Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Firma Budowlana Budorem s.c.

Firma Remontowo Budowlana

Bohaterów Września 28, Skała (małopolskie)

Firma budowlana z okolic Krakowa cechująca się długoletnim funkcjonowaniem w branży budowlanej. Powoli zbliża się do czterdziestolecia działalności. Ma pracowników budowlanych z dużymi kwalifikacjami i porządnej jakości sprzęt budowlany, które są dużymi atutami tej firmy remontowo budowlanej z pod Krakowa. Warto im zaufać i zlecić budowę domu do stanu deweloperskiego. Wykonają szczegółowy kosztorys wyceny budowy według projektu budowlanego. Firma ta trudzi się też remontami mieszkań zlokalizowan ...... więcej »

Dodano 28 maja 2019 12:25

👁 394 (0,25 dziennie)

Zakład Kamieniarski Stanisław Guzik 

Smardzowice 54a, Smardzowice , Skała (małopolskie)

Chcesz kupić nagrobek z granitu? Zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Od ponad 30 lat prowadzę zakład kamieniarski w miejscowości Smardzowice (niedaleko Krakowa). Oferuje Państwu wyroby o doskonałej jakości, a wśród nich: nagrobki (granitowe, marmurowe), schody z kamienia, parapety z kamienia, blaty kuchenne i łazienkowe. Wszystkie wyroby powstają z najwyższej jakości kamienia i z największą dokładnością. Oferowane przeze mnie produkty dostępne są w różnych kolorach i wzorach, o różnych rozm ...... więcej »

Dodano 23 stycznia 2019 14:36

👁 610 (0,36 dziennie)

Szambud Andrzej Heród.

SZAMBUD Szamba betonowe Producent.

Krakowska, Skała (małopolskie)

Firma SZAMBUD jest producentem zbiorników betonowych z okolic Krakowa. Produkujemy zbiorniki betonowe przeznaczone na szamba betonowe, szambo betonowe, zbiornik betonwy na deszczówkę i wodę. Świadczymy usługi kompleksowe związane z montażem zbiornika na szambo betonowe. Wszystkie zbiorniki przeznaczone na szamba betonowe posiadają atest.... więcej »

Dodano 4 lipca 2015 07:03

👁 2309 (0,77 dziennie)