kęty (małopolskie)

Czasizysk.pl to biuro rachunkowe, które wykracza poza standardowe usługi księgowe i podatkowe. Nasz zespół to również eksperci w zakresie doradztwa biznesowego oraz zarządzania finansowego. Dzięki temu, możemy pomóc naszym klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji, które przyczynią się do dalszego rozwoju ich biznesu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie rozwoju biznesowego, czy też w prowadzeniu rachunkowości, nasze biuro rachunkowe zawsze służy pomocą.... więcej »

Dodano 14 maja 2023 02:32

👁 90

Optyk Punkt Widzenia Kęty

Żwirki i Wigury 19, Kęty (małopolskie)

Szukasz dobrego okulisty w Kętach? Chcesz w szybkim czasie skorzystać z wizyty u okulisty? Umów swoją wizytę do salonu Punkt Widzenia. Salon Punkt Widzenia należy do sieci salonów optycznych. Oferta salonu to badanie wzroku przeprowadzane przez doświadczonego specjalistę a także dobór odpowiednich okularów lub soczewek kontaktowych. W przypadku zakupu okularów badanie wzroku jest bezpłatne. Warto dodać, że salon ma w ofercie ponad 1000 wzorów opraw okularowych światowych marek. Do tego wykwalifi ...... więcej »

Dodano 23 września 2021 09:28

👁 154 (0,17 dziennie)

Elkar Sprzęt Laboratoryjny

Młynek 38, Kęty (małopolskie)

ELKAR to firma, która specjalizuje się projektowaniu, produkcji i montażu sprzętu laboratoryjnego. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają długoletnie doświadczenie. Oferujemy projektowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań dla laboratoriów i centrów badawczych. Współpracujemy także z przedsiębiorstwami, które chcą wykorzystać nasz potencjał w projektowaniu i produkcji różnych urządzeń. W naszej pracy stosujemy profesjonalne oprogramowanie CAD umożliwiające modelowanie 2D ...... więcej »

Dodano 17 września 2021 11:41

👁 194 (0,22 dziennie)

Koszulki z nadrukiem

Mash Styl

os. 700-lecia, nr 1a, lok. 46, Kęty (małopolskie)

MASHstyl to sklep online i firma działająca jako polski producent piżam. Przygotowuje dla klientów bawełniane piżamy z indywidualnym nadrukiem. Proponowany asortyment sprawdza się jako prezent przy dowolnych okazjach, na przykład: na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny lub pod choinkę. MASHstyl korzysta z wysokiej jakości sprzętów znakujących ubrania metodami termotransfer folii FLEX i DTG. Dostępne są także body dziecięce i ekologiczne torby.... więcej »

Dodano 23 czerwca 2021 12:40

👁 338 (0,35 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia