Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień NIWA

Smolna 60, Wilczkowice, Miechów (małopolskie)

Zapraszamy ludzi borykających się z problemem uzależnienia do naszego ośrodka terapii i leczenia uzależnień na terapie stacjonarną. W naszym ośrodku pracuje wysoko wykwalifikowany zespół cyrtyfikowanych specjalistów psychoterapii oraz lekarzy. ... więcej »

Dodano 3 czerwca 2023 18:57

👁 24

PRACOWNIA JUBILERSKA MAREK PIĄTEK

Adama Mickiewicza 1, Miechów (małopolskie)

Sklep jubilerski oferuje nie tylko elegancką biżuterię. Nasz zespół dba o to, aby katalog był regularnie aktualizowany o nowe artykuły. Zapewniamy, że zostawisz nas w świetnym nastroju i na pewno nie z pustymi rękami. Każda sztuka jest doskonałej jakości. Chcesz zrobić luksusowy prezent dla siebie lub bliskiej osoby? Nie trać czasu na szukanie, lepiej od razu przyjść do naszego sklepu internetowego i wybrać coś godnego. Nasz sklep z biżuterią istnieje od lat. Przez ten czas zgromadziliśmy ogrom ...... więcej »

Dodano 27 stycznia 2022 13:39

👁 128 (0,21 dziennie)

iKubus.pl

Ulina Wielka 28, Gołcza, Miechów (małopolskie)

Sklep internetowy iKubus.pl zajmuje się dystrybucją używanej odzieży sprowadzanej z krajów Europy Zachodniej. Oferuje pełen wybór markowej damskiej, męskiej oraz dziecięcej odzieży w świetnym stanie. Można tu kupić bieliznę, okrycia wierzchnie, swetry, bluzki, spodnie, spódnice, sukienki, koszule, podkoszulki albo garnitury. Uzupełnieniem oferty są buty, jak również odzież medyczna i robocza oraz torebki. Kupujący dostaną tu także dodatki i artykuły do domu bądź ogrodu.... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2021 06:36

👁 177 (0,23 dziennie)

Wentylacja

Sevro

Chobędza 47, Chobędza, Miechów (małopolskie)

Sevro to firma, która stosunkowo niewielkim kosztem pozwala odkryć nowe źródła energii. Oferta umożliwia skorzystanie z kompleksowych usług instalacyjnych:

klimatyzacji,
wentylacji,
pomp ciepła,
fotowoltaiki.

Z przyjaznych dla środowiska i oszczędnych propozycji przygotowanych przez Sevro można skorzystać budując nowy dom lub przebudowując stary. Klimatyzacja i ogrzewanie domu lub budynku firmy generuje koszty, które warto zminimalizować. Z kolei zainstalowanie paneli fotowoltaiczny... więcej »

Dodano 29 stycznia 2021 11:30

👁 359 (0,37 dziennie)

Imperial NDF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Sienkiewicza 17, Miechów (małopolskie)

Spółka Imperial NDF wychodzi naprzeciw dużym stawkom za ubezpieczenia. Nasze długoletnie doświadczenie i znajomość sektora ubezpieczeń umożliwiają nam pomoc Państwu w wyborze ofert opłacalnych pod względem ceny, jak i wielkości pakietu. W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, rolne, ubezpieczenia nieruchomości, dla biznesu oraz kredyty i inwestycje. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stawki za ubezpieczenia wzrastają z roku na rok, stąd staramy się żeby nasi ...... więcej »

Dodano 18 września 2020 00:37

👁 194 (0,18 dziennie)

PBH Sp. z o.o. spółka komandytowa

Szkolna 2, Miechów (małopolskie)

Szukasz biura dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą Vision Offices. To biura do wynajęcia w nowej dzielnicy biznesowe Wrocławia przy ul. Legnickiej 55. To doskonała lokalizacja niedaleko centrum miasta, przy jednej z jego głównych arterii. Oferujemy wysoki komfort pomieszczeń biurowych oraz profesjonalne zarządzanie.... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2019 05:08

👁 420 (0,26 dziennie)

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Hotel Spa

Dosłońce 56, Dosłońce, Miechów (małopolskie)

Hotel Mercure w Dosłońcu pozwoli uciec od codzienności i wypocząć w pięknych okolicznościach natury. Zlokalizowany pod Krakowem hotel Spa oferuje relaks oraz odnowę dzięki wielu fantastycznym zabiegom, rytuałom pielęgnacyjnym i masażom. Tworząc strefę Spa & Wellness inspirowano się metodami pielęgnacji z całego świata, dzięki czemu można zasmakować w egzotyce nie wyruszając z Polski. To świetne miejsce także dla rodzin z dziećmi, które chcą uciec od miejskiego zgiełku i spędzić... więcej »

Dodano 17 kwietnia 2019 13:23

👁 391 (0,24 dziennie)

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna i Leszek Wysoccy S.C.

ul. Kwiatowa 27g, Michałów-Grabina, Miechów (małopolskie)

Jeżeli od dłuższego czasu poszukują Państwo doświadczonego rehabilitanta dzieci, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę rehabilitacjadziecieca.com i dokładnie zapoznajcie się z najnowszą oferta usługową. Dla nas rehabilitacja niemowląt i dzieci to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, którą staramy się podzielić z naszymi pacjentami. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami, które obok pozytywnych referencji naszych pacjentów są najlepszym potwi... więcej »

Dodano 1 lutego 2019 13:12

👁 630 (0,37 dziennie)

Krismarmur

Zakład kamieniarski

ul.Piłsudskiego 53, Miechów (małopolskie)

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach kamieniarskich. Wykonujemy różnorakie wyroby z kamienia m.in. nagrobki, posadzki i schody. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 30 maja 2017 11:53

👁 1183 (0,51 dziennie)

Kedar

Kalina Mała 49, Miechów (małopolskie)

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją kartonów, pudełek i opakowań na terenie całego województwa małopolskiego. Nasza firma istnieje 2004 roku. Możliwa jest produkcja opakowań i kartonów o różnych kształtach i gabarytach.... więcej »

Dodano 21 grudnia 2016 13:39

👁 1057 (0,43 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia