Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

FOXMEDIO – Kreatywna Agencja Reklamowa

Mickiewicza 48, Nowy Targ (małopolskie)

Foxmedio wspiera swoich klientów w osiąganiu celów biznesowych poprzez efektywną obecność w sieci. Strony internetowe Kraków, które tworzy agencja marketingowa, nie tylko przyciągają wzrok swoim estetycznym wyglądem, ale także zapewniają doskonałą funkcjonalność i wygodę korzystania dla użytkowników. Skuteczne pozycjonowanie stron Kraków, zapewnia klientom wysoką widoczność w wynikach wyszukiwarek. Foxmedio dba o opracowanie odpowiedniej strategii marketingowej, która jest dopasowana indywidualn ...... więcej »

Dodano 30 maja 2023 12:02

👁 7

ObslugaBDO.pl

Kolejowa 129, Nowy Targ (małopolskie)

Obsługa BDO to firma, która pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu odpadami. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich czynnościach związanych z systemem BDO. Nasza obsługa BDO firm to pomoc na każdym etapie działań w Bazie Danych Odpadowych.

Dogłębna wiedza, którą operujemy w zakresie zarządzania odpadami, pozwala na profesjonalną rejestrację BDO. Dla klientów wykonujemy także coroczne sprawozdanie BDO. Jeśli Twoja firma prowadzi ewidencję odpadów lub wprowadza ...... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2023 07:11

👁 17

Tommyrent Tomasz Gotfryd

Jana Kilińskiego 12, Nowy Targ (małopolskie)

TOMMY RENT to ekspert w dziedzinie wynajmu nośników reklamowych A4 i rusztowań reklamowych A4. Nasze bilbordy i rusztowania są zlokalizowane przy ruchliwych ulicach Zakopianki, gwarantując maksymalną widoczność Twojej reklamy. Oferujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy, a nasze konstrukcje są stabilne i atrakcyjne wizualnie.... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2023 05:17

👁 15

Polfem - gluten free and vegan food

Polna 24, Nowy Targ (małopolskie)

Dieta bezglutenowa jest konieczna przy wielu nietolerancjach oraz chorobach. Jest ona również istotna dla osób, które przykładają dużą uwagę do tego, co jedzą. Nasz sklep bezglutenowy to miejsce dla każdego, kto poszukuje produktów eliminujących ten składnik! Oferujemy jedzenie bezglutenowe najwyższej jakości, które w swoim składzie nie zawiera chemii oraz konserwantów.v... więcej »

Dodano 3 marca 2023 11:02

👁 21

DOMFOTO - fotografia wnętrz i architektury

Krauszów 48, Krauszów, Nowy Targ (małopolskie)

Oferta naszej pracowni fotograficznej DOMFOTO - FOTOGRAFIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY skierowana jest do wszystkich, którzy chcą przy pomocy profesjonalnych zdjęć wnętrz i architektury wypromować swoją nieruchomość.
Wykonujemy zdjęcia następujących obiektów: mieszkanie, apartament na wynajem, dom, hotel, restauracja, pensjonat, sklep, lokal usługowy, lokal handlowy, galeria, realizacja budowlana - w trakcie i po wykonaniu, siłownia, spa i każda inna nieruchomość.
W naszej ofercie znajduje się również ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2023 15:25

👁 24

Geo - Foto Piotr Waś

Usługi geodezyjne

Krauszów 48, Krauszów, Nowy Targ (małopolskie)

Usługi geodezyjne i pomiary, dron - w powiecie nowotarskim. Geodeta w miejscowościach: Nowy Targ, Czorsztyn, Czarny Dunajec, Szaflary, Rabka Zdrój, Raba Wyżna, Maniowy, Dębno, Waksmund, Maruszyna. Realizujemy pełen zakres robót geodezyjnych, takich jak:

rozgraniczenie nieruchomości,
podział nieruchomości,
wznowienie lub wyznaczenie granic działek,
mapa do celów projektowych,
tyczenie budynku, obiektu budowlanego,
inwentaryzacja powykonawcza obiektu budowlanego,
wykaz synchronizacyjny ( równoważ ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2023 15:19

👁 33

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński

Rynek 11/12, Nowy Targ (małopolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Gliścińskiego z siedzibą w Nowym Targu zajmuje się świadczeniem usług prawniczych dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. W zakresie działalności placówki znajdują się m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie umów, jak również reprezentowanie klientów w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego np. w sprawach o rozwód czy alimenty.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2023 08:34

👁 21

Polfem- produkty bezglutenowe

sklep internetowy

Polna 24, Nowy Targ (małopolskie)

Produkty bezglutenowe, które stworzone zostały z myślą o osobach bez tolerancji na gluten, które nie chcą rezygnować z domowych smaków. Z produktami od firmy Polfem nie musisz z niczego rezygnować. Nasze jedzenie nie rózni się zmakiem od tych z glutenem!... więcej »

Dodano 12 września 2022 11:13

👁 127 (0,48 dziennie)

FORZASPORT Producent Odzieży Sportowej

Rokiciny Podhalańskie 32, Raba Wyżna, Nowy Targ (małopolskie)

Firma działająca od 1981 roku. Współpracuje zarówno z polskimi jak i zagranicznymi klubami. Oferuje wysokiej jakości odzież sportową, między innymi dla miłośników jednośladów i biegania. Realizuje również indywidualne projekty na koszulkach, takie jak wybrana przez klienta grafika, czy numery startowe. Zajmuje się także oznaczeniami stoków. Oznacza to, że można liczyć, że firma zrealizuje takie zamówienia jak: płachty START/META, narciarskie płachty slalomowe, a także snowboardowe płachty slalom ...... więcej »

Dodano 27 maja 2022 10:43

👁 205 (0,55 dziennie)

FORTIS Recovery punkt przyjęć: PHONE CLINIC

Odzyskiwanie danych

Kolejowa 13, Nowy Targ, Nowy Targ (małopolskie)

Firma Fortis Recovery specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z różnych nośników (również uszkodzonych).
Dzięki specjalistycznemu zapleczu technologicznemu proces odzyskiwania danych jest w pełni bezpieczny i szybki.


Odzyskujemy dane z każdego nośnika: smartfona, iPhone’a, tabletu, dysku HDD, pamięci USB, karty SD i wielu innych.

Nasze laboratorium znajduje się w Warszawie, ale dzięki współpracy z punktem przyjęć Phone Clinic, mieszkańcy Nowego Targu również mogą skorzystać z naszych usł ...... więcej »

Dodano 11 stycznia 2022 06:03

👁 109 (0,21 dziennie)

Strona 1 z 6

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia