Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Kamieniarstwo Budowlane "Granmur"

Dąbrówki 9F, Oświęcim (małopolskie)

Zakład Kamieniarski GRANMUR w Oświęcimiu wykonuje nagrobki, a także: grobowce, wyroby budowlane (schody, parapety i wiele innych) oraz indywidualne projekty. Posiadamy własny transport, oferujemy montaż zakupionych wyrobów na obszarze Małopolski i Śląska. Nagrobki i grobowce wykonujemy według własnych wzorów oraz tych dostarczonych przez klientów.... więcej »

Dodano 28 stycznia 2023 15:10

👁 17

FOORMA - Pracownia Architektury Wnętrz Dorota Pilor

Ul. Księdza Stanisława Staszica 16/6, Oświęcim (małopolskie)

Jeśli szukasz najlepszego architekta wnętrz, to dobrze trafiłeś! FOORMA Pracownia Architektury Wnętrz Doroty Pilar to miejsce, gdzie zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym wnętrzu. Mamy duże doświadczenie w tematyce projektowania oraz aranżacji przestrzeni. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz firmami na terenie całego kraju. Oferujemy także stworzenie projektu zdalnie. Współpracę zaczynamy od spotkania, gdzie zapoznajemy się z preferencjami i wymaganiami Klienta. Kolejnym etapem jest o ...... więcej »

Dodano 2 listopada 2022 16:56

👁 25

FHU Complex

Sklep spawalniczy

ul. Unii Europejskiej 1, Oświęcim (małopolskie)

Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń spawalniczych oraz wszystkiego co z tym związane a są to m.in. części eksploatacyjne do spawarek, przyłbic; druty oraz elektrody spawalnicze, przecinarki plazmowe a uzupełnieniem naszej bogatej oferty są agregaty prądotwórcze oraz elektronarzędzia Makita, Dewalt, Bosch. Służymy fachowym doradztwem!... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 17:26

👁 101 (0,24 dziennie)

Biuro Rachunkowe Paweł Mańka

Więźniów Oświęcimia 47/11, Oświęcim (małopolskie)

W stworzonym przez nas biurze świadczymy całościowe usługi z aspektu księgowości oraz rachunkowości. U nas masz prawo tak samo skonsultować się w zagadnieniach księgowych, jak także i zlecić prowadzenie dokumentacji, w tym również działu kadr oraz płac w własnej firmie. Znacznie więcej na Biuro Rachunkowe Paweł Mańka - w naszym biurze pracują wyłącznie doświadczeni profesjonaliści od księgowości i rachunkowości, którzy regularnie biorą udział w licznych kursach rachunkowych, świetnie znają obowi ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2022 05:23
Aktualizacja 26 stycznia 2022 09:07

👁 93

"A&M" RZEPA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Szkolna 98, Przeciszów, Oświęcim (małopolskie)

Firma A&M RZEPA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA specjalizuje się w modnej i funkcjonalnej architekturze ogrodowej. Oferuje domki letniskowe drewniane, altanki oraz sauny z tradycyjnym wyposażeniem w  ławki i drzwi z szybą. Usługodawca dysponuje własnym parkiem maszynowym i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Wśród sprzedawanych produktów znajduje się także bania ruska z drewna modrzewiowego. Sauny i balie pozwalają na wypoczynek, poprawę samopoczucia i jakości snu oraz zahartowanie organizmu.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 11:55

👁 124 (0,28 dziennie)

Fizjoterapia Piotr Zemła

Fryderyka Chopina 14/8, Oświęcim (małopolskie)

Zabiegi terapeutyczne, takie jak chiropraktyka, suche igłowanie, kinesiotaping, manipulacje powięziowe czy wyciąg lędźwiowy to propozycja Gabinetu Fizjoterapii Piotra Zemły, mającego swą siedzibę w Oświęcimiu. Doświadczony fizjoterapeuta zajmuje się leczeniem rozmaitych dolegliwości, w tym dyskopatii lędźwiowej, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa. Pacjenci mogą się także zgłaszać w celu rehabilitacji po przebytych urazach i zabiegach. W gabinecie wykonywane są również masaże i prowadzona jest refle ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 13:58

👁 87

PB Wycena Nieruchomości Piotr Bik

Rolna 3A, Oświęcim (małopolskie)

Zajmujemy się w PB Wycena Nieruchomości Piotr Bik wyceną nieruchomości gruntowych, które posiadają zabudowania. Jeśli na działce są budynki mieszkalne i konieczna jest ich wycena to zachęcamy do kontaktu z nami. Przekonacie się, że my wycenę zrobimy najlepiej na cały rynku. Możemy wykonywać wyceny, ponieważ mamy specjalne kwalifikacje i w tym, co robimy jesteśmy zawsze najlepsi. Przekonajcie się jak działamy.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2021 11:06

👁 116 (0,24 dziennie)

Gabinet Otolaryngologii Elżbieta Buczek- Konopka

J. Brzechwy 22, Oświęcim (małopolskie)

Gabinet Otolaryngologii Elżbieta Buczek- Konopka znajduje się w Oświęcimiu. Placówka działa od ponad 30 lat, oferując młodym oraz starszym pacjentom usługi z zakresu laryngologii i medycyny pracy. Zgłaszają się tu osoby cierpiące na różne choroby uszu, nosa, krtani, gardła i innych narządów głowy i szyi. Gabinet wyposażony jest w nowoczesne sprzęty diagnostyczne, które pozwalają na trafną diagnozę oraz wybór najlepszego leczenia. Specjalistka zakwalifikuje do protezowania słuchu, wystawi skierow ...... więcej »

Dodano 12 listopada 2021 11:04

👁 107 (0,21 dziennie)

BHP-FORNIRE s.c.

Zagrodowa 67, Oświęcim (małopolskie)

W ofercie firmy opisanej na stronie internetowej kursbhp.com znajdują się rozmaite usługi związane z przeprowadzaniem szkoleń BHP. Są one przeznaczone dla przedstawicieli rozmaitych zawodów. Lekcje odbywają się za pośrednictwem sprawdzonej platformy e-learningowej. W ten sposób pracodawca może zaoszczędzić pieniądze, a jego pracownicy mają możliwość rozpoczęcia nauki w dogodnym dla nich momencie. Wszystkie szkolenia są przygotowywane przez profesjonalistów, a uczniowie mają stały dostęp do mater ...... więcej »

Dodano 1 września 2021 09:06

👁 150 (0,26 dziennie)

NaturalneZakupy.pl

Miodowa 27a, Bielany, Oświęcim (małopolskie)

W sklepie internetowym NaturalneZakupy.pl kupią Państwo wiele naturalnych oraz smacznych produktów. Dostępne są słodkie przysmaki, kawy, herbaty, wina bezalkoholowe, kosmetyki naturalne, sól do kąpieli, jak również świece i podgrzewacze. Dużą część asortymentu stanowią polskie miody - akacjowy, rzepakowy, lipowy, spadziowy, wielokwiatowy, z propolisem czy z dodatkami. Można tu dostać czekolady, pierniki, lizaki, trufle, ciasteczka, soki albo owoce w syropie. Nie zabrakło także praktycznych zesta ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 11:04

👁 116 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 7

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia