Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

P.H.U. „GEO-MONT”

Kościuszki 61, Szczucin (małopolskie)

P.H.U. „GEO-MONT” ze Szczucina to profesjonalna firma działająca w branży budowlanej. Zajmuje się dystrybucją stolarki okiennej oraz drzwiowej. W jej ofercie znaleźć można drzwi wejściowe albo balkonowe, okna dachowe, a ponadto parapety, moskitiery, plisy, żaluzje lub rolety. Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami budowlanymi, instytucjami publicznymi, placówkami oświatowymi lub ochrony zdrowia, a ponadto klientami indywidualnymi. Pracują tu wykwalifikowani eksperci, którzy chętnie poradzą i od ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2021 12:42

👁 158 (0,34 dziennie)

Komfort Nieruchomości Łukasz Chudziński

Aleja Piastów 61/2, Szczecin, Szczucin (małopolskie)

Biuro Nieruchomości Komfort ze Szczecina to lokalizacja dla każdego dewelopera, inwestora i osoby, jaka szuka własnego mieszkania oraz domu. Od lat specjaliści od nieruchomości z biura Komfort pomagają w znalezieniu świetnego lokalu mieszkalnego, działki i każdego innego obiektu w Szczecinie oraz okolicach.... więcej »

Dodano 2 marca 2018 07:44

👁 437 (0,24 dziennie)

Nsigma

NSIGMA Monitoring i Telemetria

Kwiatowa, Szczucin (małopolskie)

Nasza firma NSIGMA specjalizuje się w systemach monitoringowych oraz dodatkowo telemetrycznych. Dajemy Państwu dostęp do efektownych technologii, które mogą być wdrożone w branży – w firmach transportowych, budowlanych, zakładach produkcyjnych czy magazynach. Nasze rozwiązania bazują wyłącznie na z dużą uwagą dopracowanym i dobranym sprzęcie i oprogramowaniu, które razem gwarantują precyzyjność, solidność i wydajność działania.... więcej »

Dodano 19 maja 2015 13:24

👁 1258 (0,44 dziennie)

Complex - Bud

Firma budowlana z wytwórnią konstrukcji stalowych i stolarki aluminiowej

ul. Piłsudskiego, Szczucin (małopolskie)

Complex - Bud Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z siedzibą w Szczucinie. Posiadamy wytwórnię konstrukcji stalowych oraz stolarki aluminiowej i PCV. Specjalizujemy sie w kompleksowym wykonawstwie hal magazynowych, produkcyjnych, pasażów handlowych, stacji benzynowych, a także obiektach przemysłowych. Oferujemy drzwi, okna, fasady, świetliki dachowe, przeszklenia oraz różnorodne konstrukcje do wewnętrznej zabudowy.... więcej »

Dodano 3 listopada 2014 14:24

👁 2319 (0,76 dziennie)