Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklep Internetowy z odzieżą

HiPanda

ul. Na Piaskach 5A, Młoszowa, Trzebinia (małopolskie)

HiPanda to miejsce ze śmiesznymi upominkami. Oferta sklepu obejmuje T-shirty z nadrukiem, a także bluzy, kubki i eko torby na każdą okazję. Podarunek powinien być przemyślany i dopasowany do wyjątkowej okazji. Bluzy z zabawnym wzorem to trafiony prezent zarówno dla przyjaciela, jak i mamy czy taty. Bankiet u znajomych czy bliskich – każda okazja jest wyjątkowa z takimi podarunkami jak zabawne torby. Liczy się także oryginalność, w związku z tym w HiPanda można nanieść na ubrania z nadrukiem i po ...... więcej »

Dodano 25 marca 2021 12:33

👁 462 (0,51 dziennie)

Videofonika Sp. z o.o. Sp. K.

Przemysłowa 8, Trzebinia (małopolskie)

Videofonika stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zachęcamy do składania zamówień na systemy dotykowe. Proponujemy Wam systemy, dzięki którym przy pomocy jednego przycisku będziecie mogli zaprosić gości do stolików, usprawnić ruch i jeszcze wiele więcej.... więcej »

Dodano 28 lutego 2021 14:22

👁 135 (0,14 dziennie)

Biuro Tłumaczeń Kumiria Jakub Zalega

Biuro Tłumaczeń

Kościuszki 50, Trzebinia (małopolskie)

Biuro Tłumaczeń Kumiria działa na rynku translatorskim od 2006 roku. Jesteśmy biurem otwartym na zmiany i elastycznym, wychodzącym naprzeciw potrzebom rynku. Nasz zespół tworzy grupa tłumaczy, także przysięgłych mających wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach standardowych i specjalistycznych, wśród nich jest wielu ekspertów z różnych dziedzin: lekarzy, inżynierów, prawników, ekonomistów, naukowców.

Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami jesteśmy w stanie zaoferować przekłady tekstów z r ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2020 08:38

👁 346 (0,28 dziennie)

Biuro Nieruchomości Trzebinia

ul. Targowa 1, Trzebinia (małopolskie)

Nasze biuro nieruchomości funkcjonuje na terenie powiatu chrzanowskiego i z powodzeniem sprzedaje lokalne nieruchomości od ponad 10 lat. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku świetnie czujemy się w branży, oferując tym samym nieruchomości na każdą kieszeń. Wśród ofert biura znajdują się przede wszystkim domy, mieszkania, działki budowlane i komercyjne, lokale użytkowe, magazyny oraz hale.

Of... więcej »

Dodano 13 marca 2020 08:55
Aktualizacja 13 marca 2020 08:56

👁 244 (0,19 dziennie)

Unimetal Recycling Sp. z o.o.

skup i recykling katalizatorów

ul. Tuwima 21, Trzebinia (małopolskie)

Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem skoncentrowanym na skupowaniu i poddawaniu recyklingowi katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń. Aktualnie współpracujemy z firmami z całego świata, świadcząc usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Na dzień dzisiejszy posiadamy największy w tej części Europy zakład przetwórczy i zajmujemy się przetwórstwem katalizatorów na ogromną skalę, wykorzystując do tego najnowocześniejszy s... więcej »

Dodano 5 marca 2020 07:49

👁 280 (0,22 dziennie)

MANT

Marketing internetowy

Generała Sikorskiego 71, Trzebinia (małopolskie)

Firma MANT rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego czasu świadczy usługi szeroko pojętego marketingu internetowego. Oferta obejmuje takie działania jak pozycjonowanie stron internetowych, content marketing, social media i inne sposoby promowania strony naszego Klienta w internecie. Jeśli nie mają Państwo strony internetowej, to firma MANT ma w ofercie również tworzenie stron i sklepów internetowych w oparciu o system Wordpress i spełniające wszystkie wymogi nowoczesnej strony internet ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2019 11:18

👁 311 (0,22 dziennie)

Tor-Bud

Budownictwo Kolejowe

Lipcowa 70, Trzebinia (małopolskie)

Tor-Bud jest przedsiębiorstwem, które dzięki obecności na rynku już od 1989 roku, zdołało zyskać zaufanie wielu firm. Na przestrzeni ostatnich lat świadczyliśmy usługi związane z kolejnictwem i zajmowaliśmy się przede wszystkim remontowaniem torów i linii kolejowych oraz kompleksową obsługą bocznic. Choć działalność naszej firmy zawsze opierała się głównie o świadczenie usług związanych z koleją, to silny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na znaczne poszerzenie zakresu wykonywanych prac. Dzięki ...... więcej »

Dodano 13 listopada 2019 10:04

👁 320 (0,23 dziennie)

Estetic Star

Estetic Star - produkty do medycyny estetycznej

Harcerska 10, Trzebinia (małopolskie)

Jeżeli szukasz takich produktów jak kremy pozabiegowe, maski hialuronowe, produkty wykorzystywane w mezoterapii igłowej, bądź mezoterpaii mikroigłowe – koniecznie wejdź na stronę firmy Esteticstar. Trudni się ona sprzedażą produktów wykorzystywanych w zakresie medycyny estetycznej. Mowa o różnorodnych zabiegach medycznych, bądź kosmetycznych. Wśród dostępnych produktów znajdziemy też inne rzeczy.

All Med Sp. z o.o.
Harcerska 10
32-540 Trzebinia
NIP 6282261831
REGON 123135911
664991133
htt ...... więcej »

Dodano 1 października 2019 13:29

👁 281 (0,19 dziennie)

M-parts

Sklep motoryzacyjny

Józefa Piłsudskiego 137, Trzebinia (małopolskie)

M-Parts to firma z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która daje klientom dostęp do jakościowych części i akcesoriów samochodowych, a także chemii i kosmetyków dla pojazdów. W ofercie znalazły się produkty dedykowane do popularnych marek samochodów. Najwyższa jakość obsługi i części, a także niskie ceny są tym, co wyróżnia M-Parts.... więcej »

Dodano 24 czerwca 2019 07:17

👁 861 (0,55 dziennie)

Halplan

Przemysłowa 12, Trzebinia (małopolskie)

Specjalnością naszej firmy Haplan jest realizowanie profesjonalnych usług w zakresie sprzedaży namiotów. W naszej firmie zapewniamy między innymi namioty dla firm, co obejmuje między innymi namioty magazynowe, handlowe. Zapewniamy naszym klientom również namioty ogrodowe, czy namioty imprezowe, które pozwalają na zapewnienie dopasowania rozmiarów czy kolorów poszczególnych namiotów do indywidualnych oczekiwań.... więcej »

Dodano 2 września 2018 04:03

👁 573 (0,31 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia